• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    EM303
    EM303 --- ---
    neporadíte mi někdo saunu v okolí Štrossmayráku:) a vltavský? dík
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    LITROP: o kus níže v diskuzi o tom píšu...
    LITROP
    LITROP --- ---
    Máte někdo zkušenost s touhle saunou http://www.saunaklubvefinske.cz/index.htm
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    MUFLONEK:na olsance jsem parkrat byl, hned poprvy me vyjebal nejakej strejc v potirne, ze jsem se ze sprchy neutrel a vlezl mu tam.. a v navaznosti na to, jsem tam sedel asi pul hodiny, pac tam byla kosa.. uz je to tam lepsi ?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MUFLONEK: A pak si platím členství v Holmes Place, takže občas zajdu i tam (Smíchov)

    A jednou za čas hodím Olšanku 10. patro. Též velmi příjemná sauna.o)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    RADU: Existuje.o) Pražačka.o) www.prazacka.cz a je tam i velmi příjemný pan sauner .o) ale není to zas tak luxusní sauna... avšak pan Václav to svou vlídností vyváží.o)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    JIRAS111:
    jasny, někdo má prioritu v bazénku...
    já jsem po tom, co už jsem vše v Praze vyzkoušel, dospěl k názoru, že se bez bazénku obejdu (...a to jsem v sauně s bazénkem "vyrůstal":)) a radši si dám dlouhou ledovou sprchu.. Neznám v Praze saunu s bazénkem, která by mne svým rozsahem nabídky vs cena přesvědčila k pravidelným návštěvám...
    Pokud bych chtěl jít do sauny max jednou za měsíc a jen tak jednou za čas luxusně zarelaxovat, možná bych bazének řešil (Sauna ve finské, Sauna Arbes, Sauna Butovice, Sauna Relax na P7, Sauny Infinit, nebo bez bazénlu ale s masážní postelí skvělej SquashPoin atd..) chodím-li 8x za měsíc, už se na peníze přecijen hledí a bazének nehraje takovou roli navíc jsem na P6 tak to mám za rohem a sauny na "druhé" straně města už vůbec neřeším..;-)
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SLUCKER: nojo ale na smichove neni bazenek, sauna bez bazenku neni dobra sauna...
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    HONZIK_HAPPY: Infinit saunový svět? Tak tam to je interierově o 1-2 levely lepší/novější (než Holms), ale mne tam scházela pára se sprchama uvnitř a i ta vířivka, no a skvělý srub na terase mi uvnitř svým "vlažným" pojetím spíš nevyhovoval, bazének 2x ze 4 návštěv nefungoval, terasa v zimě klouzala... po prvotním nadšení, kdy sem to tu několikrát referoval, mne to tam přestalo bavit...
    ...a navíc je to cenově o 2/3x dražší (než Holms), a chodím-li 2x týdně, neuplatil bych to tam (2x týdně 3 hodiny - HP 320kc, Infinit 800kc;-)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    SLUCKER: tak treba me by tam jentak nekdo uz nedostal ... neni bazenek velke minus a je tam hluk a moc svetla a takovy moc votevreny no nevim :) pro me je jednicka infinit :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    HONZIK_HAPPY: :)))
    ale jo, kdyz tady se porad opakuji stejne otazky na stejne sauny, tak mi to neda a taky stale opakuji to svoje, nevim jak kdo tady, ale ja prosel v Praze asi 14 ruznych (velkych i malych) saun, tak mam jakes srovnani..;)))
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    SLUCKER: promin , ale ty jsi tim Smichovem uplne nemocnej :)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    jasny, a pak se rovnou chladit v roztoku LSD
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    LITROP: to ja mam takovej sen/challenge (saunatori telem i dusi prominou za hanobeni kultury.) na ty sutry nahazet to pokoureni...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    LITROP: moc kotel s nizkym tlakem :). uz jsem to pak radsi neopakoval
    LITROP
    LITROP --- ---
    No asi to bude znít podivně ale poslední dobou si davám v saně při odpočinku male pivo a a každou druhou třetí etapu jointa je to celkem zajímavé mate někdo zkušenosti
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    FAR_IDA: me by to taky zajimalo...
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    TVX: znam chodili jsme tam pravidelne ... sauna dobra obcas trochu studenejsi , ale prostorna a da se i rezervovat pro vice lidi ... bazenek supr , ale odpocivarna nulova ... ale da se sedet nahore na sklenicce :)
    TVX
    TVX --- ---
    me nejlip v saune v odpocivarne sedne nealkopivo a kvalitni cerny olivy :)

    planuju zkusit tohle, cena nic moc ale neomezena doba me laka... a mam to par metru od prace... neznate?
    Relaxační centrum: Čím Vám můžeme posloužit?
    http://www.relaxujte.unas.cz/relax.php?strana=sluzby
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    ahoj, jaký máte zkušenosti s infrasaunou? zjistila jsem, že kus od místa kde bydlím jedna je a chtěj 80,- za půl hoďky, což mi přijde docela fajn, tak bych to ráda zkusila... jak to vůbec vypadá? je to místnost pro víc lidí jako normální sauna?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam