• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIVanoce, zimni slunovrat, svatky vanocniho casu i vsechny ostatni :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    tak já se přidám - dneska jsem napsala a ofrankovala první vánoční přání :-)
    ale posílat ho ještě nebudu, jen na něj nechci zapomenout (ostatním budeme posílat vánoční přání s rodinnými fotkami, ale z určitého důvodu by to těmhle konkrétním lidem nebylo vhodné).
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONELLE: pěkný :) já jedu na https://www.youtube.com/watch?v=ILuAvFyrc2M úplně moc :)
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    TROLLEYBUS: u mě smysl podzimu - takový velký advent :)


    Jako já už uvolnila parapety na ty sedmisvícny elektrický, už je mám i snesený z půdy, ale tady na vsi by se mi smáli, tak ještě chvilku počkám, ale určitě ne až do adventu.
    TROLLEYBUS
    TROLLEYBUS --- ---
    QUANTI: Taky řešení. V každém případě jsem rád, že nejsem sám, kdo se z letní pohody rovnou přesunul k vánoční atmosféře. :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TROLLEYBUS: s tím já zas problém nemám, ale ozývá se jen šum... nu což, nějak pokutím anebo vytáhnu cédéčka :)
    TROLLEYBUS
    TROLLEYBUS --- ---
    QUANTI: Mně jede, ale vyžaduje spuštění silverlightu a flashe, což jaksi může být na některých přístrojích problém.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TROLLEYBUS: taky jsem ho sjížděla, ale tenhle týden mi zase nejede, nevím proč :(
    TROLLEYBUS
    TROLLEYBUS --- ---
    MONELLE: V autě ne, ale už minulý úterý přišly děti s tím, že do Vánoc zbývá přesně 100 dní a co s tím jako budu dělat. Odpověděl jsem, že zatím nic, a potají si pustil Christmas.fm :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONELLE: sváteční Čechomor? To neznám! :) doma už pouštím (a hraju dětem na piánko), autem toho moc nenajezdím, takže zatím ostuda nehrozí :D
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    Tak se nestyďte, přiznejte, kdo už pouštíte koledy v autě? :D Děti ujíždí na svátečním Čechomoru, tak se ještě stydím stáhnout okýnka i o centimetr.
    OMRI
    OMRI --- ---


    To všechno vás čeká od 20 do 21.12. v Holešovické tržnici v hale 13..

    https://www.facebook.com/events/298593613678962/
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a kdyby se někdo chystal na perníkový betlém...
    ten velký od tescomy ( http://eshop.tescoma.cz/...ka-formicky/delicia/631428-pernikovy-betlem-delicia-souprava-vykrajovatek ) je momentálně na eshopu i na prodejnách (asi všech, byla jsem v DBK) za polovic :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Vánoce můžou přijít! Včera jsem listovala sešity s vánočními recepty a zasekla jsem se u vánočky...

    abyste tomu rozuměly, já a vánočka, to je nekonečná story. Ať už to vypadá na plechu jakkoli, výsledek je vždy placatý (a občas do křupava vypečený, protože placaté vánočky křupnou jaksi rychleji, než vysoké). Ale včera... včera se mi poprvé povedlo upéct vánočku, která je 3D! :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Mám dotaz - když hledám adventní trhy v Německu co nejblíž z Prahy, asi bez debaty Drážďany?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    TRISSIE: Já jsem dětné přátele vyřešila na veletrhu For Toys.o))))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já bych pro podobně naladěné zájemce dodala, že Christmas.fm už zase vysílá (zatím jen smyčku, ale i to je fajn ;))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    tak jsem včera vybrala první vánoční dárek pro děti a dneska jsem si při vykládání nákupu v obchodě na pás začala pobrukovat Adeste fideles... nějak se na ty Vánoce letos fakt těším :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONELLE: no to je úžasný, snad mě čeká za pár let něco podobného :)
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    Letos nejkrásnější Štědrý večer!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam