• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]



    Správné saunování je věda


    Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

    Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

    Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

    Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.




    rozbalit záhlaví
    EM303
    EM303 --- ---
    IF_: teoreticky jo:)) mě to občas pomuže, ale záleží jak moc jsou bloklý.
    když se občas povede a nahřeju se opravdu hodně a pak se začnu protahovat tak mi to pomáhá rozblokovat krk.
    IF_
    IF_ --- ---
    Nevite zda sauna muze uvolnit blokly zada ?
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    EM303: ve vedrech je to nejlepší...:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    IF_: Taky čekám na chlad.
    IF_
    IF_ --- ---
    EM303: Ja teda nechodim,uz se nemuzu zas dockat prohrivani v chladnych dnech.
    ADITU
    ADITU --- ---
    EM303: jj, byla jsem asi pred dvema tydny, vedro k padnuti i vecer, a bylo to fajn. V saune s nama v Holesovickym Infinitu bylo dalsich asi pet sest chlapku. Netusim ale, kolik lidi tam chodiva o vikendu vecer normalne, jestli bylo tim padem prazdneji nebo plneji nez obvykle...
    EM303
    EM303 --- ---
    chodite někdo v těchto vedrech?.) dnes se chystám do shertonu tak jsme zvědavej kolik bude lidí..
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    EM303: tam to znam, chtela jsem prave nejakou saunu blizko domova, protoze jsem odjizdela z prahy, ale nevyslo to...priste...
    EM303
    EM303 --- ---
    PSYCHOPATICK: Hotel sheraton - žitna ulice.
    Sauna se jmenuje relax days.
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Poradíte příjemnou sauna na Praze 1?
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    MAREPO: jako ze se pujdem postavit nekde na venek pred barak jo ?
    MAREPO
    MAREPO --- ---
    Ahoj nechce se dnes nekdo pridat na vecerni saunovani? Vinohrady, Zizkov, Vysocany,...
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    SH_PANDA: jj to určitě, hlavně v létě je tom klid....defacto tam začínám využívat jen tu finskou a do ostatních moc nelezu bo mě moc neuspokojujou....
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LISTIKUS: Skus a uvidis. ono aj vo vysocanoch je niekedy naval a inokedy nie. Uz som zazil aj ze sme tam boli dokopy 6-8
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    SH_PANDA: sníh tam asi v teplých dnech nemají jako present pro náštevníky vid =o)))...chodíme do Vysočan, nekdy docela dost lidí, ale jinak dobrý....ale když jsem tu četl tu chválu tak jsme si říkal, že bychom...
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LISTIKUS: Da se jit i ven - na parkoviste pred saunu :) minuly rok som sa tam valal v snehu :)
    EM303
    EM303 --- ---
    LISTIKUS: Je to cele v suterenu. Ven se jit neda. Co se tyce lidi tak to ti nereknu.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    SH_PANDA: EM303: Mín lidí něž ve Vysočanech? Dá se tam jít ven, nebo je to všechno uvnitř?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    EM303: po rekonstrukci rozhodne lepsie ako infinit vo vysocanoch. taktiez doporucujem.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: tak ono kdyz tam jdes vecer po pul osmy ve ctvrtek, do tech jedenacti... tak je to uplne na pohodu myslim.. a tech penez taky neni tolik
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Cestlice jsou nejlepsi,kdyz si chci fakt dat do tela jdu tam.Srubova bana je nejlepsi sauna co tu znam...ale zas je to fakt na ty tri hodiny jinak to nema cenu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam