• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    ENTENTYKY: jo aha, no jsem myslela spíš ty lindt :o) na ty milky bývaj docela často akce se mi zdá...v tescu, albert a tak :o)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    MOTYLEK_K: urcite neberou .. resp. v HM ne, a SM myslim ani nikde nemaj

    KEEP_SMILE: no, ty lindty nevypadaly na akci (nemeli tam zadny letacky, ktery by na to upozornovaly), zdalo se, ze to je bezna cena

    u milky tam naopak meli upozorneni, takze kdyz se jim podivas na stranky a najdes si letaky, tak tam to najdes (ale myslim, ze platej vzdycky do ctvrtka)

    jo, omezeni je max. 10 kusu na osobu a den :D u Milek
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    ENTENTYKY: a do kdy?? Jsem tam dneska chtěla sject a kdybych to věděla tak bych neváhala :oD
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    ENTENTYKY: Mnam,mnam ;)
    A nevíš esi v globudsu berou stravenky??? Mam jich docela dost a vymenila bych je za čokolády :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    v globusu maji Lindt cokolady jen za 50 Kc :) vsechny druhy
    myslim, ze to je hodne hezka cena

    a Milky v akci jen za 12 Kc - jasny, ze Milka nic moc, ale neztrati se :D - navic za tech 12 .... takze prihazuju i tohle info :)


    kostla jsem zatim tuhle a musim rict, ze to je teda velika krasa :)))

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NANTHEI: když přidáš trošku rozdrceného celaskonu do 100g mléka a do 100 g bramborové kaše - kde se víc změní vnímání kyselosti ? Myslím tím chuť, nikoliv PH.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NANTHEI: Ach jo. Rozhodně. Nic jiného, než kyselina askorbová nic neokyselí...
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZUZKAOU: Každé mléko obsahuje vitamín C, akorát je ho tam tak málo, že ho člověk necítí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    http://www.tyden.cz/rubriky/apetit/v-evrope-a-usa-bude-k-mani-cokolada-z-velbloudiho-mleka_130359.html

    "...velbloudí mléko má pětkrát víc vitamínu C než kravské, méně tuku a laktózy a víc inzulinu, takže je to dobrá volba pro diabetiky. .."

    Takže velbloudí mléko je kyselé i když není zkysané? A v kravském mléce přece žádný C vitamín není, ne? Takže pětkrát 0 ?
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    http://www.lindtusa.com/product-exec/product_id/293/category_id/21/nm/Grenadine_Pomegranate_Chili_Bar

    před časem jsem v jednom krámě objevila tutu čokoládu, vyzkoušela a fakt moc dobrá a doporučuju...ale bohužel jsem na níˇod tý doby už nenarazila :o/
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---

    TAMARIX: jeste by slo..."die in piece.. of chocolate"
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GOBERS: to ja mam radsi tento film - http://www.imdb.com/title/tt0241303/
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    SHAMPOO: Čokoládu za koně! :-D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tedy, jako malá jsem si hrála s indiány a kovboji na koních ráda, nevím jak dlouho by mi vydrželi, kdyby byli z čoko :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SELLIGAN: To bychom na jeho počest mohli uspořádat promítání tohoto filmu: http://www.csfd.cz/film/41212-sladka-smrt-diky-za-cokoladu-merci-pour-le-chocolat/?podle=data
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TAMARIX: to se bude hezky vynímat na náhrobku :) "Zemřel sladce"
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    poslední týdny se neobjedu bez halbitter bio čokolády z dm, asi už mi není pomoci :-)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    GOBERS: tak jsem to konečně našla (fotbalisty bohužel nemám a půlku toho po sobě nepřečtu)
    1. kyselejší, pomerančová
    2. káva, pražená
    3. ovocná vůně, chuť kyselá, rozpustná káva, hlína
    4. výrazná vůně, vanilka, kandované ovoce, kávový ocas
    5. banán, rozinky, mléko
    6. jemná vanilková vůně, teplá, pražená, květiny, ovoce (něco jako broskev)
    7. preso, ostružiny, ostrý ocas
    8. hrubý lom, sladší, ostřejší chuť, sušené švestky, nakyslé ovoce, oříšky
    9. švestková vůně, sladká, ovocná, limeta, pomeranč, boby tvrdé (kamené)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SELLIGAN: Hmmm... Umkleidekabine voll von Fussballspielern. Proč?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam