• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KULHYRADOST - mějte rádi dost :)



    R A D O S T

    rozbalit záhlaví
    KULHY
    KULHY --- ---
    NIRA: dobře ty :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    dnes je valentýn:-))
    OBCANKAA
    OBCANKAA --- ---
    Smích podle Nešpora
    Smích
    http://drnespor.eu/smichcz.html
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KULHY
    KULHY --- ---
    MUSIQUE: to muze byt tim, ze bylo mnoho moudre napsano do knih jake jsou v zahpati klubu :) ..

    principielne: mnoho lidi rado zije zivot tak aby neskodili sobe a okoli, avsak obcas se muze zdat ze neni tazke narazit na "vnejsi" okolnost ktera tento pristup komplikuje..

    obcas muze audikto zafungovat jako zachytny bod cloveka v tezke situaci ..

    at uz nacokoliv a komukoliv poslouzi, bude hlavni zamer splnen :)
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    už ani nevím jak jsem auditko objevila.. možná podle slova "radost":) každopádně mě nějak přitáhnul právě ten název a to, že jsou ty to dvě slova, city opravdu spojeny:) a možná také to co je napsané v záhlaví.. a to nevím přesně jestli se přesně odráží v myšlence tohoto auditka. Mám tím na mysli: "Jak reagovat na negativní projevy a chování ostatních".. protože mě někdy chování ostatní opravdu překvapí..
    Takže se ptám, co přesně je myšlenkou tohohle auditka? Asi bych viděla hodně cest a případů k řešení, ale nějak jsem to prodíráním se tímto auditkem nenalezla...
    díky:)
    KULHY
    KULHY --- ---
    Docela by me zajimalo co sem lidi privazi :) (?)
    KULHY
    KULHY --- ---
    MUSIQUE: :) tak uzivej hlubin ;)
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    už se těším až se začtu do "moc přítomného okamžiku" a dostanu se k pochopení určitých věcí a třeba mě to posune i dál:)
    btw: teď jsem se přišla.. nerušte!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    YURD4: Muehehe Chobot. :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    do zahlavi jsem pridal osvedceny a vyborny Medo on-line snar... po tom, co jsem si v nem dnes rano prelouskaval jeden sen .. Medo me neprestava vyvadet z uzasu :) ..
    YURD4
    YURD4 --- ---
    ELS: ale bez s chobotem, els
    ELS
    ELS --- ---
    Spojené léčivé síly -světové meditace
    http://www.petr-chobot.eu/sls_svetovemeditace.htm
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    KULHY: joaha, máš pravdu, potvůrky jsou písmenka :))) V mé fantazii ožily, no :)) Jinak podzemní sobíci jsou pěkná interpretace! Možná vyrůstají ven postupně:))
    KULHY
    KULHY --- ---
    JAMINA: keriky jsou podzemni sobici :) .. urcite jde o pulsujici energii .. potvurky bych videl na nejaky klikyhaky .. mozna tvurce?
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    a co by mohly znamenat ty šipky? Třebas že se to co zažívaj pak rozlévá do světa, do všech světových stran a do Země, z který pak díky tý lásce lépe rostou ty rostlinky tam :)) A ty potvůrky , co se schovávaj pod keřem vpravo, jsou nějaký šmíráci asi:))
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    úplně slyším jak dělá "vuííí"
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    jakoby dostal elektrizující polibek
    KULHY
    KULHY --- ---
    ELS: a najezene :)
    ELS
    ELS --- ---
    KULHY: :))
    Jj, ten vpravo vypadá z toho trochu vyplašeně :))
    KULHY
    KULHY --- ---
    tak jedine zalevani ktere me posledni dobou napada je krystalizace nazvu :) .. aby vyjadroval presne a jednoduse to, co jsem citil kdyz jsem ho zakladal

    btw neprijde vam ze se ten levej sob trochu navazi do toho pravyho? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam