• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Tu 99% by meli zacit delat v tycinkach...:-)
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Strašnej tlamolep jsou všechny tyhle tyčinky :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Vysokoprocentní čokolády mají docela zajímavé účinky.
    V pátek jsem poměrně aktuně potřebovala dávku theobrominu a koupila si Geishu - tyčinku - asi tak po pěti letech.

    Je to sladký tlamolep ;-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    MUFLONEK: My jsme taky zvědaví, tak jaká je? :-)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tak jsem si včera koupila nějakou čokoládu Lindt Hot Grenadine - je to granátové jablko a chilli - tak jsem zvědavá.o)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    SIBYLA: Jo jo, už jsem to zkusila několikrát, jestli se to časem nezlepší, ale vždycky jsem toho spíš litovala. Dobrá je jedině ta lékořice, co chutná jako náš pendrek, ale ta tu není mainstream :-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    LA_CHOUETTE: panejo, ta finska lekorice...
    kdo to uvidite, delejte s tim cokoliv, ale hlavne to nejezte:))) fakt strasny
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Zprávy z finského čokoládového bojišt. Akoát jsem zjistila, že tady přímo ve městě (Jyväskylä) máme jednu z njevětších čokoládoven ve Finsku - Pandu, tak tam plánuju výpravu a slibuju přivézt vzorky :-) Kromě čokolády tam dělaj i tu pověstnou lékořici, tu případně mohu přidat do divnochutí, jestli bude dost ochotných lidí v porotě :-) V Praze budu na skok od půlky do skoro konce března, tak mi prosím dejte vědět, kdybych náhodou měla šanci zúčastnit se ochutnávky :-) Sice jsem se původně hlásila do hořké komise, ale když je moje účast nejistá půjdu klidně i do mléčné.
    Právě jsem ochutnala belgickou hořkou Cote d´Or Noir de Noir, má 56% a docela mě zklamala. Nevím, jestli je to tím, že už se na ní vysrážel takový ten tuk co "není na závadu", ale má takovej nepříjemně kyselej chuťovej vocas. Dám jí zítra druhou šanci a když to nevyjde, jdu si pro Pandu, ať vím, zač je toho Jyväskylä :-)
    Mějte se, čokoholici:-P
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SHAMPOO: Mnam!! :-D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    ukradeno z korzet klubu, čokoládový korzet
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    NELLINDA
    Samozřejmě počkáme, bez doprovodu jódlovačky by to nebylo ono.
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    GOBERS: A kdy přijedou čokolády? :p ;D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Ale tak pri nejhorsim by byla ochutnavka beze me. Vzal by si kdyztak nekdo na starost zajisteni vhodneho prostoru?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    No jo, datum, datum... ale ja nevim kdy prijedu...:-D :-D
    MARKOVKA
    MARKOVKA --- ---
    netlacte na mistra :p
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    jojo datum by to chtělo.o))) ať to můžu zanést do diáře.o)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    uz by to chtelo nejake datum, uz se nejak moc dlouho jenom tesim.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    tady slibene info o guatemalske cokolade http://schlindenbuch.blog.cz/0802/san-pedro-15-2-2008
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    AETHER: Vyborně!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam