• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCKINEZEschalon - Book One, Two, Three
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja nevim cim to je , ale v book 2 sem hrozne pomatenej a chodim po mape dost nahodne sem tam - coz byl i duvod proc sem se tu ptal na ten kuudad ... je to mnou, nebo vam taky ta mapa prijde divne rozfrcana ? Mam i pocit, ze questu ve wilderness je malo, v jednicce byl quest snad na kazde mape, aby to nebylo tak fadni, tady mi prijde vetsina map prazdnych nepocitaje obludky.

    Ale mozna to je jenom muj dojem a dusledek toho ze to hraju po ukradenejch pul hodinach behem dne bez radne koncentrace.

    Jo ale co me teda pobavilo byl Shortest Quest Ever a v portu v nocleharne pro studaky odpoved "Coze , vy neznate profesora <vlastni jmeno> ?" -))
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Se skillama.. Trenér naučí na 8. Tj nejprve trenér, pak kniha a pak vlastní bodíky. Skilly, které nejsou naučit jsou afaik brnění, meditace a pak nějaký ty zbytečný. Většinu se lze naučit v přístavu, pod přístavem a jeden skill po cestě do přístavu:)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    dik, uz sem cistou nahodou dorazil do Port Kuudad .. asi sem neco prehlid, nicmene sem ho hledal na uplne opacny strane mapy puvodne
    GAF
    GAF --- ---
    LEDOFREDO: jj, minimálně v Port Kuudadu jsou. Dál jsem zatim nebyl.

    A knížky fungujou myslim trochu jinak než kdysi. Jeden bod, když se člověk schopnost z nich naučí nově a +2 body ke schopnosti, kterou už má. Vlastně je to fér vůči: 3 body na přestupu za novou schopnost.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jsou ve hre zase nejaci skill instructors, nebo co se clovek nenauci sam to nema ?
    GAF
    GAF --- ---
    Ostatně, mění obchodníci zboží jednou za týden nebo jak to je?
    GAF
    GAF --- ---
    CHOROBA: to je hrozně debilně jak kdy.

    Začínal jsem mimochodem asi 8x takže mám zrovna to štěstí ti poreferovat.

    Jedna hra z těch osmi byla taková, že jsem měl asi 60 šípů na několik úrovní a děsně jsem se divil. A pak asi jedna nebo dvě, kdy bylo šípů málo a ostatní tak nějak normálně a občas šípů z ničehož nic třeba tři různé druhy a první druh 120 najednou...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    no a mrda me ze se ze startu skoro nedaj kupit sipy
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    GAF: no cece ja hraju zase klasickyho trola (high endurance) takze nespim skoro vubec , ale to jidlo ubejva docela rychle ... coz by mi nevadilo kdyby slo nekde poradne koupit, foraging nemam zel bohu
    GAF
    GAF --- ---
    LEDOFREDO: a do Port Kuudad se dostanes jedine obklikou, premyslej, kudy by to mohlo jit - doporucuju si ho cely obejit a podivat se, kde tak asi se clovek vynori ve meste, kdyz by prisel od...

    ...a pak si to "od" zkusit najit :D

    Kdyz bys jo nechtel to hledat, klidne se zeptej znova a poslu do posty uz presne.
    GAF
    GAF --- ---
    LEDOFREDO: divination ma Create food a Elemental magic ma draw waterd.

    A navic se hodi skill Foraging - cim vyssi, tim pomalejs ubyva nasycenost a napitost.

    A jinak - mne jidlo vzdycky docela stacilo, zase tolik asi nespim nebo nevim...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    muzete mi poradit kde je Port Kuudad ? ja se motam jak goro pred Tokiem .. vyjdu z eastwillow na zapad, tam je rozcestnik nahoru, ale kdyz jdu nahoru tak na dalsi mape na rozcestniku uz Port neni ... jo a taky asi brzo chcipnu hlady, ponevadz obchodnici v eastwillow moc nerestockujou - neni nakej spell na jidlo ?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Citadela level2. Imho je tam bug, nemohu dále. Je tam už někdo?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    GAF: Díky moc.
    GAF
    GAF --- ---
    je to "The Farrock Monolith"

    cesta k nemu je smerem jak je ta dvojita sipka, v mape po pruchodu do dalsi lokace. V ni uz jenom kousek smer porad sever.

    Lokace, ze ktere je mapka je "Southern Kessian Basin" je to tam, jak je barak mrtveho bratra Wendy (1. ), ktery ma ty dve divne zabarikadovany truhly, ke kterym se furt jeste neumim dostat :D

    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Mám první tři, mezeru a další čtyři a nemůžu to najít:(..
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Co je čtvrtá cestovní lokace?
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    mno, me to zatim ba
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Přesně takové, jaké jsem to čekal.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    http://basiliskgames.com/forums/viewtopic.php?f=7&t=3112

    Basilisk Games Announces the Availability of Eschalon: Book II for Windows

    Indianapolis, IN - May 12, 2010 - Basilisk Games, Inc. today announced that Eschalon: Book II for Windows is now available.

    "We are thrilled to announce that the second book in the Eschalon Trilogy is now available for download" said Thomas Riegsecker, Lead Developer of the Eschalon series. "Fans are going to really enjoy the game enhancements and larger world. Book II is a big game!"

    Eschalon: Book II is available now for Windows based computers. Basilisk Games will release the Macintosh and Linux versions of the game on May 26th, 2010. Eschalon: Book II for Windows can be purchased directly from the Basilisk Games website, and in the next few weeks from most major digital distribution services.

    About Eschalon: Book II

    Eschalon: Book II is the sequel to 2007's hit independent role-playing game, Eschalon: Book I. Continue your journey across massive outdoor environments and deep into twisted dungeons as you seek to uncover the mystery of your past and who is behind the menace that threatens all of Eschalon. No experience with the first game is needed to enjoy this second chapter in the Eschalon trilogy. More information on the game and links to the demo and video trailer can be found online at: http://basiliskgames.com/eschalon_book_ii

    About Basilisk Games

    Founded in 2005, Basilisk Games is an independent game developer located in Indianapolis, Indiana. The company's mission is to produce compelling old-school computer role-playing games for gamers who still remember what great computer RPGs used to be about: "Single-player. Turn-based. Stat heavy. Story driven." Visit Basilisk Games online at: http://basiliskgames.com

    Contact Info
    For press inquires and review copy requests, contact us at: info@basiliskgames.com

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam