• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PODFUCK: presne takhle to delam... jen ty minuty jsou u kazdyho jinak.. kdyz sem byl burtik, byla mi zima treba 5sekund brutalni, dalsich 10 se to lepsilo a pak se msi tam mohl minutu dve hovet nez mi zacala bejt zase kosa kdy sem ponoril hlavu na nadech a pak sel ven... ted je mi zima driv...
    nicmene nulovy bazenky fakt nedavam :(
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    beru to tak ze na 15minut sauny 5minut ledovy vody
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    PODFUCK: hlavu mam prehratou vzdycky nejvic, takze si nejdriv sednu, a po uvodnim soku si lehnu na zada a ponorim hlavu az po oboci...takhle sem schopnej v ty vode relaxovat 2minuty v klidu
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    EM303: Jo takhle...ten nas ma 0 urcite .)
    WYMA
    WYMA --- ---
    Do bazénu chodím 2x, nejdříve tak 15 vteřin, vč. hlavy, a pak cca po minutě znova, zase tak na 15 vteřin, vč. hlavy.
    EM303
    EM303 --- ---
    PODFUCK: ano to je teprv ten správný matrix:)!
    AAMALI16: o nulovém jsem nepsal...nevim kolik má, hlavně mi přijde že ja každý den trochu jinak studený...ale moc to nebude no:)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    EM303: Ponoris i hlavu?
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Ty jo v nulovém bazénu 3minuty....to by mě odvezli .))) skočím pořádně se poplácam a valím ven .D
    EM303
    EM303 --- ---
    PODFUCK: ja to dělám že jsem tam tak 20 vteřin, potopim se celý na 30 vteřin a du ven..takže tak minutu.
    Někdy ale i třeba ty 3 minuty, když je nalada mrznout:)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    V bazénu sledujte průběh 3 fází v celkové délce cca 2-5 minut:
    Nejprve se dostaví pocit chladu.
    Poté začnete cítit tepelnou pohodu.
    V poslední fázi, kdy opět nastoupí pocit chladu, bazén opusťte a vraťte se do sauny

    WTF? Ja tam vydrzim tak 20 sekund a uz mi vsechno mrzne. Vy to vydrzite treba 5 minut?
    EM303
    EM303 --- ---
    PODFUCK: klasika:)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    EM303: Koukam ze je tam jen sucha :(
    EM303
    EM303 --- ---
    PODFUCK: jako obvykle doporučím Relax Days v Hotelu Sheraton:))
    Žitná ulice
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    AAMALI16: supr, dík za info :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    ZATAMOKO: Otec má tuto-
    infrasauna Grand De Luxe - Infrasauny.org
    http://www.infrasauny.org/?35,luxusni-infrasauna-rohova-grande-de-luxe-h3c
    Mám ti vyřídit, že mu vůbec nic nevadí, že je za rok používání maximálně spokojen, málo to žere, výhodou je prosklení, neb sedět cca45min zavřený v budce není asi moc velký relax, což potvrzuji .), neřešíš odvod vlhkosti, spec. zásuvky....ovšem z mého hlediska mi vadí ta dlouhá doba strávená uvnitř(byt je tam hudba a pěkný výhled ven),chybí mi rázné teplotní šoky a to, že ti to nahřívá jednu stranu těla míň, takže jsem si po nějaké době musela přesednout, ale to si myslím jsou jen blbosti, které řeším já .) milovnice finských saun!
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    PODFUCK: hotel Czechia byl fajn, tuším Palmovka a na Pankraci Corinthia :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    A nejake tipy na hezky sauny mimo Infinit ve Stepu a Chateau St. Havel?
    SITH
    SITH --- ---
    PODFUCK: pusou
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Lama dotaz, dychat pusou nebo nosem? V kazdym clanku o saunovani je to jinak :/
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    AAMALI16: no primárně to chci jako prohřátí a relax po kole (mám to na chalupu 240 km) a pak když se bude jezdit tam (50 - 150 km). Nebo v zimě, když se přijde z venku, z běžek atp.
    Ta infrasauna mi přišla jako ideální řešení pro tohle využití.
    Mohla bys zjistit od jakého výrobce ji má? Nebo třeba co mu, byť jen maličko, vadí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam