• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak jsem neodolala a ve zdravém sypání zakoupila bio kozí čokoláda.

    A teda jako nic moc. Je mléčná, takže jen 37% kakaa, což je na mě nějak málo a hlavně tam vůbec není cejtit ta koza.

    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    GHOSTDOG: hmm to nekdy zkusim tam zajit...dik za tip...:o)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KEEP_SMILE: mají ho treba v pekarne ve vodickove...akorat se nejak zhorsil...driv meli od jiného dodavatele a byl lepsi...
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    SIBYLA: nemela jsem ale tu s tema listkama bych mozna i zkusila...
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    jsou to tyhle
    čokoláda s růžovými lístky

    s růžovými pepřem...

    este je s dynovymi seminky a tak..
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    GHOSTDOG: jj vim to mi doslo ale nejdriv uz jsem chtela jasat ze bych vedela kam si pro ten zakusek dojit...:o))
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    tak ja vas pozlobim :) dneska jsou koupila bio hrokou cokoladu s peprem a jahodami, doufam, ze to obdarovany nevydrzi, hned ji otevre a da mi ochutnat :) zni to dost nezbedne... jinac dneska ve zdravy vyzive byly samy poklady, ze jsem tak tak odesla jen s jednou - cokolady z ovciho nebo koziho mleka s makem a takove zajimavosti, mel jste nekdo? 92 czk za jednu mi prislo dost, tak jsem si je nekoupila s tim, ze pockam na nejakou zaminku, kdy si to zaslouzim :P
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KEEP_SMILE: myslis ten zakusek? ten mi chutna taky,-) ale to co jsem psala jsou opravdicky kavovy zrna z kavovniku.-)
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    GHOSTDOG: kavovy zrna mi chutnaj takovy ty klasicky jak je vevnitr nejakej krem nebo co, marcipan a polity cokoladou ale to uz vidam hooodne malo...:o/
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    hmm jsem dneska videla nejakou novou edici od milky tak jsem vyzkousela milka - water s vodnim melounem...hmm neni to spatny a jsou v tom takovy ty praskaci kulicky nebo co...:o)
    PETATA
    PETATA --- ---
    GHOSTDOG: Je jich v Praze víc. Ještě na Zličíně a snad i v Hostivaři. Zatím jsem netestovala ani jedno :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PETATA: ten stejny je i v kotve...ceny jsou ale trochu vyssi nez u koruna pralines a z toho co jsem testovala mi teda koruna chutna vic...
    PETATA
    PETATA --- ---
    MALKE: nový obchůdek BonBon s čokoládovými pralinkami a tvarovaným marcipánem :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    Taky mám ze včerejška úlovek - kupovala jsem babičce čokoládové bonbóny na Andělu (před Teskem je tam takový ten "polokrám" v uličce) a neodolala čemusi, co nazvali kostka bílého nugátu. Sice to stálo asi pade (na váhu, za 100 g chtějí 89 korun), ale bylo to úžasný.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    vcera jsem si v palladiu koupila kavova zrna v mléčné čokoládě...je to fakt lahůdka...super kombinace nahorkle kavy a sladke cokolady...
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GOBERS: to se zkus zeptat barona fritze;) ja jen repostla..
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: budu to brát jako inspiraci, už se těším až ochutnám něco novýho, teď tu mám pro záchranu finskou hořkou pandu s 49% a není špatná, ale už by to chtělo něco výraznějšího...
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    ZUZKAOU: tak to musim zkusit,je tam k tomu i spousta komentářů a všecky kladný,samý chvály.Už teď slintám,stačí číst recept:-))
    MALKE
    MALKE --- ---
    Nedávno jsem obdržela bomboniéru od Läderachu - mezi náma, čekala jsem víc. Asi tři bombóny fakt dobrý, zbytek nuda...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Akorát pozor, mé reference říkají, že balený Läderach z Paladia a lámaný Läderach od zdroje nejsou ouplně to samé...;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam