• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    WYMA
    WYMA --- ---
    JIRAS111:
    JIRAS111:
    je to jedno ze základních pravidel sauny. do potírny se prostě chodí osušenej.
    že to děláš 30 let je hezký, ale v tom případě to prostě děláš 30 let blbě. vůbec se nedivím, že ti ty lidi vynadali.

    že tam někdo leze neumytej je věc jiná, a je to taky blbě.

    jinak namátkou ty pravidla:
    http://www.wellnessjablunkov.cz/sauna
    http://fitness.dobris.net/sauna
    http://www.scymca.cz/sluzby/?id=2
    http://www.medicina.cz/verejne/clanek.dss?s_id=5101
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    WYMA: no jasne.. uz jsem se setkal taky s lidma naprosto suchejma, ktery do sauny vlezou ihned po prichodu a na celou potirnu jsou potom cejtit... v lepsim pripade nejakym hroznym parfemem....
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    KOCHANSKA_CH: prosimte chodim do sauny 30 let a nikdy jsem nikde nevidel, ze by bylo v pravidlech sauny, ze se nesmi do potirny mokrej... to je co za nazor ? navic pokud je v rade potiren naprosto bezny liti nejakejch substanci na kamna a nasledneho vzniku pary, tak nevim kde je problem....
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    JIRAS111: K pravidlům sauny patří, nelézt do potírny mokrej. Zaplatili si, tak se nediv, že tě zjebou. ;)
    WYMA
    WYMA --- ---
    JIRAS111: co je to taky za zvyk chodit do komory mokrej??
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    PSYCHOPATICK: po pár návštěvách už s kamarády nazýváme tuto saunu pouze slovem "kryptofašistická"... saunař je dost svéráznej idiot se kterým jsme měli všichni hned při první návštěvě nějakej problém nezávisle na sobě... a místní osazenstvo, který tě zjebe hned po příchodu do potírny, že jsi mokrej a díky tomu, že jim kazíš saunu...na pohodě taky nepřidá......
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Nemáte prosím odkaz na nějaký dobrý stránky o saunování dětí? Něco jsem našla, ale jsou to obecné rady. Potřebovala bych vědět, jak přesně začít. Máme saunu doma, ale nevím, na kolik saunu nastavit, jak dlouho tam s dcerkou být, kdy případně začít saunovat menší děti a jestli je třeba vhodné nechat dcerku prohřát třeba ve vlhké infra sauně s eukaliptem, když má trochu kašel..
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    MUFLONEK: na pražačku chodím v létě na koupaliště, ale že je tam sauna jsem si nevšimla...ok zítra si tam zajdu resp. dneska a uvidím...dík :))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    PSYCHOPATICK: Sauna je prakticky vedle toho bazénku... jsou dvěo odpočívárny - jedna spací a druhá kecací.

    Jen saunér je trochu divnej... ale dá se zkousnout.o)

    Chodí tam hodně lidí.

    My sem zajdeme tak jednou dvakrát do roka, když je právě mráz, koupat se v ledu totiž není časté.o)

    Naše domovská sauna je Pražačka.o)
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    MUFLONEK: jak je to tam vůbec provedené? je sauna daleko od toho venkovního bazenku? chodí tam moc lidí? tvé dojmy? :))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    PSYCHOPATICK: nebyl.o) ale musel být člověk opatrný.o) byl ohlazený...
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    MUFLONEK: nebyl ten led třeba nebezpečný? ostrý nebo tak? :)) ty olšanku mám skoro přes cestu a ještě jsem tam nebyla :D
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Včera Olšanka a koupel mezi ledovými krami.o))))
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Zkušenost sauna Plzeň - Slovan:
    pouštěli podle počtu skříněk a ne podle kapacity, takže nestačil počet lehátek v odpočívárně a stála se na ně fronta u rozžhavených topení...
    Stíněný a malý prostor, stejně jako samotná sauna.
    Dobré, že tam je bazének a lehátka jsou moc pěkná, mozaiková.
    Každopádně vtipný pocit v narvané smíšené sauně, kde je úplné ticho a jste 20cm od nejbližšího zpoceného borce (ze všech stran).
    Navíc jsem tam byla s kamarádkou, která byla v sauně asi podruhé, takže mi chvíli trvalo vysvětlit ať si nevšímá, když na ni hafani blbě čumí, že je to přejde.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    GREGI: jo tak tomu rozumim, tiez som ju musel supnut o patro niz ;) inac ja beriem saunu ako asexualne misto. ale je pravda, ze ked tam pri tebe lezi zena, ktora ta neskutocne pritahuje a zacnu sa jej na pokozke perlit kapicky potu, jak po pol hodke vytrvaleho sukani a zacnes na to mysliet tak je to fakt na sprint do bazenku ...
    GREGI
    GREGI --- ---
    RADU: no... ono vytopit saunu neni nic levneho pri dnesnich cenach el...
    GREGI
    GREGI --- ---
    SH_PANDA: u nas je taky smisena a nejak se tam bojim s pritelkyni jit protoze vim, ze by se to, jak se mi libi nedalo za chvilku moc dobre zakryt:D a to by nebylo slusne:)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    RADU: ale dyt je - jedno primo v centru a je to v podstate bordel :) nic jineho v centru asi neuplatis, a nebo by to bylo za ceny pro VIP...
    myslim ze Holms nebo Infinit jsou docela nazorne ukazky jak to muze realne fungovat a oboje neni uplne spatne... jen si kazdy musi najit to "sve"..:)
    RADU
    RADU --- ---
    SCHIFFI: si skoro řikam, že by se v pze v centru vyplatilo investovat a udělat nějaký velký saunový centrum.)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam