• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak jsem se předávkovala čokoládou. Na obědě v Rode drive jsem se nechala překecat na triple layers chocolate cake. Netušila jsem, že to bude americká velikost. Jedli jsme to dva, nedal se dojíst a byl skvělej. (tři vrsty= čokoládová zmrzlina, těsto typu brownies a čokoládový krém.) Porce tak pro 4.

    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    Čokoládu Lifefood jsem si koupila, ale pevně doufám, že se po ní netloustne, protože ani mně nestačil kousek. A to jsem si při prvním ochutnání bláhově pomyslela-no jo, normální hořká čokoláda, sním jen kousek. Jenže ona se ta chuť postupně rozvine a jeden pořád ochutnává, aby se ujistil..:-)
    VOY
    VOY --- ---
    Prave si tu pochutnavam na Valrhone Ampamakia. Naprosto uzasna - 64%, boby z Madagaskaru, chut trochu do citrusova mi prijde. Da se vubec Valrhona nekde v Praze koupit? Nevite jaky jsou ceny? Proti Valrhone je Lindt teda uplnej low-end, musim rict - kez bych mohl jist jen takovou cokoladu :-))
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Nevíte, kde by se v Praze v kamenném obchodě daly sehnat čokolády značky Hachez? Mám zájem hlavně o tu mléčnou čokoládu s 55% kakaa..
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    pres silvestra jsem mela cosi jako lindt roche pyrenee - takove male hrudky z mlecne cokolady posypane orisky a plnene jemnou cokoladovou naplni a byla jsem unesena :-) zrovna googluju, kde je sezenu ;)
    IKA
    IKA --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Máte někdo velkou úchylku na DIY? A nešel byste někdo do sdílení koupě kakaového másla?

    4 kila vážně nespotřebuju.

    Vhodné jednak na gastronomické pokusy, druhak jako mazadlo pro lidi se suchou kůží a alergií na stadartní kosmetiku.
    MASOO
    MASOO --- ---
    odnekad sem to vzala, uz nevim, ale je to fajn;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Čokoláda z nepraženého kakaa je úplně skvostná - vřele doporučuju.
    Tedy kromě toho, že je taky nehorázně zdravá.
    http://lifefood.cz/index/aktuality.html

    Původně jsem ji kupovala jako experiment, ale rozhodně popírá že co je zdravé není dobre. Je maximálně čokoládová, ale bohužel neplatí, že podobně jako u hodněprocentních čokolád stačí kousek. Dalo by se jí sežrat hodně zaráz.
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GOBERS: nechci:P
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: Chceš další? Läderach je spolehlivý zdroj. :-))
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GOBERS: tak ty obrazky v tom .pdf me fakt rozsekaly... to mi nekdo slibit treba na svatbu, tak se i vdam ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KALHOTKA: Do Čech jedu 18.12. Copak že jsi to chtěla?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PETATA: Tak jestli chcete fakt eňo ňůňo, tak si to nechte udělat od Läderachu: http://www.laederach.ch/de/produkte/sortiment/Prosp_Business_DE_Web.pdf

    Můžete mít na těch kouscích třeba i firemní logo. :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Poraďte mi prosím. Naše společnost si na poslední chvíli vymyslela, že chce dát zaměstnancům (800 lidí) vánoční čokoládovou kolekci. Žádnou FIKAR apod. Naopka spíše luxusní. Přiznám se že po tomhle sem se nikdy nepídila, takže netuším kam se obrátit.
    Díky za jakoukoliv radu
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    meli sme 3 kalendare od nich .. je tam 5% cokolady (pry minimum) no vsechny tri letely do kamen.. fakt hnuus
    SASH
    SASH --- ---
    NANTHEI:
    NIKUSKA: aha..dík..se dalo čekat podle těch cen.))
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    SASH: me prijde hnusna (mam jeden ten kalendar)
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    ANEKKE: no myslim ze ani ne...tak neni to moc velky a jsou tam veci ktery si muzes najit na googlu...jako historie cokolady a tak...pak tam jsou vystaveny nejaky nadoby bud v kterych se ta cokolada driv varila (nejaky hrnce) a hrnicky na piti a tak...jo je tam bob...pak asi dve videa nebo tri o tom jak se cokolada vyrabi a to je tak vsechno no....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam