• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    F508
    F508 --- ---

    ta Extra Thins: Orange Intense je opravdu vyborna :) je treba si dat cely platek na jazyk a nechat rozpustit .... naam
    CENTURIO
    CENTURIO --- ---
    Jo, tak u me tuhle vyhral Misa, klasik ;-) Ale novy Magnum mam v merku :-)
    MDFK
    MDFK --- ---
    SIBYLA: na ní se taky těším, naposledy v mražáku však vyhrál míša merňkový ;)
    MDFK
    MDFK --- ---
    Já si zrovna dávám
    CENTURIO
    CENTURIO --- ---
    Zdravim vsechny zrouty cokolady ;-) To Magnum musim testnout, sem na nej videla reklamu.. mnam, mnam.. Ohledne tech Estonskych cokolad: nedavno na tohle tema byla reportaz v Objektivu, delaji pry vybornou cokoladu, v nejake cokoladovne, jmeno si uz bohum zel, nepamatuju, stale dle puvodnich receptur a z casti i puvodnimi vyrobnimi postupy... Da se nekde koupit, u nas v ČR? Na cem ujizdim jsou ovsem Morsky plody... No, vubec na jakykoliv dobry cokoladicce :-) Lind, to je trida.. My jsme tuhle dostali v praci od sefika bombosku, prave od Lind, takovy koule, cokoladovy a uvnitr krem, budto karamelovy a nebo nugatovy.. Fakt zradlo ;-) Fakt nema, podle me, smysl si koupit "cokoladu" za 15 Kč, to si radej cas od casu priplatim za opravdove cokoladove poteseni :-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    To skoro vypadá, že přišlo jaro a nikdo nejí žádnou čokoládu?
    Hlasím že estonská Kalev - mléčná s hořkými mandlemi, je docela příjemný překvapení na neznámou čokoládu ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    SIBYLA: ja vcera:) a byla docela chutna, jen mi vadilo, ze se musi relativne rychle snist:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NELLINDA: To zní rozumně. :-)

    SUURJA: Bude každopádně, jenom by to chtělo nějaký tým v zázemí (čti v ČR), protože třeba prostory z Bernu nezařídím.
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SUURJA: V létě a na podzim?
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    GOBERS: nemůžu se rozhodnout, jestli teda bdlíš v pekle nebo v ráji :)
    každopádně doufám, že pražská ochutnávka nakonec bude.. třeba v létě? či na podzim??
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VOY: tomu pomáhá hromadná objednávka, že. A ideálně GOBERS: ...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VOY: F0B1C: Ono se dá taky domluvit s někým, kdo občas jezdí mezi Bernem a Prahou...;-))
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    GOBERS: První důtka s výstrahou! :( :D
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    VOY: aha tak to zrejme zatim neopravili... me psali

    We have checked the shipping price and you are correct. We have charged you
    Too much due to an error in the system. Correct shipping costs are:

    CHF 27.00 + CHF 6.00 for package, Total CHF 33.00

    a to jsem objednaval 400g cokolady a nejvetsi baleni pralinek - zaplatil jsem za postovny CHF 68 a 35 mi ted vratili
    VOY
    VOY --- ---
    F0B1C: Tak ale koukam, ze na ten 400g pack te vyjde postovny 33 CHF, coz je asi o 8 CHF vic nez samotna cena ty coko. Nic moc :-)
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    VOY
    VOY --- ---
    F0B1C: Cena? Link? :-) Lakas!
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    GOBERS: hmm v eshopu maji jen 6 druhu, cena je v podstate stejna... jaka je ta bila s ovocem? stoji za vyzkouseni? a co je ta prvni svetla zleva? vypada lakave, pokud to ovsem neni almond milk
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    F0B1C: Neodpustím si provokaci: obchod firmy Läderach tady přes ulici u nádraží...



    NELLINDA: :-p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam