• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    M4RC
    M4RC --- ---
    BESSAYA: doporučuji cokolada.cz
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    BESSAYA: Já mám rád tuhle (taky z Lidlu):
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    BESSAYA: Na Křižíkovej bývala donedávna Mlsná zebra, kde mali i nejaký výber, ale bohužiaľ ju zrušili a teraz je tam (ďalšia) optika. :(
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SIRLOON: No já nejsem z Prahy, jezdím sporadicky na Křižíkovu do práce, ale Modřany jsou aktuálně už z ruky :(
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BESSAYA: jestli ses z okoli Modran, tak v nestle shopu maj na vyvoz nejakou horkou, jak moc silna je netusim, ale v pondeli se ti juknu
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ALEXIS: super, děkuju, tam se zvládnu dostat :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    BESSAYA: Neviem kde sa pohybuješ, ale v Choco loves coffee na Vinohradoch majú také tučné tabuľky zaujímavých čokolád, len si nemôžem vybaviť jak sa volajú (niečo Bonnat), alebo skús mrknúť na Seed&Bean.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ALEXIS: Já myslím, že mu ji mamka taky občas bere, ale on bude mít teď narozeniny, tak jsem chtěla nějakou trochu "lepší", než na vaření.. :) Omlouvám se, to jsem taky mohla napsat, že jo :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    BESSAYA: Môj otec si kupuje čokoládu na varenie z Lidlu https://goo.gl/images/X4f6fR
    Je to poriadne tučná tabuľka a nechutí zle, na obyč čokoládu. :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Ahoj, jdu si pro radu, táta má rád hořkou čokoládu, ale nijak vysokoprocentní - a taky si ji nejvíc vychutná, když jsou to takové ty tlusté tabulky, ne ty tenoučké, jako třeba Lindt. Nemáte, prosím, na takovou tip? Žádné příchuti, prostě klasika. Děkuju :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    V nestle shopu prodavaj bilou vanilkovou a mandlovou cokoladu urcenou pro francouzsky trh a je fakt dobra. Bez palmacu a dalsich sajrantu. Adresa je Mezi vodami 31
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    STEPNI_VLK: skoda, ze jen na vareni

    nejlepsi normalni tmava cokolada (ne na vareni), kterou jsem zatim objevil, je J.D.Gross Arriba Superieur 81% z Lidlu. Zajimalo by me v cem ta chut spociva a jake jine cokolady podobne chuti jsou
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    dTest: Čokolády na vaření - Nezávislé testy, víc než jen recenze
    https://www.dtest.cz/clanek-5445/cokolady-na-vareni

    Až nečekaně podrobný článek, resp. srovnání čokolád na vaření, klasických čokolád a čokoládových polev.
    CNV
    CNV --- ---
    Můj favorit je teď už nějakou dobu čokoláda z pražské Choco Café. Tak dobrou mléčnou jsem ještě nejedla, fakt. Čistou i s příchutěma.
    HORA
    HORA --- ---
    Tak mám novýho favorita v čokoládách. Italskou značku Venchi na kterou jsme "narazili" v Římě.
    Doporučuju jejich čokoládový cihličky s lískovými ořechy. Maj ji třeba tady.
    http://www.svetovacokolada.cz/...chi-mlecna-cokoladova-cihlicka-s-liskovymi-orisky-150g~z116147.html
    Taky dělaj super zmrzlinu. Kdyby jste se někdy nudili v Římě v letištní hale, určitě si na ni zajděte :)
    SHUT_UP
    SHUT_UP --- ---
    Ahojte, shanim na pujceni formicku/formicky na tabulku cokolady.
    Predem diky. Praha
    PM pls
    SARGO
    SARGO --- ---
    LENZIE: Náhodný Zajíc :-D
    Takže teď už nemůžu tvrdit, že mi čokoláda nechutná. :-)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    SARGO: Ta je moc dobrá :) (Taky Zajíci v krabici nebo čistě náhodný objev?)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Asi po sto letech jsem objevila čokoládu, která mi chutná. Tak jsem ráda, že je na Nyxu auditko i na čokoládu a mohu se podělit o nadšení :-D
    Čokoláda mléčná 51%, 45 g - Čokoládovna Troubelice
    http://www.kakaoveprodukty.cz/cokolady/cokolada-mlecna-51-45-g/
    - akorát ta moje byla ještě s kousky kávy - byla dokonalá, ach ach ach. Taková akorát nesladká a přitom nebyla hořká. Docela klika, že nemám po ruce prodejnu. :-))
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    Nevite nekdo kde ji sehnat?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam