• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKwtk potisky na oblečení...

    Zde si můžete prohlédnout a třebas i zakoupit tričko nebo mikinu s potiskem od wtk/zrk.


    informace najdete na nástěnce,
    zatim je všechno aktuální k vidění na http://dwc.kvalitne.cz/trika/

    Případné objednávky pište stručně a úplně, nejlépe rovnou s adresou (pokud budete chtít na dobírku).


    A uplně nejlepší bude ještě zvýraznění textu - k tomu vám pomůže tento kód: <b>text</b>moc dík za usnadnění práce;)









    DWC-Deywice sound system
    rozbalit záhlaví
    WTK
    WTK --- ---
    SIMCIIQ: jj s modrou mi to taky pride nej...

    ANDREICA: je to Sko:-/ jinak jak secky jednobarevny ode me za dve kila.. prazdny ted uz nemam nic.. ale klidne ti ho udelam priste.. me tahle barevna kombinace pride jako celkem ulet, ale uz sem fak nevedel coby a furt este neco zbejvalo.. teda vlastne par xs ale ty asi pocmare erika
    ANDREICA
    ANDREICA --- ---
    kolik stojí to žlutý trígo s tim tetrisem s těma bedničkama? a velikost? díky
    WTK
    WTK --- ---
    vcera sem trosku patlal..
    takze tady novy dwc triga..


    a


    a naky starsi.. trochu experimentovani:)





    ta tyrkysova vlastnorucne namichana:)) mam este nejaky komary se spiralou z ni.. vsechno k mani o vikendu u trebice
    ZRK
    ZRK --- ---
    Do třetice všeho dobrého ještě velikost L z hvězdné série;)
    Cena: 300,-
    první vyhrává;)

    WTK
    WTK --- ---
    jo jeste ho nejakou dobu mit budu..
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    WTK: hele a to sito, co si mi dneska natiskaval, to budes mit porad, zejo?! Nejak se chci stavit kvuli tomu potisku na ty kalhoty+jeste jednou to ze dneska nekam... jeste zavolam.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    WTK: wow to vypadá líp než předtim ;-)
    WTK
    WTK --- ---
    jinak teda udelam misto tech minulejch beden na sito ty novy...
    asi takhle

    siroky tak na a4.. takze tak 27cm...
    WTK
    WTK --- ---
    jasne v pohode
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    btw. mas tam cervenou barvu?
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    WTK: hele na cute corps mi nesahej! :))) no tak ti privezu tricko, zvladnul bys to nejak behem dneska? Jedu tak kolem obeda do Dejvic...
    WTK
    WTK --- ---
    treba hned ty cute corps:)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    WTK: ja ci ten vrchni potisk na tricko, kdy bys mi to mohl natisknout?
    WTK
    WTK --- ---
    ted jeste zapracovat na tech strankach:)))
    WTK
    WTK --- ---
    prekreslil sem obrazek s nasim zvukem aby byl trosku aktualni oproti tomu co sem doted tisknul.. a rovnou uz mam teda predlohu na prvni serku nalepek pres sito.. sem zvedavej jak to pude.. jestli dobre tak budou vypadat takhle:
    WEA
    WEA --- ---
    WTK: super tak mi to tam pls vem to bude nejlepší :))) kuju pěkně :)
    WTK
    WTK --- ---
    jo tam budu.. klidne
    WEA
    WEA --- ---
    WTK: no on by chtěl ten reprák se mu líbí nejvíc asi znáš to :)) a na to hnědý by chtěl bílej tisk.
    No a hele ty budeš taky ten další víkend na tý kalbě u toho velmezu se sqs a urou?? by si mi to mohl vzít kdyžtak tam??
    WTK
    WTK --- ---
    WEA: nevim kdy pojedu pro hadry este, tak nepovim.. a nebo kdybys chtela tmave hnedy s tim nakladakem co uz ho netisknu tak se mi jedno vratilo postou...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Mko zamluveno;)
    ZRK:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam