• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    ja jsem zacal chodit loni, pac me 2 roky lamali kamosi at jdu s nima. Ale kdyz jsem se paril poprve, paxem skocil do bazenku, sedel venku na lavicce na strese a taly na mne snehove vlocky tak to jsem si rekl, ze tenhle sport me bavi. A fakt se malokdy citim lip zrelaxovany nez po navsteve sauny. Posledne bylo 107ºC a behal jsem do bazenku kazdych 12 minut, paxi lehnu nekam ven, usrknu pivo a jdu zpatky. pohoda jazz
    KOUDIS
    KOUDIS --- ---
    tak jsem zacal chodit do sauny http://www.infinit.cz a jako hlavně poprvé jsem se cítil geniálně. Jen jsem vůbec nevěděl co mám dělat, ještě že je tam supr personál a lidi :)
    Jsem netušil jak se mám zamotat do toho prostěradla, ani k čemu ten ručník nebo jako dlouho být v sauně a pak jak dlouho odpočívat. Jsem netušil, co všechno mě tam překvapí :-D Ale je to supr..

    Jen ty ceny jsou nějak vysoko.. máte nějaký typ na saunu v Praze, kam bych se měl zajít podívat ?
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Sympatická firma - http://www.prodejsaun.cz/

    Vždycky jsem si říkal, že udělat si na zahrádku k sauně bazének se studenou vodou musí být zbytečně nákladný, ale ty kádě jsou prostě super nápad.
    TARGI
    TARGI --- ---
    VAUGHT: cilene si vybiram sauny, kde maji nejmene 100, nejidealnejsi je tak 105-107, vic uz je moc i na me |:))
    Ale samo nepohrdnu i tou mene teplou...pokud jina okolo neni .))
    GLUON
    GLUON --- ---
    ELVIRA: Chodime tam uz 2 roky mimo leto kazdy vikend squash + sauna. Neni tam bazenek, jen sprchy. Je tam virivka. Sauna je paradni, ale "jen" 90°C. Me to staci. Jinak je to tam jak bych to rekl, proste v pohode, chodim tam rad :-).
    TARGI
    TARGI --- ---
    VAUGHT: tak ja to delam skoro pokazde :))
    ELVIRA
    ELVIRA --- ---
    GLUON: dik za tip..mas ji vyzkousenou?
    GLUON
    GLUON --- ---
    ELVIRA: U bazenu ve Strahovskem stadionu. Relax club squashcentra strahov http://www.squashstrahov.cz/

    Sauna Od 10.9. 2007 je v provozu komletně zrekonstruovaná sauna ze dřeva Abachi od firmy SaunaTop.Má kapacitu 11 osob a vchod je je přes bistro bazénu a tam vlevo žlutými dveřmi .Saunu doporučujeme nově rezervovat (on line 8 míst). Cena je 140,- Kč za 80 minut . Nástup do sauny nemusí být v celou hodinu, ale průběžně v objednané hodině, nebo chvíli před. Sauna je společná kromě ČT a PA od 13 do 15 hodin, kdy je vyhrazena pro ženy !
    ELVIRA
    ELVIRA --- ---
    Cau!nemate nekdo nakej dobrej tip na saunu na praze 6(popr. v okoli)?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SELMINEK: Přesně tak - mělo to jedinou chybu - mělký bazének jen prostě po lýtka:O( takže jsem si tam lehala, ale když bylo hezky, byl vidět i Dachstein.o)
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    MUFLONEK: to je paradni,fajne to uvolni svaly:)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tak já jsem si nyní užívala saunu 1x denně v Rakousku.o) Vždycky po lyžích.o)
    KOKES
    KOKES --- ---
    čekáme na jaro a nudíme se v sauně /kdepak, už se dá jezdit na kole do práce(ne kvuli teplotě, ale není večer tma)
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    parada, takze nejsem sama. A co teda delate v tomhle mezidobi, co je ted, nez se zacne jezdit k vode?:))
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    v lete se jezdi k vode :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    Když se venku otepli, začnu se nudit v práci, přijde mi děsně dlouhá:-D
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    hele, mate taky nekdo problem s tim, ze jakmile se venku otepli, zacinate se v saune nudit a prijde vam dlouha? Ted misto sauny chodim behat..
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    VAUGHT: Tak to tě fakt, že jsem z Třebíče, asi nepotěší, co? :) Ale do Plzně se brzy chystám, tak třeba u vás :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    VAUGHT: Tak doraž zítra na pátou, máme tam odborníky na slovo vzatý :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    VAUGHT: Teď jsem si říkal jak je možný, že v sauně slýchám povídání o Bundeswehru, automobilovejch veteránech, cyklistice a byznysu namísto plkání zmalovanejch pipinek a pak mi došlo, že do pánský sauny asi fakt nechoděj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam