• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    DENDROBATA: V té LIDL tašce je zeolitový substrát s mykorhizní houbou Trichoderma harziana .. máte někdo zkušenosti?
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    Trošku politiky .. pokud zašlu – adresuji Andreji Babišovi – Agrofet jakýkoli z jeho produktu (jedů) https://www.google.cz/search?q=agrofert+rotendicidy&sugexp=chrome,mod=11&sourceid=chrome&ie=UTF-8 budou o tom psat v novinách?
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    Pangaea o.s. znáte? https://www.facebook.com/OZ.Pangaea .. tento víkend proběhla výsadba 50 ks ovocných dřevin veskrze starých odrůd .. Na jižních (SK) svazích Bílých karpat na obcí Nová Bošáca – 5ha vypásaných luk.



    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    česnek nesnáší přímé hnojení,co se týče teplot,tak ho přece dáváme do země tak je třeba se řídit teplotou země a měsíční fází apod.,aktualni hodnoty najdete na netu,to samé se týká stromků,ostatně si myslím ,že nejlepší čas je jak sjede listí a to je teď v listopadu...
    KAREN
    KAREN --- ---
    DRUDRIGER2: mne se to odlozilo na pristi vikend a uz ma byt pod nulou, tak to bude frisne sazeni, ale verim, ze to pujde)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    tak v patek poslali stromky od peska. takze je mam v pondeli.....prislo k zamene a proto se to cele zdrzelo. tak v pondeli to prijde postou a hendka sazim, kim nezamrzne zem...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    DA_NIELA: a co udělat pokus. Něco zasadit už ted, něco později, a pak sledovat, jaké budou výsledky?:)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Chci-li být objektivní, budu asi sázet na Vánoce.
    Portál ČHMÚ : Předpovědi : Předpovědi počasí : Česká republika : Dlouhodobý výhled počasí
    http://www.chmi.cz/...P9_0_Predpovedi/P9_1_Pocasi/P9_1_1_Cesko/P9_1_1_4_Dlouhodoby_vyhled&last=false
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    DA_NIELA: já už ho v zemi mám... na chatě už asi měsíc, na domku tak 14 dní...
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    AQUALOCO: DA_NIELA: Hlavně se toho nebát že jo :)
    AQUALOCO
    AQUALOCO --- ---
    LA_PIOVRA: loňskej rok jsem napíchal 11 strouzku od babky od vedle bez moreni na konci listopadu do jilovityho hnusu a vzeslo a vyrostlo komplet vsechno a jak. asi vyjímka za punkovej styl.. ;)
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    DA_NIELA: já budu sázet tento víkend
    KAREN
    KAREN --- ---
    DA_NIELA: jsem se v jednom videu nedavno doslechla, ze idealni je sadbu nacasovat na den pred mrznutim - takze bych pockala a vychytala si to
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Jak to máte s česnekem? Já se bojím, že by mi v zemi shnil, když je tak mokro a teplo. Počká do prosince, nebo se obávám zbytečně?
    JAGA
    JAGA --- ---
    Milí přátelé, s radostí vám oznamuji, že na našem webu www.permakulturacs.cz najdete ode dneška zbrusu novou webovou prezentaci. Autorem designu je Ondřej Němeček. Nový design je velmi přehledný, přátelský a logický a zvýrazňuje to, čemu se věnujeme nejvíc:
    - kalendář akcí našich i spřízněných
    - náš on-line obchod s nabídkou tiskovin (knihy, časopisy a další)
    - naši on-line mapu ukázkových permakulturních projektů
    K tomu v menu našeho webu najdete rozcestník tuzemských i světových permakulturních aktivit (pod „Spolupracujeme“), rozcestník dalších příbuzných aktivit (pod „Odkazy a další zdroje informací“), důležité informace o organizaci Permakultura (CS) a pestrou nabídku článků o permakultuře, včetně praktických návodů.
    Prosím, prohlédněte si náš nový web a napište mi své připomínky, návrhy, doplnění... na redakce@permakulturacs.cz. Moc vám děkuji!
    KAREN
    KAREN --- ---
    DENDROBATA: ja si rikala, ze to bude soli - a mozna cesnek taky pomohl. ja davala soli pomerne malo a cesneku jen tak symbolicky, tak to zrejme sama lichorerisnice nezachranila;) ale bylo tam tak jako tak na dne...
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    KAREN: Medvědí česnek, vlašské ořechy, olej, sůl .. ani to pod vrstvou olej není, tuším že tu trvanlivost má na svědomí ten česnek a trochu i ta sůl
    KAREN
    KAREN --- ---
    DENDROBATA: hmm dobry) mozna to mas pod vrstvou oleje? a co v nem vsechno mas?
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    KAREN: Medvědí pesto z česneku bez problému drží v lednici už od jara
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam