• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    WASPER
    WASPER --- ---
    DARJEEL: Kde je ježek pánem - se slimákem ámen. :D Taky se mi asi jeden zabydlel pod hromadou komostujiho-se bordelu.
    XL1
    XL1 --- ---
    ...se naroubuje.....umíte to ?
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    OGMIOS: jo. nebo se na tureckou roubuje klasická
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    XL1: si porid tureckou lisku.
    UFOLOG
    UFOLOG --- ---
    Tomáš Svoboda tento víkend na Smraďavce u Uherského Hradiště!
    [ ZEMĚZEN / ostatniother / 27.5.2016 / CR - Zlinsky kraj - Kemp Lopůch, Smraďavka u Buchlovic ]

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ASIG: Jo,tak to je od nich oblož, je to prostě spálený od slunce---Já seděl v neděli 3 hoďky na slunci a mám spálený záda taky :)
    XL1
    XL1 --- ---
    Ví někdo kde se dá koupit Líska- ale jen jako strom, štěpovaná na kmeni, ne keř ! a ideálně už eějaká vzrostlejší , aby to plodilo co nejdřív...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    TRAFO: to by odpovidalo...
    TRAFO
    TRAFO --- ---
    KLATIC: Podle http://www.americanscientist.org/issues/pub/sunburned-ferns je to možné na "pár chlupatejch listech" ale jinak je to urban legend.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    TRAFO: at je to vyvraceny mytus nebo ne, na nejakem druhu listu (asi zalezi na mikrovlastnostech konkretniho povrchu a rozprostreni kapky) jsem to pozoroval na vlastni oci...
    TRAFO
    TRAFO --- ---
    ASIG: Taky si myslím, že se jedná o spálenina od slunce.
    KLATIC: "Lupa efekt" u kapy vody je vyvrácený mýtus (ale kropit ve vedru se stejně nedoporučuje).
    ASIG
    ASIG --- ---
    EXCITE: Už je asi 10 - 14 dní venku (na balkóně) a je zakoupeno jako sazenice v OBI zvenku.


    KLATIC: To mě napadlo taky, ale zkušenost nemám. Díky.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    DARJEEL: jezek tam funel v sobotu a v nedeli dorazili jezevci :)) vsechna mistni zver vypada spokojene a vykrmene :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    KLATIC: to je super! Pozorovani jezevcu bych si tez dal, pro me velmi vzacne zvire... ale zase mame zahradu plnou jezku, obcas chodi na kocici granulky :-)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    o vikendu jsme meli na zahrdce vzacnou navstevu dvou rochnicich se jezevcu :) jel jsem tak 10m od nich s koleckem a vubec se nenechali rusit.. (nekvalitni fotka z mobilu...nic jineho jsem nemel poruce)

    https://i.nyx.cz/files/00/00/15/55/1555851_82c9e4f113f55e53db05.jpg?name=jezevci.jpg
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    ASIG: vypada to spaleny od slunicka skrz kapky vody...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ASIG: Je to z venku? byly přepěstované uvnitř?
    ASIG
    ASIG --- ---
    Ahoj, mám na spodních listech u rajčete tohle. Nevíte prosím, co by to mohlo být a popřípadě co s tím? Díky.



    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PETEKKA: dal jsem o víkend všechno ven.Ale papriky na noc překrývám igelitem, pro jistotu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TRISSIE: pečené čaje jsou s aronií moc dobré.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam