• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKwtk potisky na oblečení...
    EDASX
    EDASX --- ---
    to machinarium ruluje... teda jednobarevna edice =)
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---
    vyhrali jste jo? hezky... mno ja mel na zadech megakingkonga tkaze sem nakonec nedorazil....
    STOUCH
    STOUCH --- ---
    krasne :-) jsem vedel ze ve vas neco je kluci :-) ........ PIVO :-)
    WTK
    WTK --- ---
    takze ty novy dva obrazky konecne nafoceny:)



    a nas vyherni potisk:
    WTK
    WTK --- ---
    chvili to potrva
    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    jo a na strankach mate zase nejakeho vira..
    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    WTK: objednavam lebku na cerny a tmave modry triko a na cernou mikinu s kapucou... :) diky
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    WTK: Jo,jo.Dekuju.
    WTK
    WTK --- ---
    zkus zajit do legerovy 10, jinde tyhle veci k sehnani nejsou
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    CHEESS: Jo,jo taky koukám a to jsem si řekla,že bych si na sebe už nikdy tričko se systemovim obrázkem nebo podobnej na zpusob "systemoveho obrázku" nikdy nevzala...
    WTK: Ale tahle je dost dobrá!!!Kde ji prosim seženu v té nejmenší velikosti co vubec muže existovat?
    Předem díky...


    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    jestli budes delat nerco v praglu tak dej vedit.. moc rad se prijdu priucit...
    WTK
    WTK --- ---
    na easteku, centerteku, a mozna i na rumunskym teknivalu budu delat takovej privatni tiskarskej workshop, tak se stavte jestli budete mit nekdo cestu
    WTK
    WTK --- ---
    jo nakonec mi je maj dovizt tak je este nemam
    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    dzus napis mi do pocty jaky trika a mikiny vam zlyly.... dikec
    SVA
    SVA --- ---
    ahoj

    zvu všechny na blešák(výměnný bazarek:) a další program...viz níže
    jde o kombinaci freeshopu a blešáku - kdo chce přinést věci free, super, ale kdo třeba má něco speciálního, za co chce něco dostat, taky pohoda :), na místě to pak oddělíme, bude velká free hrabohromada a do polic můžem vystavit ty vychytávky s cenou :)

    další program: work shop s tričkami, ochutnávka "makrobiotiky" , cvičíme kdo co umíme, dětský koutek, malovací kroužek, recitace "šuplikových básní", alternativní divadlo koho co napadne témata: hajzl papír, zamilovala jsem se do slimáka:),...uf jsme prostě otevřeni všemu a to už od 14 do .... tento čtvrtek, místo konáni: metro zastávka luka, k zahradkam 47, proz. na tel: 732 512 431, organizatoři: sva, ivo, continuity

    zajemci se prosím ozvěte do pošty předem kvuli omezené kapacity
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    jo tak :)) ja jen ze od nich mam mikce dve a prave tady koukam, stejny barvy strih ale jinej potisk :)

    ..nektery fakt pekny prace:)
    WTK
    WTK --- ---
    to nevim ja jim to jenom tisknul.. ale rek bych ze ne, tusim ze objeli vsechny velkoobchody s hadrama.. e-triko co koukam je spis jenom nejakej malej kramek. ty vicbarevny mikiny vyrabi adler
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    ty mikiny nakupujete z e-triko.cz ?
    WTK
    WTK --- ---
    jo zapomel sem sem hodit ty fotky hadru do vektoru, neslo mi to nejak dostat z fotaku na net.. tak preposlu primo jejich:)








    sou to prevazne 2-3 barvy.. a jeste 5 dalsich obrazku pribude:)
    WTK
    WTK --- ---
    po uterku (no spis strede:)) se tomu zas zacnu nak venovat no... uvidime, cumim do toho uz 2 tejdny a sem furt dutej..
    3 roky fajn vydrz:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam