• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUNIIKCTF 09
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    VIZ Nástěnka, kde se budou obměňovat aktuální info.

    Rahuf: jasný, budem rádi!
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Jsem taky pro posun na pozdejsi termin, ale chapu, ze uz tak byla ta organizace narocna. takze pripadne preji prezivsim, at si to v nedeli uziji! =)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Já bych se s dovolením taky přidal, jestli můžu?
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Odpadla Katka, marodí, pozdravuje, ráda by posun termínu až po 21.1...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SHEPI: a už jsi dělal reklamu v klubu Letní kempy?
    MADLA
    MADLA --- ---
    Neee! :-D
    Ajta krajta, to je smůla... Ale hory se mi rušit nechce. Nechcete to přesunout přeci jen na 15.1.? :-)
    (Musím se zeptat - líná huba, holý neštěstí :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHEPI: Vzhledem k tomu, že mám natrženou šlachu v palci a omrzlý malíček, obojí na pravé ruce, budu tuto sestavu vhodně doplňovat :D
    Jo, přijdu i dopoledne.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Na Balkáně nás uvítají nejdéle do 12:00, pak už mají program. Takže, pokud se vám to nehodí a odpadnete, dejte vědět, ať zítra víme kolik nás je a jestli to má smysl:) Zatím nic moc, tak uvidíme.

    Zatím počítáme s:
    Stenny
    Kompas
    Peldric
    Shepi (marod, ale neva!)
    Bratránek Ody
    Půlnočnice (?)
    Katka Soudková (marod, ?)

    Bohužel nám tím odpadají:
    Madla+1 (nemůže dopo)
    Melissa (marod a nemůže dopo)
    Sirius (nemůže vůbec)
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Záleží, jak časově. Obávám se, že odpo/večer už mám program.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Přátelé, gangstaz, lamy a další ztracené existence. Na 8.1. máme zatím potvrzených 6 lidí. Krom toho zkusí dorazit jeste Madla s Pavlem - mohli by az kolem pate - a timto rozjizdime kolesa masivni propagandy, aby nas bylo jeste vic:)

    Zitra zavolam na Balkan a zjistim, kdy by nas tam mohli nechat, hodím sem orientacni cas. A nejpozdeji v pátek si to definitivne potvrdime. Sirte to a hlásejte!
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Netusim, jak mají pronajmy na balkane, takze tezko rict. Zkusil bych to spis dopoledne, ale budem se muset přizpůsobit.
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHEPI: Když budu lanařit ostatní, kdy by byl přibližný začátek?
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    No, zdá se, že jsme líný lamy:) Zkuste obvolat a zmanipulovat pár dalších lidí, ať jsme víc jak čtyři a zkusili bysme toho 8. Dejte vedet do fora, kdyby jste nasli další potvrzene.
    STENNY
    STENNY --- ---
    1. a 8.1. můžu celkem zaručit, že budu mít čas. V únoru už je to záležitost štěstí, některé víkendy mívám pracovní.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Jsem pro CTF, zahlasovala jsem. A, opět, kdo má chuť si zařádit venku, potkáme se tady: https://www.facebook.com/events/384644748536803/

    (bych mohla dávat prostě jen copy + paste každý rok :P)
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Změna viz nástěnka:)
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    CTF - Jubilejni rocnik, protože....loni nebyl!
    Loni jsme byli trosky, letos budem taky! Hlašte se, kdo se můžete aspoň belhat, letos to bude invalids friendly:)

    Počítáme předběžně s cca 17:00 na Balkáně. Až bude dostatečný počet přihlášených (=min 8), zjistíme dostupnost telocvicny. Anketa končí 24.12.
    Těšíme se s Madlou, Peldricem, Shuniikem a bratránkem:)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Já jsem pro CTF někdy brzo! :)

    A kdyby náhodou někdo z vás nebyl nabažen sportovními akcemi, přijďte na zimní 12-ti hodinovou vlajkovou (v Praze). https://www.facebook.com/events/147310252303063/
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Nevadi, ja take ne:) Udelame nekdy jindy, az vic zajem...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Nedorazím, bez ohledu na přesné datum. Omlouvám se.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam