• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    RADO1
    RADO1 --- ---
    No, bol som prave pred chvilou v squasharbes.cz - kvalita taka bezna. Cisto, svetle priestory, sauna taky dlhy strudel asi 1x5m. Bolo tam zhruba 97-98 stupnov. 3 presypacie hodiny na stene. Bazenik maju, len ma sklamalo, ze je len po kolena!!!
    Takze som si musel do neho sadnut [voda bola po krk] a spliechat si vodu na hlavu :((((
    Odpocivaren - asi 7 alebo 8 sirokych drevenych lezadiel. Sirka je dostatocna, v parte sa vas tam ulozi aj viac.
    Za hodinu a pol a pol litra mineralky som dal necelych 170 Kc.
    Skoda toho bazenika. Ale zas stale lepsie, ako uplne bez bazenika.
    Pre mna je vyhodne, ze som tam autom z Barandova za 10 min.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    RADO1: tak to napis urcite report. by me zajimalo, jake to tam je.
    RADO1
    RADO1 --- ---
    V nedelu snad vyskusam toto: www.squasharbes.cz
    TARGI
    TARGI --- ---
    JAMES_DICK: naprosty souhlas.

    Chladim se az do pocitu chladu a pak si lehnu na lehatko, bo sednu a par minut polehavam a valim se, ve chvili kdy mam pocit ze mam jit du...Da to tak tech 15 min....
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    KAI: podle me jo no.jako je to tvoje vec,ale ja mam saunu spojenou s relaxaci, takze se snazim vyvarovat jakymukoli spechu, pokud to jde.
    KAI
    KAI --- ---
    JAMES_DICK: tak. spatne to delas kai! ;]
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    KAI: ale ty se nemas chladit 15minut. mas se zchladit a pak odpocivat treba v zupanu na lehatku.
    KAI
    KAI --- ---
    TARGI: rikam ze se 15 min venku nechladim, pac bych umrzla a tudiz mi hodka staci. dal?
    TARGI
    TARGI --- ---
    KAI: Nestaci, rikam 15min sauna 15 min ochlazovani a tak 3 az 4x Tak si to spocitej :))
    SPUNT
    SPUNT --- ---
    KAI: Ono to bude hodne zalezet i na tom, jak je sauna kam chodis placena....kdyz si prectes prispevky zpatky, uvidis, ze vetsina z nas dava tri rundy (cca patnact minut jedna)...cas ktery potom stravis mezitim v odpocivarne zavisi na ruznych elementech...a nutno podotknout, ze kdyz jsem byla na silvestra v hotelova saune na horach, tak jsem byla za hodinku taky hotova:-)
    KAI
    KAI --- ---
    hele jeste pred rokem a par mesicema bych vam rekla ze saunu nesnasim a nikdo me do ni nedostane :D holky me presvedcily jen diky zdravotnim ucinkum a jedna z nich primo ma chladovou alergii jak ja a rikala ze ji to moc pomohlo, kazdopadne, hodka musi stacit! :))
    SPUNT
    SPUNT --- ---
    KAI: My chodime chladit taky ven, a to primo do reky, nic lepsiho neznam:-) Ale odpocivarnu mame vevnitr...takze muzes dat telu chvili oddych nez ho zase zacnes zahrivat:-)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    KAI: To si musíš vychutnat a celý cyklus 4-5x zopakovat:-)
    KAI
    KAI --- ---
    TARGI, SPUNT, SELMINEK: ja zas nechapu co tam ty dve hodiny delate :D my mame venkovni bazenek s posezenim, 15 min vevnitr pohoda, venku tak dlouho vetsinou nevydrzime, takze to protocime rychleji.
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    RADO1: omyl-para tam je-v cene plavani a pak si muzes priplatit a je tam real sauna.ale nebyl jsem tam. kdyz jsem si zasel zaplavat,tak mi stacila para.
    RADO1
    RADO1 --- ---
    RADO1: Aquapark Bararndov - iba rezervacky. 1-6 ludi za 400/h, kazdy dalsi +50
    RADO1
    RADO1 --- ---
    JAMES_DICK: Podoli som este nanavstivil, ale vraj je tam parna a nie sucha sauna. Ja radsej suchu...
    Aquapark na Barrandove mi tiez uz napadol, musim niekde vygooglit kontakt na nich...
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    RADO1: Pevangym - to je nevyhoda, ze neni bazenek, ale zase to mam 8 min z domova :). Ale ted se chystam zkusit Infinit v Zitny, to mam kousek od skoly i prace.

    Ale nepohrdla bych nejakou saunou s bazenkem na Stodulkach/Luzinach....
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    RADO1: no barrandov - leda aquapark... nebo sjet dolů na Smíchov... a Stodůlky tu už také byly...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam