• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.


    Původní šesté přikázání: Nevyhodíš čokoládu i kdyby ti tisíckrát na zem spadla!

    Spratelene kluby:
    [ Všechny sýry světa, brie, gouda a feta! ]
    [ Vino - klub pratel kvalitniho moku ]
    rozbalit záhlaví
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: To je slovo do pranice!! A vejde se tam kromě čokolády i pár examinátorů? :-)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    GOBERS: zázemí opatřené stolem rozložitelným do obřích rozměrů= místo pro spoustu vzorků není problém :)
    tedy cca od července, kdy se vracím do Prahy
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    F508: zkusim, jdu si pro to ted do samosky:)
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    BOO: Přeberu! ;D
    CENTURIO
    CENTURIO --- ---
    JJ, to byly ony, mnam, mnam, mnam.. Asi neodolam a nekdy si tu bombosku Lind koupim jen tak :-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    jinac ve zdravy vyzive jsem objevila "kakaovy sen", coz je sezamove tahini s kouskama neprazeneho kakaa... u me parada :) hrozne jsem milovala tu kit kat limitovanou edici prave s burakovym maslem... a tohle mi ji pripomina ;) ... cca 60 czk mensi lahvicka http://www.e-namaste.cz/katalog/potraviny/pro-mlsne-jazycky/produkt/kakaovy-sen-bio-150g
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    CENTURIO: jj to byly urcite tyhle ;) http://www.hometowncandy.com/lindt_truffles_1.jpg ty jsou nebezpecny :))) jen v cizine jsou i s arasidovym maslem uvnitr, k nam jeste nedosly.. tsss...

    jinac magnum otestovano, s rychlym jezenim jsem rozhodne problemy nemela :D zbodla jsem ho natotata (uzasny slovni spojeni btw:))) a dam 9b z 10 :) na zmrzku parada..
    F508
    F508 --- ---

    ta Extra Thins: Orange Intense je opravdu vyborna :) je treba si dat cely platek na jazyk a nechat rozpustit .... naam
    CENTURIO
    CENTURIO --- ---
    Jo, tak u me tuhle vyhral Misa, klasik ;-) Ale novy Magnum mam v merku :-)
    MDFK
    MDFK --- ---
    SIBYLA: na ní se taky těším, naposledy v mražáku však vyhrál míša merňkový ;)
    MDFK
    MDFK --- ---
    Já si zrovna dávám
    CENTURIO
    CENTURIO --- ---
    Zdravim vsechny zrouty cokolady ;-) To Magnum musim testnout, sem na nej videla reklamu.. mnam, mnam.. Ohledne tech Estonskych cokolad: nedavno na tohle tema byla reportaz v Objektivu, delaji pry vybornou cokoladu, v nejake cokoladovne, jmeno si uz bohum zel, nepamatuju, stale dle puvodnich receptur a z casti i puvodnimi vyrobnimi postupy... Da se nekde koupit, u nas v ČR? Na cem ujizdim jsou ovsem Morsky plody... No, vubec na jakykoliv dobry cokoladicce :-) Lind, to je trida.. My jsme tuhle dostali v praci od sefika bombosku, prave od Lind, takovy koule, cokoladovy a uvnitr krem, budto karamelovy a nebo nugatovy.. Fakt zradlo ;-) Fakt nema, podle me, smysl si koupit "cokoladu" za 15 Kč, to si radej cas od casu priplatim za opravdove cokoladove poteseni :-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    To skoro vypadá, že přišlo jaro a nikdo nejí žádnou čokoládu?
    Hlasím že estonská Kalev - mléčná s hořkými mandlemi, je docela příjemný překvapení na neznámou čokoládu ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    SIBYLA: ja vcera:) a byla docela chutna, jen mi vadilo, ze se musi relativne rychle snist:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NELLINDA: To zní rozumně. :-)

    SUURJA: Bude každopádně, jenom by to chtělo nějaký tým v zázemí (čti v ČR), protože třeba prostory z Bernu nezařídím.
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SUURJA: V létě a na podzim?
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    GOBERS: nemůžu se rozhodnout, jestli teda bdlíš v pekle nebo v ráji :)
    každopádně doufám, že pražská ochutnávka nakonec bude.. třeba v létě? či na podzim??
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VOY: tomu pomáhá hromadná objednávka, že. A ideálně GOBERS: ...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VOY: F0B1C: Ono se dá taky domluvit s někým, kdo občas jezdí mezi Bernem a Prahou...;-))
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    GOBERS: První důtka s výstrahou! :( :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam