• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    hale co to je vubec za teorie ?.. tyhle zensky co si myslite, ze se kolem vas toci svet? tak hale netoci.. respektive alespon ja kdyz jdu do sauny a potim tam krev v tom hicu, tak mi je uplne ukradeny jestli vedle me sedi hezka holka, nebo hnusnej chlap..s tim, ze nekam clovek cumet musi, tak se obcas podiva co za xichty tam s nim travi cas....a v podstate je uplne jedno jestli mu oko spocine na chlapoj, nebo na holce, stejne jste nektery zensky vsecky stejny a navic v tom hicu nevim co byste tam museli predvadet za gesta, abych u toho dostal nejaky sexualni choutky.. .. dalsi vec je, ze v podstate by se zrovna tak mohli pohorsovat chlapi, ze jim zensky koukaj mezi nohy, nebo kam.....kdyz rovnopravnost, tak rovnopravnost...a kdyz vam to vadi, tak nechodte do sauny a zbouchejte si nejakej saunakamrlik doma v panelaku :-) a neberte to vsechno tak vazne.. ;)
    GLUON
    GLUON --- ---
    XBOBIKX: vetsina lidi se tak nejak koukne co se deje :) ...
    XBOBIKX
    XBOBIKX --- ---
    Squzza> neboj to se nestane. Ja se jen ozyvam, pac mam obavu ze az se jednou v saune potkame, tak bych mohl skoncit ve skatulce "uchylnej obtloustej strejda". Vek i postavu na to mam a do sauny chodim obcas i sam ;) ... a trebas by jsme si mohli i pekne pokecat, kdyby ti nevadilo ze se obcas stretneme pohledama :)))
    XBOBIKX
    XBOBIKX --- ---
    Gluon> tvoje slecna dela takovouhle exhibici ? jejdananky ... no to se koukne i spousta normalnich lidi ne ? :)))) .... jestli je tvoje slecna pekna a najednou pri odchodu se tam bude predevsema nahata protahovat, tak budu na ni koukat jak puk. A to si myslim, ze zadnej voyer nejsem
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    XBOBIKX: aby si se nepo ;)

    ja to proste nemam rada a plne souhlasim s tim, ze ne kazdej tak jde uchylovat. ale ja si chci odpocinout a ne premejslet nad tim, ze mi nakej smudlik kouka mezi nohy (ano, ikdyz mi tam zadnej klidne koukat nebude)... zavidim tem, kterejm to nevadi atd
    GLUON
    GLUON --- ---
    XBOBIKX: kdybych videl v kazdym uchyla tak do sauny nelezu ... jeste jsem zadneho nepotkal a to mam na to vynikajici detektor ... moji slecnu ... ktera se vzdycky nez opousti saunu trosku protahuje, hlavu ke kolenum zadek vystrcit a tak :-))) ...
    XBOBIKX
    XBOBIKX --- ---
    Gluon&Squzza> A neni problem spis v tom, ze vidite hned v kazdym typkovi kterej se jde saunit a nema sebou zenskou, lovce kterej vas chce ulovit ? A nedejboze aby se chtel i podrbat drbakem a trosku se prokrvit. To se podle vas hned pred vama predvadi co ? Ja osobne se jdu do sauny vysaunit, zrelaxovat a trebas i prijemne pokecat. A k tomu abych s nekym neznamym pokecal, tak s nim potrebuju navazat ocni kontakt a podivat se na nej. A je mi fuk, jestli to je zenska nebo chlap.
    Takze bych byl dost opatrnej s tim generalizovanim a skatulkovanim. Ne kazdej osamelej chlap v saune je uchyl, kterej ma potrebu vas ocumovat. (I kdyz i taci jsou mezi nami )
    GLUON
    GLUON --- ---
    RADO1: mmm. tak to jsem jeste nikde v praze nevidel
    RADO1
    RADO1 --- ---
    VASUCEK: To tam nie je nikto, kto by ho vyhodil?

    Ja som bol naposledy v saune pred rokom v AU [hanba mi, ze na to kaslem], ale chlapek v saune to mal vsetko pod dohladom. A kto sa neosprsil pred bazenom, alebo siel do sauny v plavkach, uz po nom letel...
    V pravidelnych intervaloch v saune viril horuci vzduch pod povalou, uterakom ho "praskal" sediacim priamo do tvare, rozdaval mrazene ovocne stavy na cmulanie, organizoval prerusenie sauny a peeling nejakou vonnou solou,... - sme sa prvy den divili, preco sa vsetci do sauny hrnu v presne definovany cas a zvysok hodiny je prazdna :-)

    Za takyto pristup som ochotny zaplatit aj vyssie vstupne. Kdekolvek v Prahe si za nou aj dojdem [ak sa tam da parkovat]. Nejake tipy?
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Jinak já jsem si teď zasel najel na jakž takž pravidelnost a stíhám to dvakrát týdně. Akorát voda není moc studená a ten komfort taky pokulhává. Hlavně, když tam vleze číňan v triku a kraťasech.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    GLUON: Hřebelcujou :-))
    GLUON
    GLUON --- ---
    Naštěstí je to spíš vyjímečně, nebo choděj strejdové pořád, ale v jiný čas. Já chodim do sauny squash relax klubu na strahově a tam jsou většinou v sauně jen lidi co chodí i na squash. A tou jsou v 90% páry nějakých milenců, manželů aspol ... vlastně poslední dobou chodí hrát hodně holek. Takže mě ta smíšená sauna fakt neva :).
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    no fuj a jestli se este hrebelcujou tak to je ekl, tezce to nesu u zenskejch, natoz u hnusackejch slizaku.
    chci saunu doma.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    blueh
    GLUON
    GLUON --- ---
    SQUZZA: no ale když tam jde se svojí slečnou ... :), jinak dokážu se představit jak to myslíš ... já taky někdy koukám co tam chodí za zarostlý, obtloustlý strejdy co se tam strašlivě hřebelcujou a tak :D ...
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja nevim, ja v kazdym chlapovi v saune vidim uchyla... :)
    GLUON
    GLUON --- ---
    Smisene jsou nejlepsi, prece nebudu chodit jak do nejakyho homo klubu se saunovat se samejma chlapkama :-D.
    Stejne chodim vzdycky uz s nekym, vetsinou se slecnou :).
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SQUZZA: tak to snad neni problem ne ? i muzsky jsou lidi :-D
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    jo a jako sem smutna, protoze sem prisla ve stredu na slavii a pan ze prej je jen smisena, zenska ct pa so ne. :( to sou novinky
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    GLUON: ok tak pak poreferuj:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam