• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    a da se nejaky prislusenstvi do sauny sehnat i v hornbachu nebo obi nebo tak neco?
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    LINOLEUMKA: normalne netreba vymejslet nic slozityho, nejlepsi je metla z brezovyho prouti, a to narves kdekoliv... .))
    IF_
    IF_ --- ---
    LINOLEUMKA: co nejakej peknej zupanek, pokud uz nema? jinak tady jsou dobry tipy: http://www.sauny-sauna.cz/cenik/sauna-doplnky
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    tata si na zahrade postavil saunu a k vanocum bych ho rada obdarovala a jak jinak nez necim praktickym do sauny.. co myslite ze nejvic oceni?? respektive jake masazni pomucky jsou treba nejucinejsi, popripade kde je sehnat za co nejmene penez, treba i nejakej prislusenstvi jako teplomery atd? dekuji .))
    ROLNAS
    ROLNAS --- ---
    TAYLES: mam tri kamaradky, co se mnou chodily roky do sauny, ale behem tehotenstvi ne, ani na zacatku ani v prubehu...jedna z nich ale chodila po plavani do pary...jenze kocka saunuje od malicka, ale rikala, ze do sauny by nesla, ze ji tak vysoka teplota uz nedela dobre. jednou jsme v pare potkaly gynekologa a hrozne ji sjel, ze by tam v tehotenstvi nemela chodit...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ahoj, nevíte co sauna v těhotenství?
    chtěla jsem návštěvu sauny dát do bakalářky jako jeden z možných způsobů relaxace během těhotenství s odvoláním na toto http://www.porodnice.cz/node/3729 ...ale jak tak procházím diskuze třeba s porodními asistentkami tak vidím, že na tomto poli panují spory..chtěla jsem to mít spíš jako takový bonus a ne jako námět na novou práci :) tak nevím,zda to raději nevynechat..ale zas mi to přijde jako škoda..a taky by to zabralo zase kousek místa navíc :)..co myslíte..nebo má s tím někdo praktické zkušenosti? že to třeba konzultoval s gynekologem?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    hledam nejaky navod jak si sestavit domací saunu- venkovní na drevo....dik
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    MUFLONEK: ve vysočanech chodim do http://relaxujte.unas.cz/ :) a až na odpočívárnu spokojenost :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SLUCKER: ve Vysočanech.o)
    MOSQUITO
    MOSQUITO --- ---
    ..a tohle je ta v Komorni Lhotce:

    http://www.sauna.komornilhotka.cz/
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    MUFLONEK: Infinit ve Vrsovicich? nahod taky link..:)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    MOSQUITO: enmas enjakej link na tu saunu? nahod adresu at tam muze nekdo dalsi trefit;-)
    MOSQUITO
    MOSQUITO --- ---
    VASUCEK: tak nakonec jsem Lhotku minul, ale objevil jsem docela fajn saunku v Ostrave (nekde Poruby, myslim)..Sauna "Smycka"...z celeho rodinneho domu udelana sauna a barenem venku a velkou odpocivarnou v podkrovi....fajn to bylo..:)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tak jsem zkusila nový Infinit ve Vysočanech - byla jsem pozvaná - a bylo to super.o) Po sauně jsme si dali vířivku.o) Jediné, co je škoda, že tam není ochlazovací bazének.o) Na rande ve dvou je to ale příjemné moc.o)
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    MOSQUITO: Já byl v K.Lhotce tak 10 let zpět. Takže o moc čerstvější to nebude ;) dej pak info. Mám to tam kousek.
    MOSQUITO
    MOSQUITO --- ---
    zitra budu projizdet pres Komorni Lhotku (Frydecko-Mistecko), tak me napada to tam zkusit okouknout, jestli je to tam stejne utulne jako asi tak pred vic jak 15-ti lety...kua to to leti...:)

    mate nekdo cerstvejsi info o stavu nez je ma moje pamet?..:))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    a kdyz jsem u toho tak co použivate za drbatka v saune a jak jste s nima spokojeny? ja mam potrebu nejake vyzkouset ale jeste nevim
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Tak, co byste rekli na to, trochu to tu se saunama zprehlednit?:)

    Navrhujte sem sauny ktere osobne znate, lehce je popiste, ohodnotne a dejte na ne link nebo jejich adresu..

    Setridim to vse na nastenku at se to tu trochu rozvine;-)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Mno, docela dobra spolecna sauna s bazenkem je ve Finske ulici.. ale nebyl jsem tam snad od brezna... tak nevim jak je to tam aktualne:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam