• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    JANYNA: taky mam zatim malinke, zato cukety jiz jedou. mame letos odrudu chiara di tondo nebo tak nejak, jsou to svetlezelene koule, a jsou uplne bozi, takove jako maslove... om nom nom :)
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    JANYNA: Kecám, už tak 10cm, ale stejně. :-)
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    VODA: Já se chodím na dýně těšit každý den, že už je mám 5cm v průměru, i když pořád zelené, a pak taková podpásovka od Olomouce. :-) Krásné vám narostly. :-)
    VODA
    VODA --- ---
    po deseti dnech nepřítomnosti mě dýně hodně překvapily:)


    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    Pokud jsteletos koupili a zasadili kaštanovník, tak bacha...

    Hledá se 200 stromků kaštanovníku, které mohou zničit všechny ostatní - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/napadene-stromy-kastanovniku-dki-/hobby-zahrada.aspx?c=A120711_100621_hobby-zahrada_mce
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    LUNIX: vidiim tak dyne nebo okurku, tak jakepak jen rajce :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    LUNIX: to je snad rajce popinave :D
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    Ja letos udelal vyvysenej zahon v Karline a v podsatate se urodilo akorat rajce. To co je na fotce je jedna rostlina, jsou to mala zluta rajcatka z Gengelu. Moc dobra a je jich hodne :-) Nejake slahouny pokracuji jeste doprava mimo fotku.
    TYET
    TYET --- ---
    OGMIOS: já to sním, mám pro strach uděláno :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    TYET: tak ted uz jen kdo to ochutna :D
    TYET
    TYET --- ---
    úroda :)




    FUNTL
    FUNTL --- ---
    INK_FLO: diky za zaskok. Vypada to pekne, mozna brzo ozkousime.
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    A nezapomeňme na cuketu v trojobalu! Muž mi po tom trhá ruce. :-)
    LEA1
    LEA1 --- ---
    SELECTOR_IX: cuketové zelí nebo placky ze strouhaných cuket. Dá se skvěle ochutit. Taky dělávám cuketovou polívku - 2 cibule na olej, opražit, trocha curry, zalít bujonem, do toho nastrouhané cukety, povařit, rozmixovat a přidat 1 kysanou smetanu.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    FUNTL: voda teď plyne mimo domov, takže posloužím já

    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    PETEKKA: typuju to tak na půl hektaru... maximálně.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    VODA: procitam to tu s mesicnim zpozdenim a tvuj prouteny zahonek byl jednou z veci, ktera me dost inspirovala. Mohla bys pls nahodit i fotku kompostu? Budovani nas ceka v pristich par mesicich, a vrbicky mame za barakem...
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KUATO: eh, ale mas na vyber mezi cistym rodicovskym zakazem kdy proste malej clovicek nema poneti proc mu to nekdo zakazal kdyz jiny to delaj a mezi osvetou kdy vysvetlis proc je vhodne is dat pozor a nebo naucis s necim nekoho zachazet. samozrejme druha je jestli je ten danej jedinec schopen to pochopit. ale si myslimz e tomuhle rozumis lip nez ja :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: malym detem taky rodic zakazuje nejake veci - eliminuje to zbytecne ztraty na zivotech/zdravi, dokud jsou jeste male a hloupe. no a dospelaci jsou mnozi tez jak male decka. vis jak - kdyz se nekdo sam zkurvi, rekl bys, ze je to jeho vec, ale bohuzel ostatni ho musi zivit a platit mu drahou lecbu.

    soucasna podoba kdy je pestovani travy nelegalni, ale zaroven neni nijak zvlast postihovane, mi prijde jako optimalni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam