• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    RADO1
    RADO1 --- ---
    VASUCEK: To tam nie je nikto, kto by ho vyhodil?

    Ja som bol naposledy v saune pred rokom v AU [hanba mi, ze na to kaslem], ale chlapek v saune to mal vsetko pod dohladom. A kto sa neosprsil pred bazenom, alebo siel do sauny v plavkach, uz po nom letel...
    V pravidelnych intervaloch v saune viril horuci vzduch pod povalou, uterakom ho "praskal" sediacim priamo do tvare, rozdaval mrazene ovocne stavy na cmulanie, organizoval prerusenie sauny a peeling nejakou vonnou solou,... - sme sa prvy den divili, preco sa vsetci do sauny hrnu v presne definovany cas a zvysok hodiny je prazdna :-)

    Za takyto pristup som ochotny zaplatit aj vyssie vstupne. Kdekolvek v Prahe si za nou aj dojdem [ak sa tam da parkovat]. Nejake tipy?
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Jinak já jsem si teď zasel najel na jakž takž pravidelnost a stíhám to dvakrát týdně. Akorát voda není moc studená a ten komfort taky pokulhává. Hlavně, když tam vleze číňan v triku a kraťasech.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    GLUON: Hřebelcujou :-))
    GLUON
    GLUON --- ---
    Naštěstí je to spíš vyjímečně, nebo choděj strejdové pořád, ale v jiný čas. Já chodim do sauny squash relax klubu na strahově a tam jsou většinou v sauně jen lidi co chodí i na squash. A tou jsou v 90% páry nějakých milenců, manželů aspol ... vlastně poslední dobou chodí hrát hodně holek. Takže mě ta smíšená sauna fakt neva :).
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    no fuj a jestli se este hrebelcujou tak to je ekl, tezce to nesu u zenskejch, natoz u hnusackejch slizaku.
    chci saunu doma.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    blueh
    GLUON
    GLUON --- ---
    SQUZZA: no ale když tam jde se svojí slečnou ... :), jinak dokážu se představit jak to myslíš ... já taky někdy koukám co tam chodí za zarostlý, obtloustlý strejdy co se tam strašlivě hřebelcujou a tak :D ...
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja nevim, ja v kazdym chlapovi v saune vidim uchyla... :)
    GLUON
    GLUON --- ---
    Smisene jsou nejlepsi, prece nebudu chodit jak do nejakyho homo klubu se saunovat se samejma chlapkama :-D.
    Stejne chodim vzdycky uz s nekym, vetsinou se slecnou :).
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SQUZZA: tak to snad neni problem ne ? i muzsky jsou lidi :-D
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    jo a jako sem smutna, protoze sem prisla ve stredu na slavii a pan ze prej je jen smisena, zenska ct pa so ne. :( to sou novinky
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    GLUON: ok tak pak poreferuj:)
    GLUON
    GLUON --- ---
    SLUCKER: ok ... to najdu :D
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    GLUON: nekde u braniku...
    GLUON
    GLUON --- ---
    SLUCKER: a kde je ta na kterou mas zalusk? :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    ANGELINE:
    SQUZZA:
    Tak Squashpoint je sice drazsi, ale zase je to asi nejlepsi privatni sauna, ktera je jeste aspon trochu financne dostupa.. ;-)
    Jeste mam zalusk na jednu podobnou, ale ta je tak mimo MHD ze se mi tam nikdy nechtelo jet, tak zatim odolava memu zusebnimu "vyhrevu"..;-))
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    a to neni nijak vyhodn ypak
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    ANGELINE: tojo.. za 55 se kloudna sauna stihnout neda.. leda to vzit 2x55
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    55 min je uplne k h..... ;)
    TVX
    TVX --- ---
    neexistuje neco jako seznam saun? v soucasnosti by mi stacil pro Prahu :) nejlip Prahu 8 a 9.
    vim zde o Hotelu STEP a bazenu Hloubetin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam