• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    EM303
    EM303 --- ---
    IF_: teoreticky jo:)) mě to občas pomuže, ale záleží jak moc jsou bloklý.
    když se občas povede a nahřeju se opravdu hodně a pak se začnu protahovat tak mi to pomáhá rozblokovat krk.
    IF_
    IF_ --- ---
    Nevite zda sauna muze uvolnit blokly zada ?
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    EM303: ve vedrech je to nejlepší...:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    IF_: Taky čekám na chlad.
    IF_
    IF_ --- ---
    EM303: Ja teda nechodim,uz se nemuzu zas dockat prohrivani v chladnych dnech.
    ADITU
    ADITU --- ---
    EM303: jj, byla jsem asi pred dvema tydny, vedro k padnuti i vecer, a bylo to fajn. V saune s nama v Holesovickym Infinitu bylo dalsich asi pet sest chlapku. Netusim ale, kolik lidi tam chodiva o vikendu vecer normalne, jestli bylo tim padem prazdneji nebo plneji nez obvykle...
    EM303
    EM303 --- ---
    chodite někdo v těchto vedrech?.) dnes se chystám do shertonu tak jsme zvědavej kolik bude lidí..
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    EM303: tam to znam, chtela jsem prave nejakou saunu blizko domova, protoze jsem odjizdela z prahy, ale nevyslo to...priste...
    EM303
    EM303 --- ---
    PSYCHOPATICK: Hotel sheraton - žitna ulice.
    Sauna se jmenuje relax days.
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Poradíte příjemnou sauna na Praze 1?
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    MAREPO: jako ze se pujdem postavit nekde na venek pred barak jo ?
    MAREPO
    MAREPO --- ---
    Ahoj nechce se dnes nekdo pridat na vecerni saunovani? Vinohrady, Zizkov, Vysocany,...
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    SH_PANDA: jj to určitě, hlavně v létě je tom klid....defacto tam začínám využívat jen tu finskou a do ostatních moc nelezu bo mě moc neuspokojujou....
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LISTIKUS: Skus a uvidis. ono aj vo vysocanoch je niekedy naval a inokedy nie. Uz som zazil aj ze sme tam boli dokopy 6-8
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    SH_PANDA: sníh tam asi v teplých dnech nemají jako present pro náštevníky vid =o)))...chodíme do Vysočan, nekdy docela dost lidí, ale jinak dobrý....ale když jsem tu četl tu chválu tak jsme si říkal, že bychom...
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LISTIKUS: Da se jit i ven - na parkoviste pred saunu :) minuly rok som sa tam valal v snehu :)
    EM303
    EM303 --- ---
    LISTIKUS: Je to cele v suterenu. Ven se jit neda. Co se tyce lidi tak to ti nereknu.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    SH_PANDA: EM303: Mín lidí něž ve Vysočanech? Dá se tam jít ven, nebo je to všechno uvnitř?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    EM303: po rekonstrukci rozhodne lepsie ako infinit vo vysocanoch. taktiez doporucujem.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: tak ono kdyz tam jdes vecer po pul osmy ve ctvrtek, do tech jedenacti... tak je to uplne na pohodu myslim.. a tech penez taky neni tolik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam