• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUNIIKCTF 09
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Změna viz nástěnka:)
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    CTF - Jubilejni rocnik, protože....loni nebyl!
    Loni jsme byli trosky, letos budem taky! Hlašte se, kdo se můžete aspoň belhat, letos to bude invalids friendly:)

    Počítáme předběžně s cca 17:00 na Balkáně. Až bude dostatečný počet přihlášených (=min 8), zjistíme dostupnost telocvicny. Anketa končí 24.12.
    Těšíme se s Madlou, Peldricem, Shuniikem a bratránkem:)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Já jsem pro CTF někdy brzo! :)

    A kdyby náhodou někdo z vás nebyl nabažen sportovními akcemi, přijďte na zimní 12-ti hodinovou vlajkovou (v Praze). https://www.facebook.com/events/147310252303063/
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Nevadi, ja take ne:) Udelame nekdy jindy, az vic zajem...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Nedorazím, bez ohledu na přesné datum. Omlouvám se.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Hlasovalo nas malicko, predbezne plati 3.1. Tesne predtim vas budu vsechny obtezovat po telefonua bda, jestli ans nebdue aspon deset:) Kdyz by se chtel pripojit nekdo, na koho cislo nemam, piste mi do posty.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    CTF 2015 - Gumidci battle!
    Kliknete se do ankety dobrovolne, nebo vas za tyden zacnu asertivne obvolavat!:)

    Pokud to klapne a bude nas alespon 10 a vice, usmlouvam novy battleground, kde je misto odpruzene podlahy...trampolina:D a molitanova jama zustava! Piste, piste, at je muzu usmlouvat co nejdriv. Kazdy vikend pocitam ranni hodiny, vetsi sance, ze nam to nechaji prazdne za mensi cenu...

    O nás | JumpPark Praha
    http://praha.jumppark.cz/o-nas-jumppark/

    STENNY
    STENNY --- ---
    MADLA: Doufám, že se to ještě teď v zimě stihne... Silvestrovské CTF už prostě patří k pozitivnímu zahájení roku :)
    MADLA
    MADLA --- ---
    Ahoj, bohužel, kvůli nedostatkům lidí se CTF v neděli ODVOLÁVÁ.
    Včera se dostalo až moc nejistých odpovědí, že se bude termín přesouvat. Musí se to ovšem stihnout do té doby, než hlavní Gangsta odjede do neznáma nebo až letní hra - uvidíme...
    Každopádně přeju všem do nového roku jen to nejlepší a i pořádný boj v CTFku. :-)
    TENRAI
    TENRAI --- ---
    STENNY: já budu dělat problemy. V ponděli a v uterý mám zkoušku, takže nedělní CTF je pro mě dost nejasné. Možná se to stihnu naucit a půjdu, ale nechci nic slibovat. Pardon :(
    STENNY
    STENNY --- ---
    Dostal jsem SMS, že to odpadá z důvodů nedostatku lidí... odpadá to, opravdu? Když to spočtu, vychází mi osm lidí (já, Falco, Leona, Rahuf, Tenrai, Islington, Shepi, snad Madla), a to by stačilo.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v neděli můžu, i ráno
    STENNY
    STENNY --- ---
    Každopádně dotaz: Vím, že na tu měkkou část podlahy se nesmí v botech. Nesmí se tam dokonce ani ve velmi měkkých botech, které včetně podrážky klidně stočím do roličky? Tvrdé to je asi jako takové ty kung-fu cvičky s tenoučkou podrážkou.
    Přeci jen to bývá nepříjemně vymrzlé...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jdu do toho, psal jsem Shepimu.
    MADLA
    MADLA --- ---
    Tak teď si teprve čtu upoutávky na CTFko... :-D
    To zas bude vina na mně, že se přihlásilo málo lidí- možná se mě bojí... ;-)

    KAŽDOPÁDNĚ RYHLÝ DOTAZ! BALKÁN JE VOLNÝ V NEDĚLI 4.1.JEN OD 9-11. NENÍ TO NA NĚKOHO MOC BRZO?

    PROSÍME O POTVRZENÍ ÚČASTI JEŠTĚ DNES NEJLÉPE DO PUL ŠESTÉ!

    Děkujeme!!! :-)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    MELISSA: A zase odhlašuji, nepřečkala jsem Silvestr ve zdraví.. :/
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    SHEPI: Taky se hlásím.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Zatím je nás málo, tak nebudeme zamlouvat balkan. Odjíždím ted na tyden mimo telefon a net, 2.1. se dostanu zpet do civilizace a kdyz nas bude dost, zamluvim Balkan na posledni chvili:)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHEPI: I am in!
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Přátelé i nepřátelé!

    Připojte se k tradičnímu novoročnímu CTF turnaji na balkánském bojišti! Molitanové jámy, obří trampolíny, hrazdy, Madla!

    Kdy? 4.1. nejlépe v odpoledních hodinách?
    Kdo? Kdokoliv, kdo může alespoň belhat!


    Jakmile se nás, vás přihlásí více jak osm, zamluvíme Balkán, tak neváhejte, nelenošte a pojdte se probrat po vánočním rigor mortis!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam