• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    zlata sauna v Litomericich. v jedny 130/3h a ve druhy 100/2h :)
    IF_
    IF_ --- ---
    Včera jsem byla zase v Čestlicích, chodím tam celkem pravidelně, hrozně mě baví ty saunové rituály, kdy mám pocit, že se vysaunuji fakt na doraz. Jen škoda, že je to tak drahé, nějakých 580 Kč na tři hodiny - o víkendu.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    Ahoj rád bych pořídil několik saunovacích rukavic, prosím nevít v praze (ideálně někde u nám. republiky) o nějakém obchodě, kde by se dali koupit?
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    FRENNET: jak pise VODOMERKA pokud to není tak, že na tebe něco leze, tak nepodcenit ochlazování, já mám občas když jdu právě rychle za sebou ( např. obden ) tendenci se při prvním,druhém kole špatně ochladit a to je pak člověk raz dva out :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Taky bych v tom nehledala nic vážného, každý člověk reaguje jinak .) chodím pravidelně 1x-2x týdně, cítím se skvělě a už ted se těším až se v zimě budeme válet ve sněhu....i když 5ti stupňový bazén je taky dobý .))
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    FRENNET: obcas za to muze zanedbany ochlazovani. moje zkusenost
    WYMA
    WYMA --- ---
    FRENNET: nehledej v tom vědu. možná ti to nesedlo, možná na tebe něco leze, kdo ví.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    v pondeli jsme byla po druhe za sebou v saune. ale nejak jsem to nedavala a dnes jsem se citila nejak divne (jako kdybych mela byt nemocna). poprve jsem to zvladla na pohodu.
    prijde mi to nejake divne, nebo to je normalni a jenom to nesedlo?
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    nevíte o nějaké příjemné sauně v Dejvicích resp. na Praze 6? S bazénkem příjemným prostředím etc...?
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    TANAIS: Já holky vzala do infrasauny, pěkně se pomalu prohřát a dobrý .)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele tusite jaka sauna je otevrena do jedenacti? sem uplne rosekanej a potrebuju prohrat, ale pred pul desatou neni cas... o nejaky spolecnosti uz vubec nemluvim :)
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    TANAIS: Když je člověk nastydlý saunu se nedoporučuje, většinou má pak opačný účinek, než by měla. To znamená, že naopak nemoc rozjede ještě víc. To mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. I když to, co píše LITROP: taky nemusí být špatné, a dává to smysl, avšak když není malá zvyklá tak bych to zatím neriskovala...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LITROP: zatím zvyklá moc není, takže to asi fakt nebudu hrotit. Ale taky děkuju za názor. Já s tím zatím nemám žádnou zkušenost. Já jsem začala děti prát do sauny teprve letos. Resp. byli jsme v ní jednou. Pak právě děti onemocněli, myslím ale, že ne v návaznosti na saunu.
    LITROP
    LITROP --- ---
    TANAIS: v podstate do sauny chodit "nakraplej" tak nemoc rychlej příjde a rychlej odejde se mnou to delali tak ze pokud jsme meli cas tri ctyri dny volna tak me vzali do sauny a za par dni jsem to vylezel pokud bych tam nesel tak budu marodit tyden dva takle to bylo za tri ctyri dny v poho.Sám svou dceru zacinám do sauny brat ted (2 roky) a zatim bych to takle nohrotil.Jde o to jak je zvykla jak chodite casto atd...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PABLITOS: jasně, děkuju za radu. Asi radši fakt počkám.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PABLITOS: my máme saunu doma, takže bych okolí neohrožovala. Takže jde jen o to, jestli to právě může léčit nebo ne.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Mám dotaz na ty, kteří saunujete děti. Jak to děláte, když je dítě trochu nakřáplý? Dcera (5 let) troch pokašlává už týden. Je bez teplot. Nemá rýmu, nic, jen ráno kašle, je unavená a má takový ty klasický příznaky virovýho onemocnění - afty. Co v takovým případě může vyvolat sauna? Je to prospěšný?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EM303: ha pockat!!! ten muj popis OVECKA_MJ byl na corinthia hotel na vysehrade! furt se mi tyhle dve wellness pletou!
    v panorama to neni tak hrozny jako v corintii, neni oddelena panska a damska cast
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Panorama super mohu jen doporucit...;)
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    EM303: moc díky, jestli se někdy rozhoupu a podaří se dám vědět :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam