• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.


    Původní šesté přikázání: Nevyhodíš čokoládu i kdyby ti tisíckrát na zem spadla!

    Spratelene kluby:
    [ Všechny sýry světa, brie, gouda a feta! ]
    [ Vino - klub pratel kvalitniho moku ]
    rozbalit záhlaví
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SELLIGAN: :) já mám čokoládové záchvaty, kdy jí sním víc, ale v podstatě je to teď tak, že jsem si na jaře ve Vídni koupila čokoládu a načatou ji mám doteď...nicméně jsem mezitím ztrestala v práci několik čokoládových tyčinek
    QUERER
    QUERER --- ---
    SELLIGAN: :D

    a co ta slavie?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MOIRAIN: kokos nemusim...není v něm čokoláda :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MOIRAIN: rafaello:)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak já nemusím ferrero rocher a ani rondnoir mne nenaplnilo nějakým nadšením, to kokosový (zrovna si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje) mám naopak moc ráda
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ten jsem taky jednou jeden snedla :D
    za me hnus fialovej
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    a ja si prave chroupu kakaove boby, ale jsou nejake moc nakysle tahle varka
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    taky mi to moc nechutnalo - uz jsem to zkousela pred casem, kdyz jeste zadna reklama nebyla, pak se mati nechala zmanipulovat a koupila to jeste - a vysledek stejnej ;)

    podle vseho by to mela bejt pecka a chutnat mi - ale proste nak neni ;)

    rafaello mam ale dost rada ;) i ty s visnickou (klasika ferrero taky nemusim - to sem vzdycky rozmrzela, kdyz to od nekoho dostanu - vono to tak pekne vypada, je to zlaty ;))) - a pak mi ta krabice vydrzi celej rok, pac v nouzi si teda jako dam ;) nebo to nekomu nabidnu, taky moznost)
    CNV
    CNV --- ---
    SIBYLA: Co chceš, od těchhle komerčních ptakovin :)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    ferrero rondnoir u me docela zklamani :( vnitrek dobry, takova horka nutella, ale ze by me to zas nejak sebralo to ani ne :( sakra, ja se na to tak tesila:))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    CNV: slivovica se na Slovensku dela, ale mozna by byla lepsi borovicka, jenze to by zas nekdo nemusel rozdychat :)
    CNV
    CNV --- ---
    A Slováci maj slivovicu... typický slovenský produkt :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nemáte někdo známého v eurostrukturách? Docela by mě to zajímalo odchutnat, ale rozhodně ne za 250 švédských korun...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GOBERS: Aaaaaa.... jeste lepsi!! Tuzemak!! :-D :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: čokoládu s pivem mají belgičani (jesltli jsem to dobře pochopila, tak s kvasinkama...), my máme r.u.m. - respektive tuzemák.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Co tam mame my? Cokolada s pivem?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Švédská europředsednická čokoláda
    http://www.eurodream.se/language/engelska/html/taste.php

    Bonboniera s "národními" příchutěmi.

    MALKE
    MALKE --- ---
    STEPNI_VLK: Prima, vyzkouším. Díky:)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MALKE: Mnou - i jinými - již dříve zmiňovaná německá značka Vivani. Ta mi opravdu přeslazená nepřijde..
    MALKE
    MALKE --- ---
    Pěkně prosím místní znalce o radu: pořádám hon na mléčnou čokoládu, která není přeslazená. Firmy s důvtipem drogových dealerů přidávají do svých výrobků stále víc cukru a muž se mi doma ošklíbá, tak ho chci potěšit... Uvítala bych něco běžně sehnatelnějšího, v Praze.
    (Jen pro pořádek - hořká čokoláda není přijatelné řešení.)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NANTHEI: Já v tom dokonce na první pohled viděl játra. :)) Asi mne ovlivnila ta zmínka o prasečí kůži o příspěvek dříve. A pak už mi to hned vzápětí asociovalo přesně to samé, co tobě. Prostě jak píšeš - nic, co by mne nějak extra lákalo..
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak jsem si koupila horkou cokoladu Vivani, jen jsem si nevsimla, ze je tam jeste malym pismem dopsan Fondant....coz ja moc nemusim
    Ale ja snim vsechno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam