• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAJMONDEEFilosofování o nebyčejně obyčejných věcech
    PIZI
    PIZI --- ---
    To sledovani asi vetsinou napada ty lidi, kteri sleduji a radi by take meli nekoho koho zajimaji. Mluvim z vlastni zkusenosti. :-)
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    SAJMONDEE: super tema, teda toto me nikdy nenapadlo.....to by bylo mozny jen v pripade jakyhosi mimosmysloveho propojeni vedomi...aby oba lidi vedeli stejnou vec a jednali tak......nebo mas s tim nejakou zkusenost?
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    aktuální téma: Dav lidí, náhodné setkání, lidi kolem nás...viz nástěnka...
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    ROXXA: můžu...něco mám v záloze.
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    Na podobný téma jsem už kdysi četla povídku. Nějak předělali trasu metra - a vždycky byl jeden vagon metra ztracenej a když se objevil, ztratil se další. Byl ztracenej vždycky tak den.
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    co takhle zmenit tema metro na nejake jine?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    jo sem tuhle přemejšlel, že naše metro je poměrně čistý! a že si žijem luxusně! .)
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    mě zaujalo metro v Budapěšti, takový undergroundový ..:-)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    kakao!!!
    BOROLDOJ_MERGEN
    BOROLDOJ_MERGEN --- ---
    metro mě dojímá jen do té míry pokud se jedná o jeden podnik u nás, kde ti ve čtyři hodiny ráno uvaří teplý kakao... jinak ale jsem pro postavení speciální linky metra, která by vedla z brněnskýho desertu do olomouckýho vertiga a tak by rapidně zvišovala možnost střetnutí se spřátely a kamarády.....jinak mě zaujalo metro londýnský, ale to už je mimo mísu, protože o undergroundu bych taky mohla tlachat hodiny....
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    ROXXA: To je hezký litovat vítr:) óm .().
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    FALLENANGEL: jasne pruvan co jinyho....ikdyz jsem vzdycky zila v predstave ze dole existuje neco jako podezmni vitr, ktery se řidi uplne jinymy fyzikalnimy zakonitostmi:-) a ketry je uplne jiny nez ten nahore a to mi prislo kouzelny, takze jistou dobu kdyz jsem cestovala v metru jsem v ramci jedinecnosti kazdeho okamziku vzyvala ten podzemni vitr a litovala ho ze je v takovych depresivnich prostorach.
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    IJACZEK: jednou jsem jel vlakem, kd bylo na dvěřích napsáno "vlak nezastaví!", vzhledem k tomu, že již předešlá doba dne byla záhadná, tak to na mě hodně zapůsobilo...... velice temné a zábavné.

    Ten průvan dost často nepříjemnej.zvlášť když je studenej.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    když mi bylo cca 5 let, bál sem se v metru toho, že někdo (asi čert nebo tak), přehodí vyhýbku a pošle nás na nekonečnou kolej .)

    - dovedete si to představit, co by se dělo po 5, 10, 15, 30 minutách .... 1, 2, 3, dnech - týdnu..... když by lidi zjistili, co se děje, jak by se chovali...?

    námět na film .)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    ROXXA: Myslíš průvan? :)
    NOFISH
    NOFISH --- ---
    Jsem v rozpacich pri pohledu na hezkou zenu trvajici pohled 20 min cesty....
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    Jakakoli vec muze byt neobycejna kdyz se na ni clovek podiva trochu jinym uhlem pohledu nez je zvykly. je to vychyleni od beznych mantinelu zvyku.
    me teda na metru fascinuje jedna vec - a to podzemni vitr ktery vevnitr vznika....
    HASH
    HASH --- ---
    nenasytnost je vostra

    zvlast kdyz je plne nastupiste

    co by se stalo, kdyby bylo uplne plne a stale by prijizdeli dalsi a dalsi lide na jezidicich schodech ? vytlacili by je ven do kolejiste ? ;)
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    Metro je kolosální.hrozně moc lidí se nahrne na jednu a druhou stranu, přijede tenhle vozejček, odveze je a než přijede další, zas je kupa lidí.
    Když vlezu do metra, dívám se na lidi, co dělaj a tak, představím si občas, jaká by to byla rána, kdyby jsme se srazili s metrem jedoucím v protisměru. To by byl chaoss to by byla rána.
    Příjde mi, že v metru je vidět, jakoby na světě bylo víc žen a skoro všechny sedí, protože se očekává, aby je muži pustili sednout. Myslíte, že se někdy dostanete do scenérie, kde všechny ženy sedí a všichni muži stojí?
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    MR_NTA: jezis, o tom se mi jednu dobu zdavalo, vzdycky mne nakonec prisel zachrnit David Hasselhoff...
    to bych asi nerada zazila...
    ale lidi v metru mne bavi, v pze je to o dost barvitejsi v tomhle smeru nez v mym rodnym brne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam