• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    GREGI
    GREGI --- ---
    jeste ze mam po ruce nasi malomestskou saunicku:)
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    A měla jsem tu čest vyzkoušet Hplmes place na Andělu zadarmo a ani zadarmo by mě tam už nikdy nikdo nedostal!!!Lidí tolik,že si enbylo kam lehnout na odpočívací lehátko, sprchy-nutno projít přes celej prostor, takže jsem chodila do šatních sprch, kt. byly blíž, do sauny chodili skoro všichni v plavkách (furt se mi vybavoval text, že se nemá chodit v plavkách, že se pak uvolňuje chlor v tom vedru), byla tam sice vířivka, ale všichni tam byli namačkaní jak v metru kolem 17h a ještě tam tak hučel kompresor od vířivky, že nebylo slyšet vlastního slova. Když jsem to pak říkala manažerce, že nechápu, jak to můžou nazývat relaxační zona, říkala, že jsem jen vychytala špatný čas (NE 17h) a že s tím kompresorem se chystají něco dělat... Takže fakt ani zadarmo. Chystám se testnout Axu, tak uvidíme, ale myslim, že nic horšího než Holmes place být nemůže... :)
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    EM303: možná to MYSKAZBRISKA myslela, že jeden z účinků sauny je i to, že když v ní nejseš, ale čteš si Saunování na Nyxu, směje se (páč "vypadá docela vtipně") a to je ten pozitivní účinek...
    EM303
    EM303 --- ---
    MYSKAZBRISKA: pro mě osobně relax od psychického přetížení a pracovního tlaku:) mimo to mam pocit že je to víc než blahodárné pro můj imunitní systém. taky jistá očista těla..
    ale kam míří otázka?
    nechceš seznam prokázaných účinků?:))
    PEPAX
    PEPAX --- ---
    PSYKO: To je při saunových ceremoniálech v rámci naturistických akcí běžná věc. :-D
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    LISTIKUS: ted ve ctvrtek- Brno - aquapark Kohoutovice, prisla do finske sauny naka plavcice a pocitala lidi.. napocitala 28 tel, pricemz maximalni povolena obsazenost je 14 lidi :D
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    WYMA: ja zrovna asi myslela na to, ze si potrebuju vyprat :)

    kazdopadne diky.)
    WYMA
    WYMA --- ---
    KAMHA: cože?

    asi myslíš po braní antibiotik, že jo:)
    no osobně bych si dal tak tejden voraz, a pak bych do toho šel.
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    jak je to s chozenim do sauny po prani atb?
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    MYSKAZBRISKA: nechodim tam do bazenu, ale je tam par lidi co nahoru příjdou v plavkách a sundaj si je a daj si je tam do takové očislované přihrádky a do sauny chodi jen v prostěradle.


    Ja si někdy po saune ještě zajdu do pary, která je u toho bazenu, a to mam kolem sebe jen ručník.
    EM303
    EM303 --- ---
    MYSKAZBRISKA: já jen sauna:))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    minulou neděli me příjemně překvapilo, že dokažou mít i plno a nepouštět, což znamená, že dodržujou nějakou kapacitu a nestane ti tam, že by vás tam bylo až moc.
    EM303
    EM303 --- ---
    SATANDA: dobře ty:) taky si mě zmátl - lepší je to slovo inzerují:)
    jinak byl sem tam ani ne před týdnem. Je to celkem velká polokruhová sauna venku na terase, je tam cca o 1/4 "chladněji" než v nromal sauně. Vzduch je velmi silně nasáklej vůni medu...
    SATANDA
    SATANDA --- ---
    Nejste někdo z prahy 4 nebo 5 ? nechce se mi nikam chodit samotnému
    SATANDA
    SATANDA --- ---
    se omlouvám, psal jsem z mobilu :((

    Reklamují medovou saunu..tak jsem to myslel. Sháněl jsem nějaké reference.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    MYSKAZBRISKA: tak ted mi to konecne došlo =o))))))) mas pravdu
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    LISTIKUS: myslím,že jen volila špatná slova,místo "inzerují" napsala "reklamuji", nebo alespon takhle mi ten příspěvek dává smysl
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    MYSKAZBRISKA: asi jsem mimo, ale proč něco reklamuje?
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    LISTIKUS: řekla bych že slečna(?) chtěla spíš napsat,že viděla jejich upoutávku na medovou saunu a zda to tu už někdo vyzkoušel?
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    MYSKAZBRISKA: Ja si rikal, že to bude špatně pochopeno. Mě by zajimalo co to je za reklamaci. Do Infinitu chodim rad, je pravda že jen do té finské a ty ostatní moc nemusím, ale pro lidi co nemají radi moc velký horko, to myslím je perfektní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam