• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERobálky dopisů, balíčků, krabiček,kuriozity z pošt, pošta, dhl, ems, ppl

    U obrázku vždy prosím pište: co v tom bylo/ kolik to cca vážilo / kolik to stálo a za kolik to přišlo
    rozbalit záhlaví
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    BLAAZEN: ja jsem prave cetl nejaky clanky z minuleho roku ze se dohodli s CSOB a do roku by meli zavest platby minimalne temito kartami i na pobockach, tak me zajimalo jestli to treba neni nejaka novinka:)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    MUSHKA: Jen kartou poštovní spořitelnou, konkurenční banky pošta nerada :-)
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    ADAM: kua, koukam ze heslo "jit s dobou" jim neni moc vlastni:)
    ADAM
    ADAM --- ---
    MUSHKA: nejde
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MUSHKA: myslim jenom kartou postovni sporitelny, posli dotaz na info@cpost.cz a odpovi ti, kdyz odpoved dorazi pozdeji nez druhy den tak mi dej vedet a prostouchnu to...
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    zdravim, chci se zeptat, nevite jestli se da na poste platit za dobirku kartou? nejak jsem to nikde nenasel..
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ahoj, možná trochu OT, ale sháním někoho, kdo pracuje v DHL. Je-li tu někdo takový, prosím, ať se mi ozve do pošty. díky
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    sakriš já tam měl mít odkaz na dokument z cpost.cz :)
    tam je najaký prohlášení právnických osob se seznamem lidí, kteří za ně mohou přebírat poštu/peníze.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    MUSTAFA: no prave ze nejni, jako nekdteý mi rikaj že tam pisu sidlo firmy, ael jmeno, kdoto prebira, a jiní že tam pisu moje bydliste a moje jemno :(
    tak prave nevim no
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    MAIKA: "adresa bydliště" se týká osob, firem se týká "sídlo"
    není to tohle?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    diky
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    ahoj mam dotaz poradite mi?
    pracuju ve firme, kde pro ostatní firmy co mame v podnajmu prebirame poštu.

    chodí nám i ty s pruhem, pak musí postacka vyplnit papír, kde píše mojí OP a jméno...

    na tom papíru co vyplnuje je nahore jmeno firmy, pro kterou to je...
    pak je nekolik řadek a dole skoro na konci je kolonka na moje jméno a OP... a pka adresa bydliště....
    jenže ja mam dotaz, pač na poště mi rekli, že tam ma poštačka psat adresu firmy a ne moji... je to tak??
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    YNZA: skvělé, děkuji :)
    YNZA
    YNZA --- ---
    BINARY_PARANOIC: jojo, tobe to dorazi ceskou postou, royal mail je u nich bezna posta jako u nas cp
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Omlouvám se za otázku krapet mimo téma – nicméně moc nevím, kde jinde bych se zeptal :)

    Když jsem nakupoval z UK a oni balíček posílají přes Royal Post, znamená to, že ke mně to přijde normálně Českou poštou? Či se mýlím? :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    GLACIER: no k nam jezdi ppl typek a ten rozhodne posila jen sms typu: "nechal jsem vam balik u souseda v cisle 13" nebo "balik prevzal pan boucha". pritom o panu bouchovi jsem v zivote neslysel, tak nezbyva nez chodit dum od domu v nasi ulici a vyptavat se, jestli tam nebydli pan boucha a zdali nema naahodou nas balik.

    driv jsem byl celkem solidarni, ale ted mam sto chuti toho ridice napraskat.

    ps: dotaz z minuleho tydne, kdy se zeptal, jestli nam muze nechat balik pod autem, ze sousedi nejsou doma, me opravdu dostal .)
    WAELAND
    WAELAND --- ---
    ahoj, nemate nekdo zkusenost z posilanim zasilky z egypta (cca 30kg, Kahira -> Praha) ?
    KEJML
    KEJML --- ---
    GLACIER: Nepopírám tvůj mamutí podíl, bez tebe bych ten článek nehledal :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    KEJML: Teď budeš dělat chytrýho :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    GLACIER: Případně pro ty, co preferují internet před papírem :)
    http://hn.ihned.cz/c1-39189900-postak-uz-nezazvoni-posle-sms-nebo-e-mail
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Proč pošta nemůže doručovat jako největší DMNC po 16 a bude skutečně místo papírků posílat smsky jak slibuje?Čtěte včerejší rozhovor v HN, co jsme Vám ofotil :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam