• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    IF_
    IF_ --- ---
    PODFUCK:Tak tyhle týpci chodí dost do Čestlic. A nijak se to nesnaží skrývat, že civěj... Bohužel to tam platí i pro jednoho saunaře. Dokonce mi už nabízel vstupy zadarmo:))
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    V Inf. byla jedna sauna plna chlapu kteri sedeli namackany na jednom miste. Chvili mi trvalo nez jsem pochopil ze je to proto ze je odtamtud videt do sprch. To mi prijde dost zoufaly.
    QUIP
    QUIP --- ---
    IF_: tak samozrejme, clovek ma oci od toho, aby se dival. Kdyz je mistnost plna lidi, je jedno, jestli jsou obleceny, nebo ne, proste si je prohlidnes :)
    Ale "kouknout" a "nespustit z oci", to je rozdil :o)
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak očumování k sauně trochu patří ne :D Člověk se nevydrží nekouknout:))
    QUIP
    QUIP --- ---
    PODFUCK: aha, nejak jsem si to na to vztahnul so hledem na predchozi kontext debaty... tak jestli exhibuje v saune svoji nahotou, to je neskodny, on se tam casem urcite najde nekdo, kdo tam chodi zase ocumovat :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    QUIP: Nemluvil jsem o verbalni exhibici :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    IF_: barrandov mi neva. v kolik? :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PODFUCK: minuly rok jsem takhle chodil na Olsanku mezi 13h - 15h a to byl klid a dost mista. Ale ja jsem vetsinou po saune naprosto utlumenej, takze zbytek dne uz nic neudelam. Proto radsi chodim vecer.

    A to ma nekdo potrebu verbalne exhibovat zrovna v saune? To prece muze kdekoliv a v saune exhibovat nahotou v naproste tichosti, ne? :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    QUIP: Musis chodit o vikendu pres obed.
    IF_: To neni o saunovani ale exibu. Zrovna dnes se me ptala kamoska kde se da dobre zaexhibovat.
    IF_
    IF_ --- ---
    QUIP: Tak na tohle nadávám taky... na kecy o práci jsem si už zvykla, ale minule se tam celý saunování miliskoval nějaký pár a to bylo ještě horší:) Opravdu fascinující je, že ti lidé fakt řvou tak aby je všichni ostatní slyšeli.
    QUIP
    QUIP --- ---
    IF_: tak zase pak ma clovek vazne klid a muze si tam odpocinout i v leze. ;o) Coz vetsinou v tech verejnych nejde.
    Na lezeni je malo mist a posledni dobou mam pocit, ze do sauny casto lidi chodi misto hospody - hlasite si pokecat o pracovnich / zivotnich problemech. Ne ze bych v saune vyzadoval absolutni ticho, to zase ne, ale prijde mi prirozene tam ztisit hlas, tak jako treba v cajovne... a nerusit ostatni pri relaxaci.
    Kdyz si chci v saune popovidat, tak na to mi zase prijdou prave dobre ty privatni, kde se samozrejme bavime nahlas, protoze mame vsichni spolecne tema.
    IF_
    IF_ --- ---
    QUIP: Nee, sama do veřejné, sama do privátní to by byl trochu hc :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    IF_: jakoze sama do privatni, nebo sama do nejake verejne?
    Pokud bys chtela sama privatni, tak to pak muzes jeste zkusit SCPalmovka, tam se da sauna rezervovat za 175,- na 90 minut. Bohuzel nemaji ochlazovaci bazenek, pouze sprchu.
    Z tech verejnych, ale relativne klidnych (mensich) mi prisla dobra Sauna Karlin, ale uz jsem tam pres rok nebyl.
    IF_
    IF_ --- ---
    QUIP: Jj to je tam
    Ja prave chod sama takze to je pro me nanic
    Ale dik za info

    QUIP
    QUIP --- ---
    IF_: je tam posilka a squash. Sauna se hlasi predem, neni to zadny luxus, ale zase je to asi nejlevnejsi sauna, co si muzes pronajmout jen pro sebe a neni to pidisauna pro 2-4 lidi. Tady nas bylo i 12 a neuctuji se zadne poplatky za kazdou dalsi osobu. Proste zaplatis celou saunu (400,- za hodinu) a jestli tam budes sama, nebo 10 lidi, uz nikdo neresi.

    Barrandov mam trochu z ruky :(
    SITH
    SITH --- ---
    ja v ut barandov
    IF_
    IF_ --- ---
    KETHAMINA: Taky bych sla ale nejradsi Barrandov:)
    IF_
    IF_ --- ---
    QUIP: V ty posilce Arbes nebo je tam jeste neco jinyho?Mam tam permici do posilky ale tu saunu musis hlasit nejak predem tak jsem to jeste nezkousela...
    SLATER
    SLATER --- ---
    KETHAMINA: Infinit ve Stepu
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    SLATER: kam?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam