• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    XL1
    XL1 --- ---
    Ořešák černý-juglans nigra- sazenice 2023 mam už k dispozici asi 50 ks. zájemci pls do pošty.
    XL1
    XL1 --- ---
    Praha. zbyly ještě někomu sazenice rajčat ?
    KASTA
    KASTA --- ---
    QUIP: ta zduraznujou, ze to ma byt levny, tak budu optimista :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KASTA: To jsem zvedav, kolik to bude stat. Snad ne jako syrovatkovy protein pro sportovce ;)
    KASTA
    KASTA --- ---
    Jak pomáhá syrovátka stromům? Zlínští vědci testují na sazenicích dubů hydrogely | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/priroda/experiment-hydrogel-syrovatka_2307082302_ako
    tak tohle mi pripada fakt skvely, doufam, ze se dockame
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Mám spostu divokých rajčat Korálek z permasemínek. Opět mi vyrašila neskutečná divočina. Ráda daruji. Obec Sudslava nebo Ekocentrum Paleta Oucmanice (východní čechy) :)
    XL1
    XL1 --- ---
    Praha ? má někdo topinambury -potřeboval bych 6 ks
    XL1
    XL1 --- ---
    Ano jsou. Ale chce to fakt poradny louskacek.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Aronie začínají kvést :)

    KASTA
    KASTA --- ---
    KLATIC: u me je to houba, myslim, ze nejaka alternaria a ten stromek zcerna komplet cely, prakticky vsechny listy. To co popisujes by mohl byt mozna kvetopas, anebo ta nova japonska octomilka, ty napadaji kvety a pludky.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    KASTA: jsem koukal e na to litaj nejaci divni hmyzaci a po jejich navsteve cernaji listy kolem kvetu
    NUSPHIR
    NUSPHIR --- ---
    XL1: jsou ty jádra jedlý/dobrý?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KASTA: Tiež mi krásne kvitne :)

    KUATO
    KUATO --- ---
    KASTA: severní Morava taky. V posledních letech sem tam jedna. Letos aspoň 10.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KASTA: jo, my se jim pěstovali s bohatou nabídkou a ony berou útokem snad i pampelišky :)
    KASTA
    KASTA --- ---
    QUIP: jojo, u nás teď na mahoniích a na kamzičníku, už si nevybírají, prostě žerou, co je :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KASTA: Drvodelky? Letos poprve jsem je zaznamenal i v Praze na kytkach za oknem :)
    ULO
    ULO --- ---
    Ha dcery našly v parku dva ořechy, nevěděla jsem, co to je. Teď to vím. Dík
    XL1
    XL1 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam