• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Mohl by mi někdo prozradit, která firma sem dováží čokoládu Lindt? Nemůžu to najít...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    inuly tyden jsem konecne zasla do arko v palladiu - v prvni chvili trochu zklamani (cekala jsem ze toho tam budou mit vic) ale nakonec jsem s nakupem skokojena...asi nejlepsi byl Arko nugat - kousky ve staniolu v celofanovem pytlicku asi za 85 Kč, v zaveru Arko GrandMarnier a kavovy landerbach
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    footfetish² :)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    DRAGON: k nim Večerní Prahu a sny se stávají skutečností :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUURJA :))
    SUURJA luxusni :) bral bych ty bile s hnedym okrajem
    SUURJA
    SUURJA --- ---

    asi nebude úplně solární .)
    SUURJA
    SUURJA --- ---

    :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: Mooooooc pěkné!! Dá se k tomu někde přijít?
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GOBERS: ja jsem velmi mlada slecna ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: To se do nedávna nedělalo ani s tou hořkou. ;-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    po dlouhe dobe jsem si koupila Milku, pac maji takove trojuhelnicky plnene slehanou cokoladovou penou, tak jsem si rekla, ze vyzkousim, ale teda docela me prekvapilo, ze neuvedeji obsah kakaa, to se u mlecnych nedela? (ja normalne jim jen horkou..)
    NJORL
    NJORL --- ---
    Neporadil by mi prosim nekdo, zda se u nas da nekde koupit cokolada Godiva?

    Diky moc!
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Suprově jste mne inspirovali s tou Frey. Udělala jsem si klasický pařížský krém a po zkouknutí jejich receptů jsem zkusila volnou variaci na koktejl, ani jsem netušila, že ta míchanice koňaku a likéru s čokoládou může být tak ňam.

    Měli jste někdo belgické pralinky s pomerančovým likérem?
    ASJA
    ASJA --- ---
    tak ja sem se dneska pro zmenu zas rozmazlila lindtem - malinka 35g orange intense a k tomu minze intense a do zasoby klasicka 70%ni :)
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    NANTHEI: mysleno jakoze Arko z Arka, dnes jsem kupoval pouze Laderach.
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    gobersuv zdroj cerstve lamane Laderach je zrejme neprekonatelny... dnes jsem se odhodlal do palladia nakoupit par bezne prumyslove balenych tabulek a musim bohuzel konstatovat, ze kvalit te cerstve zdaleka nedosahuji. Chuti, vuni a dokonce ani vychytanosti surovin – napr. bozska liskooriskova v cerstvem podani obsahovala orechy obalene zlatavym karamelem, ale ta bezna je nema obalene v nicem atd...

    takze celkem zklamani, highlight nakupu je aspon bila Laderach Curry, kokos & banan. Ted po konzumaci 40g si pripadam jako po velice vydatnem obede v lepsi indicky restauraci :)

    priste otestuju tu jejich firemni Arko, podle kvality par pralinek co jsem si dal u kasy by to nemuselo byt marne :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Našla jsem tehle recept na koláč ze 3 čokolád.

    Už aby měl někdo doma narozeniny, či tak něco, protože mám podezření, že to skutečně bude stát zato.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Nějaký ten recept na brownies tu.. a jinak vřele doporučuju švýcarskou čokoládu Frey (díky téhle značce a gůglovi jsem našel výše uvedený odkaz), kterou jsem si již podvakráte zakoupil v Intersparu. Ochutnal jsem zatím dvě (hrušky & karamel a citron & černý pepř) a obě hodnotím velmi pozitivně. ;) Najdete ji v šedé papírové krabičce s obrázkem toho kterého ochucovadla za sympatickou cenu 35,- Kč.
    Jo, a teď jsem na stránkách Frey našel recept na čokoládový pudink. :)
    JELENA
    JELENA --- ---
    F508: měla jsem tu 70% hořkou a také docela dobrá. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam