• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    KOKES: dik za obajsneni. me prislo divny, ze je to jen bricho a stehna a nekolik hodin po samotnem saunovani.
    KOKES
    KOKES --- ---
    PAPADA: zadnej hybrid, jsou roztazeny cevy a proudi kref, neasi?:P
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Ma nekdo nejake materialy k tomu, jaky je vliv saunovani na kozni onemocneni jako lupenka a spol.?
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    PAPADA: pockej az to das vickrat, taky se ti postesti ze nekdo zrovna usne na kohoutu s meganejvicledovouvodou :))
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    PAPADA: My chteli vcera taky jit na Arbesak, jen nam to nevyslo, ale s tou nudloidni saunou to tam vazne nevychytali.....

    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DED: nebo jsem hybrid :))
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DED: :)) no teda! nedelam nic zvlastniho..... prijde mi to jako zajimavy jev. laicky bych rekla, ze se tam nakumulovalo teplo ze sauny :))
    DED
    DED --- ---
    PAPADA: zalezi co delas nez jdes spat ;)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    stava se mi, ze po saunovani, kdyz uz jsem doma a chystam se spat (takze par hodin po saune) mam horke bricho a stehna - sala z nich teplo. cim to?
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DED: mne nekroutila zily. podle prispevku jsem cekala, ze to bude mega moc uplne nejvic studeny :)), ale realita byla jina. voda mi prisla v pohode a ja se cela macela. AAHHWISEGUY by mel asi jiny nazor, ten se odvazil jen po kolena a na zbytek tela splouchal - je holt paprika :)
    DED
    DED --- ---
    PAPADA: krouti je teda ? :)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    Tak jsem dneska s AAHHWISEGUYem navstivila saunu na Arbesaku... prislo mi to tam prima, jen ten nudlovity tvar - zbyli na nas mista dole uprostred, takze jsme ty ze zadni casti museli poustet. Zvlast jsem byla zvedava na tu vodu, co krouti zily :) - teplota vody mi k saunovani prisla ok.
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    Super klubik, konecne se to tu objevilo. My chodime s pritelkyni jednou tydne. Kdyz to nestihame v Praze, kde ted zkousime ruzne sauny, tak o vikendech na chate jezdime do Vojenske zotavovny Merin. Chteji tam 120kc/90min, sauna cista s venkovnim studenym bazenkem a super odpocivarnou primo u bazenku. Je treba rezervovat, jinak je tam celkem narvano. Kapacita tak osm lidi. Momentalne se to tam rekonstruuje, takze si myslim, ze se zvedne jak kvalita, tak i cena. Jinak jsme minuly tyden byli na Arbesaku, velice cista sauna, hezke prostredi, prijemna obsluha az na zhulenyho typka nahore na recepci. Byli jsme tam sami, je moznost si za 400kc zarezervovat celou saunu pro sebe. Sauna ma nudloidni tvar, coz bylo jediny co se nam nelibilo, bazenek po prsa a megastudenej. Ted se chystame do Infintu v Holesovicich, tak pak dame info:)
    GLUON
    GLUON --- ---
    Krasny je ten pocit jak je clovek rozpaleny, ze uz mu po chvili te studena voda nevadi, nestudi, neboli, proste masaaaz :-).
    KOKES
    KOKES --- ---
    mne se kolikrat kroutej palce u nohou, ale to nebude sauna:P
    DED
    DED --- ---
    me se stava akorat ze mam pocit ze se nemuzu nadechnout ( a to mam hlavu nad vodou ;)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    DOUPLE: ja jsem si proste neumela predstavit kroutici se zily :). mne spis v ledovy vode zacne bolet telo.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    PAPADA, DED: :)) proste pocit ze se smrstuje celej clovek i zevnitr, to se vam nikdy v ledovy vode nestalo?
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Znáte saunu ve Dvorcích? Taky docela dobrá, zvláště v zimě, protože ochlazovací bazének je pod širým nebem:-) Po vyskočení ven si člověk může na terase lehnout do sněhu (pokud nějaký teda je, což už dlouho nebylo), ale i tak je krátký pobyt nahý v 5°C coool;-)
    DED
    DED --- ---
    ze se mi krouti zily sem fakt neslysel a nepride mi, ze to tam nejak pasuje...asi nemam to prave poeticke vnimani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam