• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    HAMADRYAD
    HAMADRYAD --- ---
    IORETH: mne podle chuti prislo, ze hlavne setri na cokolade - byla doopravdy priserne sladka. jinak mi prisla relativne ok. stravila jsem ted nekolik dni researchem na internetu o vyrobe cokolady a prijde mi, ze tou jemnosti mleti to asi nebude, pac (pokud to chapu dobre) kdyby to nebylo namlete dost jemne, tak bychom to fyzicky citili na jazyku (vychazim z toho, co pise pan/i na chocolatealchemy.com).

    jinak diky za slovo "konsovani", jsem si rikala, jak se to asi rekne cesky :-))
    HORA
    HORA --- ---
    Dneska jsem vyzkoušel dvě čokoládky z nabídky ekvádorského výrobce Kallari a
    musím říct, že jsou moc dobrý a příjemně jemný. Doporučuju:)

    CNV
    CNV --- ---
    ALEXIS: Jů, duhový barvičky! Tak zrovna na mě by to zabralo, i když je mi jasné, že o kvalitě čokolády to nevypovídá nic :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Holographic Chocolates Look As Beautiful As They Taste

    KAWC
    http://m.kawc.org/?utm_referrer=#mobile/37797

    Je libo čokoládu s hologramom? :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Petice za férovou čokoládu
    Make Chocolate Fair! | Evropská kampaň za férovou čokoládu
    http://cz.makechocolatefair.org/
    IORETH
    IORETH --- ---
    ELDERIK: Kromě daklarovatelných obsahových vlastností se ještě šetří na kvalitě kakaa (kvalita bobů, jemnost mletí a např. jestli náhodou nejsou pančované drcenýma slupkama) a délce konšování (= míchání při určité teplotě). Čokoláda konšovaná dvě hodiny nebude tak jemná jako čokoláda poctivě míchaná čtyři dny.
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    AMBERAN: u horke tam maji obsah kakaove susiny min. 50%
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ELDERIK: Navíc to, že nejvíce ze všech surovin je tam cukru, bych také zrovna neřadil mezi kýžené vlastnosti čokoládového produktu..
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ELDERIK: malo kakaa, spravne by sa toto malo volat Cokoladova pochutka, Cokolada to smie byt az od 35% kakaovej hmoty v susine
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ELDERIK: Viz mnozstvi kakaove susiny. Norma na mnozstvi kakaove susiny, aby si to vubec mohlo rikat cokolada, je tusim 35%.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Mám pro vás znalce otázku. V Albertu začali prodávat čokoládu BASIC (jejich privátní značka) za 9.90 Kč. Složením neni na první letmý pohled zas tak špatná ( cukr, kakaová hmota, mléko plnotučné sušené, kakaové máslo, laktóza, E322 - lecitiny, vanilkový extrakt. kakaová sušina min 28%). Nevíte kde je háček? Na čem šetřeji?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Precise reason for health benefits of dark chocolate: Thank hungry gut microbes -- ScienceDaily
    http://www.sciencedaily.com/releases/2014/03/140318154725.htm
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Dneska jsem si na klidnění nervů koupila jednu tyčinku od Gallera s příchutí černé kávy (café noir) a takhle nějak by chutnala ideální Kofila :D Ne, vážně, je dobrá, jak se tu říkalo, Belgie umí.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Byl jsem se podívat v tom novém obchodě Julia Meinla, a musím říct, že takový výběr čokolády a pralinek jsem v kamenném obchodě ještě neviděl. Just saying ;-)
    COKOKING
    COKOKING --- ---
    Věřím. Je to opravdu příjemná čokoláda.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    COKOKING: Podrobnosti!!! Läderach je jedna z věcí, co mi chybí k dokonalému štěstí :)
    COKOKING
    COKOKING --- ---
    HEIDI švýcarská licenční čokoládovna. Ukázkový příklad jak skloubit poměr CENA + Kvalita.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    COKOKING: Znám velice důvěrně. Vždycky když jsem měl v posledních letech zkoušky na universitě, tak jsem si Läderachem klidnil nervy. :D
    COKOKING
    COKOKING --- ---
    Začal jsem distribuovat Čokoládu Läderach. Musím říci, že jejich skvostné pralinky mne vždy dostanou. Vyvážená chuť a skvělý design nemají obdoby. Vřele doporučuji. Pokud můžu použít spojení Rolls Royce mezi čokoladou pak určitě Läderach a jeho kolekce Marc Antoine jím bez pochyby je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam