• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKwtk potisky na oblečení...
    WTK
    WTK --- ---
    tak dalsi prace:)
    WTK
    WTK --- ---
    CICIFIL: neboj:)
    CICIFIL
    CICIFIL --- ---
    WTK: potrebuju!!!!!!!!!!!
    WTK
    WTK --- ---
    1KA: tak to se necham preqapit:)
    1KA
    1KA --- ---
    WTK: je to skvele zpracovany, ale nechci ho ;) protoze zrovna makam na podobnym motivu, mam ho v hlave uz asi pul roku, takze fakt nekopiruju ))
    WTK
    WTK --- ---
    JUDAS: :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    WTK: ten plakatek jsem dneska zkritizoval sam pro sebe v metru :D To srdce je ale srdcovka jak svin.. llllllove that :) a na tricku moc mnam.. super prace!
    WTK
    WTK --- ---
    FASA: ok:)
    jestli chcete este nekdo tak mi napiste do posty, neni jich ani dvacet, este par pridelam ted v tejdnu ale po patku uz se tisknout nebudou..
    FASA
    FASA --- ---
    WTK: Jee, ja bych chtel cerny XL
    WTK
    WTK --- ---
    par lidem se libil ten obrazek, tak tady jedna limitovana edice:



    na tuhle akci:

    btw je to tmave cerveny, to ten blesk:)
    WTK
    WTK --- ---
    nj jak na to koukam... ale co, me to pride fajn... hlavne ze se to libi tomu kdo to chce:)
    EDASX
    EDASX --- ---
    WTK: hodne v klidu, trosku bych poladil tu postavu (botky,frak), ale jinak very good work =)
    WTK
    WTK --- ---
    tak jedna rychlovka pro T-RAVENa na jejich nedelni zonglovacku

    WTK
    WTK --- ---
    no tak rastr mi napoprvy moc nevysel, musim udelat hrubsi v dalsim pokusu:)

    dneska sem tisk nejaky nasivky pro lettek, svitici ve tme:)

    a trika pro mandalu


    WTK
    WTK --- ---
    chci ted trochu zaexperimentovat s rastrem... sem sam zvedavej jak to dopadne:)
    EDASX
    EDASX --- ---
    WTK: to zelenobily je moc fajn =)
    WTK
    WTK --- ---
    1KA: me se osobne nejvic libi ten patej-zelenobilej.. fakt pekny barvy.. no a taky treti zezhora, to fotak tak nezachyti ale je to hodne tmave zelena.. to asi zustane unikatem- pac neni tak kontrastni, tak tu zelenou smicham se zlutou aby z toho celyho byla ta co na tom patym..
    btw to xxl nebylo na sklade, takze pro tebe mam to Mko jenom.. este presne nevim kdy teda pojedu na zizkof, ale v tejdnu 100% tak se domluvime pak v poste;)
    1KA
    1KA --- ---
    ctvrtej, sedmej a devatej ze spoda je skvelej. Vcera jsme delali akci a potkala jsem typka s tvym trikem, viz foto na mikine, v realu vypada velmi dobre.
    WTK
    WTK --- ---
    tak vcera byla chvile casu.. tak sme se nenudili a konecne vyridili objednavky:)
    +probehly nejaky novy pokusy se spiralou a taky sem udelal znova par ze starejch sejt...









    WTK
    WTK --- ---
    CARTMANETWORK23: okej.. bude to za dve kila:) snad este pojedu pro trika do desatyho... nebo bych tu kdyztak mel prazdny v Lku tmavomodry, tmavosedy, a vinovy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam