• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.


    Původní šesté přikázání: Nevyhodíš čokoládu i kdyby ti tisíckrát na zem spadla!

    Spratelene kluby:
    [ Všechny sýry světa, brie, gouda a feta! ]
    [ Vino - klub pratel kvalitniho moku ]
    rozbalit záhlaví
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PETATA: ten stejny je i v kotve...ceny jsou ale trochu vyssi nez u koruna pralines a z toho co jsem testovala mi teda koruna chutna vic...
    PETATA
    PETATA --- ---
    MALKE: nový obchůdek BonBon s čokoládovými pralinkami a tvarovaným marcipánem :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    Taky mám ze včerejška úlovek - kupovala jsem babičce čokoládové bonbóny na Andělu (před Teskem je tam takový ten "polokrám" v uličce) a neodolala čemusi, co nazvali kostka bílého nugátu. Sice to stálo asi pade (na váhu, za 100 g chtějí 89 korun), ale bylo to úžasný.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    vcera jsem si v palladiu koupila kavova zrna v mléčné čokoládě...je to fakt lahůdka...super kombinace nahorkle kavy a sladke cokolady...
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GOBERS: to se zkus zeptat barona fritze;) ja jen repostla..
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: budu to brát jako inspiraci, už se těším až ochutnám něco novýho, teď tu mám pro záchranu finskou hořkou pandu s 49% a není špatná, ale už by to chtělo něco výraznějšího...
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    ZUZKAOU: tak to musim zkusit,je tam k tomu i spousta komentářů a všecky kladný,samý chvály.Už teď slintám,stačí číst recept:-))
    MALKE
    MALKE --- ---
    Nedávno jsem obdržela bomboniéru od Läderachu - mezi náma, čekala jsem víc. Asi tři bombóny fakt dobrý, zbytek nuda...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Akorát pozor, mé reference říkají, že balený Läderach z Paladia a lámaný Läderach od zdroje nejsou ouplně to samé...;-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    hm...uz se tesim do arka v paladiu, jeste jsem to tam nestihla, na Läderach nejvyssi cas :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: No jo... to je ta umělotina. ;-) Läderach dělá jahodovou čokoládu z jahod. ;-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Nedavno jsem dostala bilou Lindt s nejakou jogurtovo-jahodovou naplni. Darovanemu koni...ale soukromne ji prezdivam ruzove zlo...dala jsem si ji vecer a musim rict, ze to je lepsi vstavat po becherovkovym vecirku, je to jak esence vsech umelych jahod sveta :-(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    recept na naprosto čokoládový dort.

    Pokud nevíte co dát nějakému čokoholikovi k narozeninám, tak tímhle zabodujete a není složité ten dort upéci (nic se nešlehá, nepošíruje a ani neblašníruje).

    NEšetřete na čokoládě, co dáte dovnitř. Vzhledem k receptu asi nemá smysl vymýšlet odlehčenou verzi a je potřeba smířit se s tím, že to je kalorická bomba.

    Ale pozor - je to nebezpečné pojídat, hrozí dočasné výpadky vědomí - totální zčokoládování.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AETHER: wow! to s tim solarnim panelem napojenym na chladici zarizeni mi pripomnelo, ze se prave do prodeje dostava specialni vetracek na procesor, ktery je pohanen teplem, co produkuje zmineny procesor :)

    a ty obuvni orgie zavidim ;)
    MALKE
    MALKE --- ---
    JOSEF_K: http://www.perfettivanmelle.cz/index.html - první odkaz v Googlu. Lindt + dovozce;)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    NANTHEI: jj...ta nemcina.-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    DRAGON: takove prodavali v Kaprovce, kolegyne jednou tuhle botku dostala k narozeninam a bastily jsme ji spolu asi mesic, byla hooodne sladka;)


    SUURJA: no treba ten solarni panel pohani chladici zarizeni, aby se cokolada nerozehrala? :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Mohl by mi někdo prozradit, která firma sem dováží čokoládu Lindt? Nemůžu to najít...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    inuly tyden jsem konecne zasla do arko v palladiu - v prvni chvili trochu zklamani (cekala jsem ze toho tam budou mit vic) ale nakonec jsem s nakupem skokojena...asi nejlepsi byl Arko nugat - kousky ve staniolu v celofanovem pytlicku asi za 85 Kč, v zaveru Arko GrandMarnier a kavovy landerbach
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    footfetish² :)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    DRAGON: k nim Večerní Prahu a sny se stávají skutečností :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam