• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LITROP
    LITROP --- ---
    KALIBAN: jj na sestou mame sraz v hospode nad saunou na jedno a pokourenni tak klido dorazte
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    isauna.cz ?
    LITROP
    LITROP --- ---
    TARGI: sokol vinohrady
    TARGI
    TARGI --- ---
    na vinohradech je sauna?? Kde??
    LITROP
    LITROP --- ---
    sauna dneska nekdo vinohrady
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    HERKULES: v Kobylisích kde, prosím?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    já mám rád saunu v Kobylisích ... je tam bazének i sprchy, venkovní i vnitřní odpočívárna ... moc fajn flek. docela prostorný a přesto tam není narváno ...

    ta v čestlicích je sice fajn, je tam mraky variant a velký je to jak prase, ale ta cena je zlodějina ...
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    No právě, ale u mě převládl strach, že v té "extázi"mi tam někde ujede noha a je to....to jezírko je vcelku dost hluboké .) už aby konečně napadl pěkný prašánek, snížek je taky super.
    IF_
    IF_ --- ---
    AAMALI16: No tak to chápu. Ovšem bazének (vodu) venku prostě nic nenahradí. Teď jsem skákala do venkovního bazénu po sauně ve Špindlu, venku bylo minus pět... včera v Čestlicích proti tomu ta voda ve vnitřnim ochlazovacím bazénku byla jako kafe:))
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    IF_: Mám to stejně tak .) ale ted jsem trošku sráč byla, když jsem se neodvážila skočit do díry v rybníku .)
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: aha, o bazénu vím že je tam jen pára, ale že i sauna je pro mě novinka. Dík, zkusím :)
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: V tom akvacentru.Je tam i para.

    Aquadream - aquapark a koupaliště Barrandov, relaxační centrum, aqua restaurant, akvapark
    http://www.aquadream.cz/
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: kam prosim na barandov? ja tu bydlim a o zadny saune nevim
    IF_
    IF_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Ne to ne,ale kdybych odesla,citim se jako srac:) Sama si nikdy tolik nenalozim.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IF_:jakoze te nepusti ven, dokud to neskonci jo?:)
    ja chodim vzdycky po hodine cviceni ve fitku, takze ja uz mam nastavenej svuj "ritual" jak mi to vyhovuje nejvic: dlouha sprcha-sauna-vodni masaz-bazen-virivka-sauna-sprcha- prejezd domu, hodka spanek - obed:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IF_:jakoze te nepusti ven, dokud to neskonci jo?:)
    ja chodim vzdycky po hodine cviceni ve fitku, takze ja uz mam nastavenej svuj "ritual" jak mi to vyhovuje nejvic: dlouha sprcha-sauna-vodni masaz-bazen-virivka-sauna-sprcha- prejezd domu, hodka spanek - obed:)
    IF_
    IF_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Ten ritual me prave vzdy donuti vydrzet... jak to nekdo koucuje:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IF_: aha. no u nas si to polejvame sami, nicmene rozvirovani rucnikem bych asi nedal, uplne mi staci jak to je v zakladu:)
    IF_
    IF_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Tak ten zakladni ritual je,ze saunar prinese esenci,poleje s ni kameny, rozviri vzduch a dela parni narazy rucnikem.Takhle se davaj tri kola. Pak jsou varianty treba s peelingem (olivovy olej a sul), s ledovou tristi apod). Kdyz je to v saune kde je ke sto stupnum,tak pro me jsou ta tri kola prave pekne akorat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam