• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEPNI_VLKWhisk(e)y & další kvalitní druhy alkoholu, jakož i vše o míchání, nejlepších ingrediencích, skle atd.
    EARL
    EARL --- ---
    Ja tam budu oba dny
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    SAMOUT: letos jenom sobota:)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Kdo jdete a kdy? Earl, Noizer, kdokoli dalsi?
    vstupenky | whiskylifeprague.cz
    https://www.whiskylifeprague.cz/vstupenky/#/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Whisky nalezená na zámku ve Skotsku je nejstarší na světě, ukázaly analýzy - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-whisky-nalezena-na-zamku-ve-skotsku-je-nejstarsi-na-svete-ukazaly-analyzy-40445033?
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    NOIZER Čerstvej first fill by to překryl, ale né úplně a pokud ti to někde zraje, tak řešit přesudování nebude úplně triviální záležitost, o nákladech nemluvě. Jediná možnost, jak podobné defekty srazit je vatting s dalšími sudy.

    Divím se, že to neuhlídal, protože dřevitý to bylo moc a takhle špatně se to nestočí za pár měsíců, jedině pokud by došlo k vyššímu odparu.
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    M4Y4: kdyz uz mas ten sud a uz tak je to drevity, tak co s tim, vid? Nechat to zrat dyl asi nema cenu:)) leda to nalejt do nejakyho fresh 1st fill sudu na chvili, ale nevim, co by to udelalo..
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    NOIZER: Bylo to jak tělo bez duše, hlavně teda příšerně dřevitý. Jsem rád, že jsem tu láhev nekoupil a docela se divím, že to Jirka pod sebou vydal.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Za mě tomu ani ta voda nepomohla. Furt to bylo divné a nic moc pitelné. Za ty prachy bych flašku nechtěl ani omylem. Tipuju ne úplně povedený vliv sudů. Ale to samozřejmě nevylučuje, že někomu tyhle hyper dřevité whisky chutnají...
    EARL
    EARL --- ---
    Tvl, tak ja si to snad naleju, kdyz vas tak ctu. Mne to nijak spatny neprislo (teda za desitku jo, ale tak nejsem blbej:-)), jen to proste musim trochu rozkapat
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NOIZER: Přesně! Předražená mrdka plná nepříjemné, podivné hořkosti. :))
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    STEPNI_VLK: mno, me to taky neprislo nijak extra dobry musim rict.. zvlast na tom finishi to bylo hodne slaby, to zmizelo hned.. a vubec nechapu, ze to nekdo drazi za 10k+:)))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NOIZER: Ochutnával jsem to první lahvování díky ex-kolegovi hnedle dvakrát a těžce mě to zklamalo. Tudíž i to druhé je mi prozatím těžce u zadele. ;)
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    Jirka Sinogl bude mit druhou flasku:)

    ANONYM_CZ
    ANONYM_CZ --- ---
    STEPNI_VLK: Tak to bychom meli 🥃
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    TOOMUCH: ja ty veci od Ian MacLeod & Co.Ltd. proste zeru ... to se nespletes, nebo aspon me se jeste nestalo, ze by mi neco od nej nechutnalo :D
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VEEHELL: věřím, že to může být zábavný až moc:)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    TOOMUCH: no sel jsem kolem s kamoskou a dal jsem si tam "as we get it" (islay a highlands) a pri placeni se zeptal na smokehead a meli tam asi 6 druhu ... a me zaujala tahle z tequila sudu :D // je to fakt pecka ... ty dozvuky tequily tam fakt jsou cejtit :D //
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VEEHELL: my fucking what))
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    tak jsem si pred chvilkou udelal radost
    Smokehead
    https://www.smokehead.com/smokehead-tequila-terminado
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NOIZER: Zatím vůbec netuším. Vůbec nevím, co bude/nebude v září.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam