• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    BEDUAN: důvod proč to mají platit?
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    LINKOS: v cr 604 215 879 pani Hejdukova .. ted 10.1 jdou na ministerstvo zemedelstvi .. posledni palirna v biouhlene kvalite tady v cr .. musej zaplatit 870000 tis eu aby mohli provozovat tuto cisnost.

    proc?

    1. se snazi o vyzkum aby sme legalne mohli zapracovavat uhli do zemne.
    2. schani zkusenosti vas ... co to pouzivate do zeme (fotky,postrevy,,, domaci vyzkumy,,,)

    je posledni .. a bude mozn nelegalni ....

    proc ?

    https://www.facebook.com/jirina.hejdukova.52/about
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Otevřený dopis ministrovi zemědělství o potřebě změny osivářské legislativy | potravinovezahrady.cz
    http://www.potravinovezahrady.cz/...-potrebe-zmenit-ceskou-%E2%80%9Eosivarskou%E2%80%9C-legislativu/
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    co třeba biouhel?
    Co je to biouhel?
    https://www.youtube.com/watch?v=y-Ay43rg-RM
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DENDROBATA: toho mam stazenyho a shlidnutyho par videi. ted ctu a koukam na Seppa. a taky na vsechno co je na youtube k permakulture.
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    OGMIOS: Toho Lawtona si už viděl... ? je potřeba tam akorat vyplnit email .. http://www.geofflawton.com
    KAREN
    KAREN --- ---
    OGMIOS: ja ted asi nactyrikrat vzdycky mezi praci po obede a tak podobne.)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KAREN: jo to jsem si tu nasel a koukal jsem na to tenhle tejden :D
    KAREN
    KAREN --- ---
    OGMIOS: taky te svrbi zelene prsty, coo.)) ja jsem ted davala po castech toto [ MYKO @ permakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy :) ♣♣♣ ] - docela fajn chlapik, par zakladnich tipu i pro nesadare (jedly les atp.), spis takovy elementarni principy, ale potesilo me to)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    nahodte mi nekdo naky dobry permakulturni zdroje na dlouhy zimni vecery at se muzu vzdelavat. videa preferuji :)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    no sak o tu srandu jde..... ja jsem receptar nevidel ani jeden celej, ale tendle klub je tak nazvanej, tak mozna by ten dotaz patril tomu kdo zalozil danej klub
    LITTLEPUNKK
    LITTLEPUNKK --- ---
    ...no nevim nakolik byl P.P. permakulturně zaměřen , resp. to co si pamatuju tak používání chemie všeho druhu bylo v receptáři normální , aspoň v tom starém vydání ...takže mi spojování jeho jména a pojmu permakultura příjde spíš komický :)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    hezký bezpřemkovský nový rok.
    At nám mrkve rostou.....
    jinak nazev klubu je vyhovujici, až posmrti se stáva z osoby KULT.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    OGMIOS: pujde do květu
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DENDROBATA: vidis ja mam tykve na pude, mrzne tam ale jsou porad tvrdy tak nevim jestli jsou ok. vlastne ani nevim jak dlouho takova tykev vydrzi aby byla jeste k jidlu. nikdy mi zadna nezbyla takhle. seminka vytrideny nemam. mam svazek cerny redkve co jsem si nechal na seminka a libecek, zbytek budu nakupovat. premejslim ze si v polsku udelam testovaci plochu kde si udelam smes vsech ruznejch seminek do kybliku a proste to rozhazim at vyroste co vyroste.
    jo nevite jestli cerna redkev roste i na jare? nebo je to ciste podzimni/zimni zalezitost?
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    OGMIOS: Mně kurňa zmrzly dyně na okne tak mám o práci postarané to zpracovat a šecko narvat do flašek, a taky mastičkařím, a nástroje potřebuju očistit a nabrousit ... A semínka třídit, slivovicu pit :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    kurnik ja se nemuzu dockat jara abych mohl konecne neco delat. a to jsem pred vanocema "zaviral sezonu" a uz nejak nemuzu posedet. kdo to ma furt pri kompu u krbu chlastat tu medovinu po vecerech :D
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    USTRICA: nad sazavou neasi
    USTRICA
    USTRICA --- ---
    BROZKEFF: ve kterým žďáře?
    JAGA
    JAGA --- ---
    PPP – Pražský permakulturní potlach
    Rezervujte si sobotu 14. února (přesně na Valentina) a přijďte do Domu ochránců přírody v Praze – Michli! Od 9 do 16 h zde chystáme valné shromáždění Permakultury (CS), ale na večer (17 – 22 h) zveme nejširší veřejnost na prezentace ukázkových i jiných permakulturních projektů, výměnnou předjarní burzu semínek, prodej užitečných publikací i k volnému sdílení zkušeností zájemců o permakulturu.
    Své projekty budou prezentovat Kopřivovi (Rodinný dům se zahradou v Praze - Uhříněvsi), Jana Kotoučková (Ekoinfocentrum Jihlava – přírodní zahrady pro děti), Gajduškovi (Pozemská zahrada Nepomuk) a další.
    Ještě můžete přihlásit vlastní prezentaci i vy! Kontakt: pk@permakulturacs.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam