• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pivo. Dvě.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SARKUF: neperlivou normalni vodu, nechlazenou
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    SARKUF: piju vetsinou pramenitou vodu jinak bych tam zkolabovala s mim tlakem :) takze behem odpocinku vypiju plus minus pul litranek ...
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    jak resite piti v saune? myslim v prubehu saunovani, co pijete atd...
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    RADU: uz to tu padlo mockrat - prazacka, 80 kc/hod, akorat je tam slabsi hygiena
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    RADU: tak zas na ty dejvicky se mi fakt nestalo, ze by mi nekdo kontroloval jak dlouho tam jsem, i kdyz podle ceniku je to omezeny, tak to neresi
    RADU
    RADU --- ---
    WYMA: jako musim ti říct že sem čekala všechno, ale že tu bude tak malá konkurence saun to teda ne. pak si dovolujou dávat ceny od 160,- a vejš za 90min saunování, který ještě hlídaj...
    SITH
    SITH --- ---
    ja jezdi do slanyho, tam se plati 110kč a na jak dlouho se chce :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    ROMMIE: je to možný. nemám tolik porovnání....
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WYMA: myslim, ze to plati u sluzeb obecne
    WYMA
    WYMA --- ---
    je to zajímavý. spousta věcí je v praze díky konkurenci výrazně levnějších, ale zrovna když čtu ty pražský ceny saun, tak se nestačím divit...
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    ROMMIE: ale sam s tim moc nepocitam, uz jsem smirenej s cenama v Praze:(
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    RADU: jo, chapu, ja bych taky nejakou takovou uvital:)...
    RADU
    RADU --- ---
    ROMMIE: já vím, proto se ptam zda někde NÁHODOU neexistuje skrytá laciná leč redukovaná varianta;)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    RADU: sluzby v Praze jsou proste drazsi, s tim se neda nic delat:-\...
    RADU
    RADU --- ---
    SLUCKER: to je sice hezký že ne za 170 ale "pouze" za 160 ale já tím myslela něco o dost lacinějšího, jako třeba píše teď ROMMIE, co umožní ušetřit maximum....něco kolem 120-130kč aniž to je do 3hod kdy ještě pracujem...nevíte?

    btw dneska jsme byli v děčíně ve fungl novym plaveckym areálu v sauně a veliká spokojenost! Za 2 hod za 80,- dvě sauny (alla jablonec nad nisou ale o 1/2 větší místnosti), velkej leč mělčí bazének, krásná a útulná odpočívárna, čisto a hlavně - dostatečně teplá sauna!!!jedna místnost 95st., druhá 108st. vřele doporučuju;)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    RADU: http://www.saunadejvice.cz/cenik.htm

    130,- za vstup a 20,- za prosteradlo...ale je to jenom do 15:00, pak uz je to o padesat drazsi
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    RADU: už sem to tu psal několikrát.. holmsplace:)))
    RADU
    RADU --- ---
    spíš by mě zajmalo jestli vůbec v Praze jde najít saunu pod 170,- za vstup...nepotřebujem komfort typu obr lehárna, venkovní bazény, relaxhudba...ráda bych to začlenila do rozvrhu častějc než, vzhledem k ceně, jednou za dva tejdny:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam