• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VRATENKA: No já jsem (s hrůzou starého hamburgerožrouta) zjistil, že aniž bych si to nějak moc uvědomil, tak se tady živím hlavně ovocem, celozrnými bagetami a kozím sýrem. :-D :-D :-D
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    GOBERS: takova cokoladova dieta?? do toho bych snad sla taky :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VAUGHT: Ba ne, kupodivu jsem tady za těch osm měsíců, nebo jak dlouho tu jsem, zhubl skoro 10 kilo. Jak se mi to povedlo, to nevím... asi za to můžou vysoké ceny potravin. :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VAUGHT: A to víš odkud, že si držím figuru...:-D :-D :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VAUGHT: Já jsem nakoupil tři různé "kávové" čokolády od Freye a budu testovat... večer by měl být report. :-)
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    dneska jsem měla hořkou čokoládu s ostružinovejma kouskama ( od Orion ), doporučuju ochutnávku
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Kdoví, jestli to je vůbec čokoláda a ne nějaká syntetická barva... akryl například... :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: když o tom přemýšlím hlouběji, tak vzhledem k tomu, že to musí vydržet reflektory, tak bych si i tipnula, že to bude natvrdo s nějakou umělou hmotou aby to drželo a neroztékalo se... Ale je to jen moje spekulace.

    Google praví že jde o fotky z annual Chocolate Show New York http://www.chocolateshow.com/
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Brrrr... to musí být pak fakt báječná čokoška...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: ne pokud použiješ namísto kakaového másla nějaký vynález moderní chemie s vysokým bodem tání.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SHAMPOO: To se na nich neroztéká?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    přehlídka čoko-modelů:)

    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Aktuální zpravodajství z čokoládového šuplíku - hořká smetanová čokoláda Bellarom, Droste mléčná, finská Panda s kešu oříšky a ruská "Mishka na severe" mléčná s rýžovými křupkami - si snad pořídím čokoládový blog :-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: Tak to mi ale ještě musíš dát cca dva měsíce, až zas budu zpět v Praze :-) Do tý toby bude ta salmiakki čokoláda zrát doma v šuplíku :-)
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SHAMPOO: Jeee! :))
    Zítra další!
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    a tak přišla na svět mléčná čokoláda
    http://www.youtube.com/watch?v=7NNZ5Jo51Y8
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Pristi vikend jsem na otocku ve Francii, muzete mi doporucit neco drobnejsiho, co se tady neda sehnat ? :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: velmi, velmi rád...:=)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Přivezla jsem ze severu tu slíbenou Salmiaki čokoládu, takže dobrovolníci ochotní ochutnat (na vlastní nebezpečí teda), se můžou přihlásit. Domů jsem letěla přes Amsterdam, tak jsem si tam koupila pár balíčů od Droste.. zrovna si vychutnávám mléčnou s pomerančovou příchutí :-P
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    Čokoládová fontánka



    (Narozeniny a jiné vhodné příležitosti poštou ;D)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam