• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    RADO1
    RADO1 --- ---
    VAUGHT: Nemas pravdu. Murphy je svina a a aj poskodena spermia sa moze dostat k cielu [samo, ze zavisi na miere poskodenia] a nemam chut si predstavit, co vznika za bytost, kde polovica dna je z nejakeho poskodeneho retazca. Je to hop-trop. Bud je to marginalne poskodenie a nic nevznikne, alebo nie a narodi sa dieta s alergiou, bez ruky, co sa viem?
    Podobne to vraj riesili vojaci u radarov. Postavil sa na 30 sekund pred radar a siel na rande. Z fam, co bezne koluju je vraj Y chromozom menej odolny na poskodenie ako X, a preto vraj mali radisti vyrazne viac dcer ako synov. Ale nikde som o tom necital nic odborne, tak netusim, ci je to urbanlegend.

    AUSSIE: Keby si prisla na to, ako ochladenim zrusit poskodenie spermii, uz si miliardarka! :-)))
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    VAUGHT: Myslím, že ten ochlazovací bazének zemdlené spermie rychle probudí k životu. Sauna navíc působí blahodárně na erekci, bez níž jsou spermie stejně namydlené:)
    RADO1
    RADO1 --- ---
    ...ale zabije to vsetky? Ako antikoncepcnu metodu by som to neriskoval :-)))
    Skor je riziko, ze to spermie len poskodi...
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    TARGI: A co na to Mirek Dusin?
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Pivo bych si dal spíš po sauně, ale někdy udělám delší přestávku a dám si pivo u baru, dříve s doutníkem, teď už raději bez něj, člověk pak má příliš sucho v puse:(
    TARGI
    TARGI --- ---
    KOKES: asi nic... .)))
    KOKES
    KOKES --- ---
    No to je teda Sodoma-Gomora:-)
    a co na to EU? :P
    TARGI
    TARGI --- ---
    jj, u nas v LN chlastaji vsici mezi saunama pivo, jedi syrecky a cesnek, to je pak labuzo :))) Ale ja jsem taky takovy prase, ze si ten cesnek taky obcas dam :))
    Pivo a syrecky teda ne no....ja vodu-mineralku.
    Jinak, v saune se tedy v LN halasne bavi uuuplne vsici a dost casto se tam pije i tvrdej clast a sampus primo uvnitr :))) Ja vim barbarstvi, me se ale alkohol povetsinou netyka, povetsinou ridim :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Tady v Třebíči taky nabízejí Plzeň. V třetinkovejch lahvích. Chodím krátce, ale žádnou nehodu/averzi jsem nezaznamenal. I když pro jistotu si dávám mulťák s vodou :)
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    se ptam prave proto, ze v Liberci maji dost sirokou skalu lahvovyho piva alko i nealko a bezne se tam konzumuje. tak to asi bude v pohode......myslim, ze je uplne jasny, ze si jich tam clovek neda 5, ale to jedno si tam tak polovina zenskejch dava s blazenym vyrazem ve tvari :) a ja teda musim uznat, ze se jim nedivim, ta studena Plzen je po ty saune fakt vyborna!
    KOKES
    KOKES --- ---
    když už, sázel bych na nečištěný pivo
    +obsahuje vitaminy apod, neodcházejí z těla soli,
    - ale je to holt alkohol, max jedno, navíc z člověka táhne, není to pro ostatní příjemné.
    Navíc pochybuji, že bude v nabídce..
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    já chodím do Liberce do normálního bazénu. je tam pára a suchá sauna. Pára je dostupná klasicky pro plavce a suchá sauna pro ty co jdou do sauny.
    Suchá sauna: Cena 80 Kč za 2 hodiny a 15 minut. je to tam fakt super, prostor pro suchou saunu je oddělenej dveřma na kouli, takže tam mužou chodit jenom lidi do sauny, no a tenhle "chráněnej" prostor je vybaven vším potřebným: sauna, sprchy, bazének, WC, odpočívárna, bárek (kde si dávám plzničku při pauzičce) a masážní místnost. Kapacita vlastní sauny je cca 20 lidí tak nějak na pohodu. Když si člověk vychytá čas tak v 15,30 je tam tak 5 současně se saunících lidí.

    btw. co si myslíte o konzumování piva v pauzách? Je to sice přírodní iontovej nápoj, ale taky obsahuje alkohol.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    PENGU1019: No pokud jde do sauny někdo namalovanej a navoněnej, tak zřejmě nevěnoval dostatečnou péči očistě a měl by být jako čuně vykázán ven. Osobně se tada drbu mýdlem, než jdu do kabiny.
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    VAUGHT: Nechapu......
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    DED: JJ, presne ja to rika SELMINEK, do sauny si chodi clovek odpocinout a ne poslouchat jak se tam nekdo nahlas bavi. To samy plati i o odpocivarne. Taky myslim, ze vlezt mokrej do sauny nebo skocit rovnou ze sauny do bazenku se tez neslusi:). A s tema "prazdnejma" rucnikama uz sem se taky setkal. Halt jsme porad v Cechach no......... Taky neni uplne dobry si do sauny zmalovat xicht a navonet se.:)))
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    DED: treba se bavit halasne nahlas, kdyz je tam jinak klid. Nenechavat si rucnik, at hlida misto pokud tam zrovna nejsem a vic veci me nenapada:)
    DED
    DED --- ---
    PENGU1019: a co treba myslis ze chybi ? abych neztropil neajke faux-pas
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    srry....150kc/90min :)
    PENGU1019
    PENGU1019 --- ---
    V pondeli jsme byli se slecnou v INFINITU v Holesovicich. Muzu jen a jen doporucit. Cena 130,- / 90min. Super obsluha, prostredi, sauna 98 st, bazenek, bezva odpocivarna. Jen to chce chodit pred 4tou, pak se tam navali desne lidi a neni to uz ono. Nekomu bohuzel chybi zakladni znalost toho, jak se ma chovat v saune, ale to se proste neda nic delat.
    STOOPIC
    STOOPIC --- ---
    Jdemeeeee saunovat:) kaaaam? prague.. ručníky sebou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam