• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    No právě, ale u mě převládl strach, že v té "extázi"mi tam někde ujede noha a je to....to jezírko je vcelku dost hluboké .) už aby konečně napadl pěkný prašánek, snížek je taky super.
    IF_
    IF_ --- ---
    AAMALI16: No tak to chápu. Ovšem bazének (vodu) venku prostě nic nenahradí. Teď jsem skákala do venkovního bazénu po sauně ve Špindlu, venku bylo minus pět... včera v Čestlicích proti tomu ta voda ve vnitřnim ochlazovacím bazénku byla jako kafe:))
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    IF_: Mám to stejně tak .) ale ted jsem trošku sráč byla, když jsem se neodvážila skočit do díry v rybníku .)
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: aha, o bazénu vím že je tam jen pára, ale že i sauna je pro mě novinka. Dík, zkusím :)
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: V tom akvacentru.Je tam i para.

    Aquadream - aquapark a koupaliště Barrandov, relaxační centrum, aqua restaurant, akvapark
    http://www.aquadream.cz/
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: kam prosim na barandov? ja tu bydlim a o zadny saune nevim
    IF_
    IF_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Ne to ne,ale kdybych odesla,citim se jako srac:) Sama si nikdy tolik nenalozim.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IF_:jakoze te nepusti ven, dokud to neskonci jo?:)
    ja chodim vzdycky po hodine cviceni ve fitku, takze ja uz mam nastavenej svuj "ritual" jak mi to vyhovuje nejvic: dlouha sprcha-sauna-vodni masaz-bazen-virivka-sauna-sprcha- prejezd domu, hodka spanek - obed:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IF_:jakoze te nepusti ven, dokud to neskonci jo?:)
    ja chodim vzdycky po hodine cviceni ve fitku, takze ja uz mam nastavenej svuj "ritual" jak mi to vyhovuje nejvic: dlouha sprcha-sauna-vodni masaz-bazen-virivka-sauna-sprcha- prejezd domu, hodka spanek - obed:)
    IF_
    IF_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Ten ritual me prave vzdy donuti vydrzet... jak to nekdo koucuje:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IF_: aha. no u nas si to polejvame sami, nicmene rozvirovani rucnikem bych asi nedal, uplne mi staci jak to je v zakladu:)
    IF_
    IF_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Tak ten zakladni ritual je,ze saunar prinese esenci,poleje s ni kameny, rozviri vzduch a dela parni narazy rucnikem.Takhle se davaj tri kola. Pak jsou varianty treba s peelingem (olivovy olej a sul), s ledovou tristi apod). Kdyz je to v saune kde je ke sto stupnum,tak pro me jsou ta tri kola prave pekne akorat.
    TARGI
    TARGI --- ---
    Zlata sauna v Příííbrami :-)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IF_: a jaky tam delaj ritualy?
    IF_
    IF_ --- ---
    VODOMERKA: Tak já taky chodím na Barrandov za 130 kč vstup, ale neni to ono. Tady je přece jen saun mraky a nejvíce mi vyhovují právě ty rituály.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    zlata sauna v Litomericich. v jedny 130/3h a ve druhy 100/2h :)
    IF_
    IF_ --- ---
    Včera jsem byla zase v Čestlicích, chodím tam celkem pravidelně, hrozně mě baví ty saunové rituály, kdy mám pocit, že se vysaunuji fakt na doraz. Jen škoda, že je to tak drahé, nějakých 580 Kč na tři hodiny - o víkendu.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    Ahoj rád bych pořídil několik saunovacích rukavic, prosím nevít v praze (ideálně někde u nám. republiky) o nějakém obchodě, kde by se dali koupit?
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    FRENNET: jak pise VODOMERKA pokud to není tak, že na tebe něco leze, tak nepodcenit ochlazování, já mám občas když jdu právě rychle za sebou ( např. obden ) tendenci se při prvním,druhém kole špatně ochladit a to je pak člověk raz dva out :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Taky bych v tom nehledala nic vážného, každý člověk reaguje jinak .) chodím pravidelně 1x-2x týdně, cítím se skvělě a už ted se těším až se v zimě budeme válet ve sněhu....i když 5ti stupňový bazén je taky dobý .))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam