• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    IORETH
    IORETH --- ---
    CNV: jiné kakao, jiný tuk a mnohem méně míchání, tipla bych. Když jsme jedli 85% Lindt "exportní", tak křivila hubu... když Lindt švýcarský 99%, bylo to úžasně jemné pohlazení.
    CNV
    CNV --- ---
    IORETH: Ale na tom složení snad není moc co pokazit? Jedině že by použili jiné kakao.
    IORETH
    IORETH --- ---
    CNV: jo, je to nechutný... Nejmenovaná firma byla nucena veřejně přiznat, že "receptury se liší podle místních zvyklostí" :-/. Takže když jsou Češi zvyklí na zmrzlinu z oleje a vody, proč jim dávat smetanu, že. S čokoládou to bude dost podobný :/
    CNV
    CNV --- ---
    IORETH: To je pěkně sprostý...
    IORETH
    IORETH --- ---
    FRENZY_: pokud budeš mít možnost, vol šarži určenou pro Švýcarsko. Na chuti je to zatraceně znát :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    FRENZY_: v predajni Lindtu v Prahe vo Fashion arene alebo v Bratislave v Polluse :)
    Coppeneur som mala akurat kusove pralinky (rozne prichute) a boli velmi chutne
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    FRENZY_: Hihi... v obchodě naproti nádraží v Bernu. :)
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    Zeptám se, kde kupujete tu Lindt mango a cayenne, co zmiňuje GOBERS? Tady ve Sparu v hlavní vesnici Moravistánu mají jen Cherry & Chilli...
    BTW nenašel jsem tu nic o čokoládě Coppeneur, co na ni říkáte? Některé mě opravdu zaujaly, namátkou Habendero & levandule, 62% mléčná nebo s kávou.
    IORETH
    IORETH --- ---
    STEPNI_VLK: Gobers říkal, že je to švýcarská varianta české kofoly, myšleno v sentimentálním slova smyslu, takže to dělají i ve formě čokolády :). Chuťově je v tom cítit hlavně slad, což miluju.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    IORETH: Ovomaltine znám akorát jako nějaký rozpustný kakaový nápoj. Vůbec netuším, že dělají i tabulkové čokolády. :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NANTHEI: Zásobovací důstojník poslušně hlásí, že to je v pohodě, že se určitě ještě někde potkáme teď jak jsem v Praze. ;)
    IORETH
    IORETH --- ---
    NANTHEI: mám ještě čtvereček doma, je vážně luxusní, věnuju za půlhodinové hlídání dítěte ;-))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    IORETH: No vidíš to, to je nápad... :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    GOBERS: ty mi stejně dlužíš kilo čokolády, klidně to může být tahle ;-)))
    ALEXIS: Tak to mnohokrát děkuji za laskvé přenechání zbytků :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    IORETH: Hihihi, můžu pravidelně dodávat. ;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    IORETH: nebola si jedina, ale ja idem 29.12. do Zurichu, takze si ju mozem kupit tam :))
    IORETH
    IORETH --- ---
    A málem bych zapomněla na Ovomaltine - tuhle lahodnou šílenost jsem si zamilovala a páč jsem byla jediná, velmi jsem na tom vydělala :-))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GENEVIEVE: Však Ty jsi můj nejoblíbenější strávník. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam