• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    CNV
    CNV --- ---
    Jím tohle a umírám slastí. Jako jahody ve smetaně. Doporučuju, i kdybyste náhodou neměli rádi bílou čokoládu, tahle vás ji naučí milovat!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    já právě mlsám valrhonu, co mi rodiče dovezli z paříže :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SIBYLA: uf, Marks&Spencer me posledni dobou zlobi, pokazde, kdyz tam jdu, utratim dost penez za mlsani :)
    Ale asi pro nejakou tycinku bych si zasla
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    v Marks&Spencer maji za krasnych 21czk pralinkovou cokoladovou tycinku, ktera mi ucarovala, je z mlecne cokolady, ale i s vrstvickou horke a uvnitr uzasna napln s mandlemi a orisky, velmi me dnes potesila
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Jo, taky jsem začala teď o zápočtech podezřele vypadat na patnáct...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    mě docela chutnala dia čokoláda z DM - spořádala jsem ji onehda asi 2řady, než jsem si všimla, že je dia....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    IORETH: maltiol obsahuje hořká od orionu bez cukru - není to žádný extra zázrak , ale je docela dobrá a hlavně ten maltiol není cítit. Já jsem na umělá sladila docela citlivá a fakt mi nedělaj dobře, ale tohle se dalo.
    IORETH
    IORETH --- ---
    DEEKEY: ty jo, vybrala bych si tam...
    IORETH
    IORETH --- ---
    DEEKEY: S webem ne, ale koukám, že dodávají Balance... Tu jednou od někoho dostala babička a byla hodně dobrá... (obsahuje maltitol místo cukru, ale prakticky to není poznat).
    QUERER
    QUERER --- ---
    SELLIGAN: tak si koupíme lízátko a půjdem si sednout do skeatparku balit kluky v kšiltovkách ;)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    QUERER: :)))) jj, taky se citim pladě, osypala jsem se hezky a jeste mam dva culiky, hotova 16tka
    QUERER
    QUERER --- ---
    další degustace čokolády? hmm... tak dobrá :)
    a zjistila jsem, že čokoláda má omlazující účinky :) minimálně moje pleť po té trošce hnědé hmoty vypadá jak v pubertě :)))
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    A s tímhle má někdo z vás zkušenost?: http://www.svetovacokolada.cz

    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRPASLICE: jo taaak, to jsou ti co jsou v zahranici a cpou se tamnima lahudkama :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    TRPASLICE: Jsem take pro. Klidne dovezu ze Svycar kontraband.
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Já Suchard pořídila v Bernu a koukala jsem, že jejich pralinky se dají sehnat i u nás (= ve Francii) a doufám, že na ně jen tak nenarazím, protože bych se finančně zruinovala.

    Ale jsem pro letní degustaci v Praze!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Beru, šla bych do degustace :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    V pondělí je ochutnávka u Paukerta - čokoláda + likéry...


    Podrobnosti: http://cokobanka.cz/degustace-cokolady-a-destilatu-praha-paukert-2010-brezen-22.html
    Místo konání: Praha, Lahůdkářství Jan Paukert (Salon Paukert - 3.patro), Národní třída 17
    Začátek: 19.00
    Omezená kapacita: 45 míst
    Vstupné: 690 Kč. V ceně vstupenky je 10 vybraných druhů čokolád a 5 typů destilátů.

    Rezervace a informace: Jakub Vaněček, vanecek@janpaukert.cz, +420 604 418 895
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jmenuje se Huebrt Hátle myslím
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    vím o jednom pánovi, který dělá řízené degustace čokolády ...třeba ho můžeme kontaktovat:D?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam