• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    WYMA: nazí no..a já měla takový zážitek,že mi spadl ručník
    WYMA
    WYMA --- ---
    TAYLES: ano opravdu jsou všichni, jak muži, tak i ženy (ta sauna je párová, nikoliv společná) uplně nazí.
    nic divnýho snad ne?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    WYMA: nazí ! opravdu jsou všichni nazí? no to je ale ovšem..velice zajímavé :) zas půjdu :))
    WYMA
    WYMA --- ---
    TAYLES: tož to já taky nevím :) chodím většinou do společný (se slečnou) a skutečně si za poslední měsíc nepamatuju nikoho, kdo by měl něco přímo v teple na sobě.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    WYMA: já nevím, my jsme chodívali: já, přítel jeho kamarád a jeho přítelkyně..a já i ona jsme měly ručníky jako paní na obrázku a oni dva přes pinďoury :) tož nevím,jestli bych chtěla být s cizími chlapy úplně nahatá ...to asi ne
    WYMA
    WYMA --- ---
    AXTHEB: to je normální i ve společný sauně :) v dámský prej ne tady slyším za sebou.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    AXTHEB: jo ale v té smíšené :) to jako věřím, že to může být problém.. ale ráda bych šla do takové sauny třeba s Thomem Yorkem..moc ráda :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    TAYLES: na ručník si sednu, ale teda jako na sobě nic nemám :) představa že sedím jak ta paní na obrázku mě dost děsí. to bych se upek... a neznám nikoho, kdo by takhle zahalenej v sauně byl.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TAYLES: Ja nevim jak zensky, ale u chlapu v panske satne je normalni, ze se rucnik pouzije jenom jako sedatko.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    WYMA: i bez ručníku ..pod ručníkem je člověk nahatý..já vždycky chodila jen s ručníkem
    WYMA
    WYMA --- ---
    TAYLES: co to znamená do veřejný sauny uplně nahatý? jakože vlezu do tepla a nemám nic na sobě?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    měla jsem ho,jak ta paní na obrázku
    nebo někdo chodí do veřejné sauny úplně nahatý?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    to máte jedno, mě zas v sauně spadl ručník :)
    XBOBIKX
    XBOBIKX --- ---
    jiras111> moje řeč
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    hale co to je vubec za teorie ?.. tyhle zensky co si myslite, ze se kolem vas toci svet? tak hale netoci.. respektive alespon ja kdyz jdu do sauny a potim tam krev v tom hicu, tak mi je uplne ukradeny jestli vedle me sedi hezka holka, nebo hnusnej chlap..s tim, ze nekam clovek cumet musi, tak se obcas podiva co za xichty tam s nim travi cas....a v podstate je uplne jedno jestli mu oko spocine na chlapoj, nebo na holce, stejne jste nektery zensky vsecky stejny a navic v tom hicu nevim co byste tam museli predvadet za gesta, abych u toho dostal nejaky sexualni choutky.. .. dalsi vec je, ze v podstate by se zrovna tak mohli pohorsovat chlapi, ze jim zensky koukaj mezi nohy, nebo kam.....kdyz rovnopravnost, tak rovnopravnost...a kdyz vam to vadi, tak nechodte do sauny a zbouchejte si nejakej saunakamrlik doma v panelaku :-) a neberte to vsechno tak vazne.. ;)
    GLUON
    GLUON --- ---
    XBOBIKX: vetsina lidi se tak nejak koukne co se deje :) ...
    XBOBIKX
    XBOBIKX --- ---
    Squzza> neboj to se nestane. Ja se jen ozyvam, pac mam obavu ze az se jednou v saune potkame, tak bych mohl skoncit ve skatulce "uchylnej obtloustej strejda". Vek i postavu na to mam a do sauny chodim obcas i sam ;) ... a trebas by jsme si mohli i pekne pokecat, kdyby ti nevadilo ze se obcas stretneme pohledama :)))
    XBOBIKX
    XBOBIKX --- ---
    Gluon> tvoje slecna dela takovouhle exhibici ? jejdananky ... no to se koukne i spousta normalnich lidi ne ? :)))) .... jestli je tvoje slecna pekna a najednou pri odchodu se tam bude predevsema nahata protahovat, tak budu na ni koukat jak puk. A to si myslim, ze zadnej voyer nejsem
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    XBOBIKX: aby si se nepo ;)

    ja to proste nemam rada a plne souhlasim s tim, ze ne kazdej tak jde uchylovat. ale ja si chci odpocinout a ne premejslet nad tim, ze mi nakej smudlik kouka mezi nohy (ano, ikdyz mi tam zadnej klidne koukat nebude)... zavidim tem, kterejm to nevadi atd
    GLUON
    GLUON --- ---
    XBOBIKX: kdybych videl v kazdym uchyla tak do sauny nelezu ... jeste jsem zadneho nepotkal a to mam na to vynikajici detektor ... moji slecnu ... ktera se vzdycky nez opousti saunu trosku protahuje, hlavu ke kolenum zadek vystrcit a tak :-))) ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam