• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    Super klubik, konecne se to tu objevilo. My chodime s pritelkyni jednou tydne. Kdyz to nestihame v Praze, kde ted zkousime ruzne sauny, tak o vikendech na chate jezdime do Vojenske zotavovny Merin. Chteji tam 120kc/90min, sauna cista s venkovnim studenym bazenkem a super odpocivarnou primo u bazenku. Je treba rezervovat, jinak je tam celkem narvano. Kapacita tak osm lidi. Momentalne se to tam rekonstruuje, takze si myslim, ze se zvedne jak kvalita, tak i cena. Jinak jsme minuly tyden byli na Arbesaku, velice cista sauna, hezke prostredi, prijemna obsluha az na zhulenyho typka nahore na recepci. Byli jsme tam sami, je moznost si za 400kc zarezervovat celou saunu pro sebe. Sauna ma nudloidni tvar, coz bylo jediny co se nam nelibilo, bazenek po prsa a megastudenej. Ted se chystame do Infintu v Holesovicich, tak pak dame info:)
    GLUON
    GLUON --- ---
    Krasny je ten pocit jak je clovek rozpaleny, ze uz mu po chvili te studena voda nevadi, nestudi, neboli, proste masaaaz :-).
    KOKES
    KOKES --- ---
    mne se kolikrat kroutej palce u nohou, ale to nebude sauna:P
    DED
    DED --- ---
    me se stava akorat ze mam pocit ze se nemuzu nadechnout ( a to mam hlavu nad vodou ;)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DOUPLE: ja jsem si proste neumela predstavit kroutici se zily :). mne spis v ledovy vode zacne bolet telo.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    PAPADA, DED: :)) proste pocit ze se smrstuje celej clovek i zevnitr, to se vam nikdy v ledovy vode nestalo?
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Znáte saunu ve Dvorcích? Taky docela dobrá, zvláště v zimě, protože ochlazovací bazének je pod širým nebem:-) Po vyskočení ven si člověk může na terase lehnout do sněhu (pokud nějaký teda je, což už dlouho nebylo), ale i tak je krátký pobyt nahý v 5°C coool;-)
    DED
    DED --- ---
    ze se mi krouti zily sem fakt neslysel a nepride mi, ze to tam nejak pasuje...asi nemam to prave poeticke vnimani
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    DED: kdyz je voda jak britva,tak se taky bojis o porezani?
    RADO1
    RADO1 --- ---
    A co to proste brat len obrazne? :-)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DED: taky jsem nad tim premyslela. jediny, co me napadlo, ze ti straslive vybehnou zily. je to ono? :)
    RADO1
    RADO1 --- ---
    Je toto absolutna blbost alebo ma vyznam o tom uvazovat?
    http://osobni-sauny.elektrocoleti.cz/
    DED
    DED --- ---
    DOUPLE: co prosimte znamena kdyz to krouti zily ?
    RADO1
    RADO1 --- ---
    DOUPLE: No, kedze som tam bol sam, nemal som odvahu si do vody lahnut. Mohlo by sa stat, ze uz nevstanem :-)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    RADO1: spliechat si vodu na hlavu :((((
    :) na arbesu si uplne v pohode (pokud nemas dva metry) muzes lehnout pod vodu a vzeprit se rukama a nohama o steny .. zrovna hloubku bazenku me tam nikdy nenapadlo resit, problem je spis nekdy tak neskutecne ledova voda, ze to krouti zily (stalo se cca kazdou treti navstevu).
    RADO1
    RADO1 --- ---
    No, bol som prave pred chvilou v squasharbes.cz - kvalita taka bezna. Cisto, svetle priestory, sauna taky dlhy strudel asi 1x5m. Bolo tam zhruba 97-98 stupnov. 3 presypacie hodiny na stene. Bazenik maju, len ma sklamalo, ze je len po kolena!!!
    Takze som si musel do neho sadnut [voda bola po krk] a spliechat si vodu na hlavu :((((
    Odpocivaren - asi 7 alebo 8 sirokych drevenych lezadiel. Sirka je dostatocna, v parte sa vas tam ulozi aj viac.
    Za hodinu a pol a pol litra mineralky som dal necelych 170 Kc.
    Skoda toho bazenika. Ale zas stale lepsie, ako uplne bez bazenika.
    Pre mna je vyhodne, ze som tam autom z Barandova za 10 min.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    RADO1: tak to napis urcite report. by me zajimalo, jake to tam je.
    RADO1
    RADO1 --- ---
    V nedelu snad vyskusam toto: www.squasharbes.cz
    TARGI
    TARGI --- ---
    JAMES_DICK: naprosty souhlas.

    Chladim se az do pocitu chladu a pak si lehnu na lehatko, bo sednu a par minut polehavam a valim se, ve chvili kdy mam pocit ze mam jit du...Da to tak tech 15 min....
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    KAI: podle me jo no.jako je to tvoje vec,ale ja mam saunu spojenou s relaxaci, takze se snazim vyvarovat jakymukoli spechu, pokud to jde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam